Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Aktuality

Hlášenky pro jarní část SR 2017/2018
2. březen 2018

Vzhledem k blížícímu se startu jarní části SR 2017/2018, upozorňuji na povinnost zaslání hlášenek u dotčených oddílů do 14.3. 2018!

E-mail: ofsprostejov@centrum.cz

OP: TJ Jiskra Brodek u Konice, TJ Horní Štěpánov, FC Hvozd, TJ Sokol Určice B, TJ Sokol Brodek u Prostějova.

III - A: TJ Sokol Brodek u Prostějova B, FK Němčice nad Hanou B.

III - B: TJ Sokol Kladky, TJ Sokol Olšany, TJ Sokol Mostkovice B, TJ Sokol Přemyslovice.

OP starší žáci: TJ Jiskra Brodek u Konice, FC Hvozd, TJ Sokol Určice, TJ Sokol Brodek u Prostějova.

OP mladší žáci: TJ Sokol Otaslavice, TJ Horní Štěpánov, SK Lipová, TJ Sokol Určice, TJ Smržice, TJ Sokol Mostkovice, TJ Sokol Olšany. 

 

Sekretář OFS, Zdeněk Vysloužil

Ženský halový turnaj vyhrály Nové Sady!
18. únor 2018

Premiéra s mezinárodní účastí. OFS Prostějov uspořádal v sobotu 17. února 2018 halový turnaj ženských výběrů, kterého se zúčastnilo osm týmů. Po celodenních urputných bitvách vyšel vítězně výběr FK Nové Sady-bílá, jenž ve finále předčil slovenský MFK Zemplín Michalovce až v penaltovém rozstřelu. Třetí příčku obsadily mladé fotbalistky FK Nové Sady-růžová, nevděčné brambory zbyly na FK Štramberk. Další pořadí: 5. SK Líšeň, 6. TJ Sokol Držovice, 7. FC ViOn Zlaté Moravce, 8. TJ Sokol Troubsko. 

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY KE STAŽENÍ ZDE

 

 

Halové turnaje starších a mladších žáků 21.1.2018
8. leden 2018

OFS PROSTĚJOV POŘÁDÁ V NEDĚLI 21.LEDNA 2018 HALOVÉ TURNAJE MLADŠÍCH A STARŠÍCH ŽÁKŮ. MÍSTEM KONÁNÍ JE SPORTOVNÍ HALA V NEZAMYSLICÍCH NA HANÉ. 

Pozvánky s podrobnějšími informacemi najdete vpravo v sekci Zprávy OFS. Kapacita je omezená, prosím zájemce o start na turnajích, aby kontaktovali sekretáře OFS -

TF: 604 594 743 nebo e-mail: ofsprostejov@centrum.cz

Vyhlášení dotačního neinvestičního programu státní podpory sportu na období roku 2018 MŮJ KLUB
6. prosinec 2017

Dotační programy MŠMT na rok 2018 vypsány!

Programy I, II, a VIII + IV na rok 2018 byly právě zveřejněny na stránkách MŠMT (pod jinými názvy)

Vyhlášení dotačního neinvestičního programu státní podpory sportu na období roku 2018 MŮJ KLUB

Program MŮJ KLUB se vyhlašuje na období roku 2018. 

Žádost musí být odevzdána v listinné formě na podatelnu MŠMT nebo doručena poštou na adresu Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Karmelitská 529/5, Malá Strana, Praha 1, 11812, nebo v elektronické podobě do datové schránky MŠMT (ID: vidaawt ) nejpozději do 29. prosince 2017.Pro splnění tohoto termínu je rozhodné datum podání. Zmeškání lhůty pro podání žádosti nelze prominout.

Účelem programu je podpora sportovních aktivit dětí a mládeže ve věku od 6 do 23 let, a to na základě předložených projektů na financování sportovních spolků a činnost s tím spojenou, zahrnující také údržbu a provoz sportovních zařízení využívaných dětmi a mládeží.

Členská základna

Jako podklad pro poskytnutí státní podpory pro rok 2018 budou použity údaje, vyplněné v žádosti, o členské základně spolku, která se vztahuje k dětem a mládeže od 6 do 23 let, a to ke dni podání žádosti. Brán zřetel bude na výše uvedené členy, kteří cvičí minimálně 1x týdně. Další informace k poskytnutí případné státní podpory v souvislosti s členskou základnou viz bod 4. Metodický pokyn.

Žadatel k žádosti doloží jmenný seznam členů, kterými jsou děti a mládež od 6 do 23 let a uvede jejich rok narození (nikoli celé datum). Za děti mládež od 6 do 23 let se pro účely tohoto programu považují ročníky 1995 až 2012 včetně.

Oprávněný žadatel musí mít:

a) minimální výši členského příspěvku 100,- Kč na osobu za rok v případě dětí a mládeže ve věku 6 až 23 let za kalendářní rok 2017.

b) minimální počet dětí a mládeže v rámci sportovního spolku, a to v počtu alespoň 12 osob ve věku 6 až 23 let.

Způsob podávání žádostí s podrobným popisem je zveřejněn v přiložených dokumentech

Členská základna
Jako podklad pro poskytnutí státní podpory pro rok 2018 budou použity údaje, vyplněné v žádosti, o členské základně spolku, která se vztahuje k dětem a mládeže od 6 do 23 let, a to ke dni podání žádosti. Brán zřetel bude na výše uvedené členy, kteří cvičí minimálně 1x týdně. Další informace k poskytnutí případné státní podpory v souvislosti s členskou základnou viz bod 4. Metodický pokyn.
Žadatel k žádosti doloží jmenný seznam členů, kterými jsou děti a mládež od 6 do 23 let a uvede jejich rok narození (nikoli celé datum). Za děti mládež od 6 do 23 let se pro účely tohoto programu považují ročníky 1995 až 2012 včetně.

http://www.msmt.cz/sport-1/vyhlaseni-dotacniho-neinvesticniho-programu-muj-klub-na-rok

Vánoční turnaje přípravek
5. prosinec 2017

Dne 17.12. 2017 pořádá OFS Prostějov turnaje kategorie mladší a starší přípravky. Turnaje se uskuteční v Nezamyslicích na Hané. Pozvánky s podrobnějšími informacemi najdete vpravo v sekci Zprávy OFS. Kapacita je omezená, prosím zájemce o start na turnajích, aby kontaktovali sekretáře OFS - TF: 604 594 743 nebo e-mail: ofsprostejov@centrum.cz

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN