Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Aktuality

NOMINACE TURNAJ VÝBĚRŮ OFS 4.10. 2017
29. září 2017

Turnaj okresních výběrů - „U11“ a „U12“ v rámci Ol KFS, středa  4.10. 2017 – Mohelnice – (tráva/umělá tráva – dle počasí)

Sraz hráčů ve středu 4.10. 2017 v 7:45 hodin na parkovišti před Zimním stadionem v Prostějově

Předpokládaný příjezd na parkoviště před Zimním stadionem v Prostějově – 15:30 – 16:00 hodin.

Nominace hráčů:            „U-11“ ročník-2007 a ml.                           

trenér: Jakub Zatloukal, vedoucí: Juraj Šulc

FC Kostelec na Hané: Štěpán Hruban, Denis Doležel, Filip Pekr, Maxim Mrva, Jan Kumstát. TJ Sokol Brodek u Pv: Klára Kozáková. FC Kralice na Hané: Samuel Bross. FK Němčice nad Hanou: Michal Bosák. TJ Sokol Olšany u Pv: Richard Koláček. TJ Sokol Mostkovice: Petr Uličný. TJ Smržice: Lukáš Zatloukal. TJ Sokol Čechovice: Tomáš Nerad.

Nominace hráčů:            „U-12“ ročník-2006 a ml.                           

trenér: Michal Uhřík, vedoucí: Juraj Šulc

Sokol Konice: Viktor Burget. TJ Haná Nezamyslice: Richard Frank. TJ Sokol Určice: Adam Sosík. TJ Sokol Olšany u Pv: Karel Novotný, Lukáš Uhřík, Filip Šindler, Jakub Zapletal. TJ Sokol Mostkovice: Jiří Hanák. TJ Smržice: Robin Kotlár, Denis Komárek, Dominik Vyroubal. TJ Sokol Čechovice: Tomáš Pán, Jiří Přichystal, Lukáš Foukal, Petr Kovařík, Ivo Pluháček.

PODROBNĚJŠÍ INFO KE STAŽENÍ NÍŽE

KFS v Olomouci - Doškolovací seminář trenérů licence "C" a "B" - Prevence zranění v mládežnickém fotbalu
27. září 2017
Semifinále poháru odloženo!
27. září 2017

Ve sváteční den 28. září, se mělo na dvou hřištích regionu uskutečnit semifinále poháru OFS. Jednalo se o duely TJ Sokol Plumlov - FC Kralice na Hané a TJ Sokol Mostkovice - Sokol Konice.

Zápas v Plumlově byl odložen z důvodu, že byl Plumlovským zrušen víkendový zápas I.A třídy v Kojetíně a nový termín dohrávky byla stanoven právě na zítřek. Oddíly se dohodly, že semifinále poháru OFS odehrají ve čtvrtek 19. října od 18:30 hodin na UMT v Prostějově.

Druhé utkání mezi Mostkovicemi a Konicí bylo odloženo z důvodu podmáčeného hřiště. Oddíly se dohodly, že původně na čtvrtek 28.9. plánovaný duel odehrají ve středu 4. října od 16:00 hodin. 

http://prostejovsky.denik.cz/fotbal_region/poharove-semifinale-odlozeno-v-plumlove-i-mostkovicich-20170927.html

Zdroj: http://prostejovsky.denik.cz/fotbal_region/poharove-semifinale-odlozeno-v-plumlove-i-mostkovicich-20170927.html

Turnaj výběrů OFS U11 a U12
14. září 2017

První turnaj výběrů OFS Olomouckého kraje, se uskuteční ve středu 4. října 2017 v Mohelnici. Zodpovědnost za nominaci výběrů OFS Prostějov mají Michal Uhřík, Juraj Šulc a Jakub Zatloukal.

Nominační trénink se uskuteční v úterý 26. září 2017 od 16:30 na hřišti v Kostelci na Hané.

Komise mládeže OFS Prostějov žádá trenéry kategorií U11 a U12, aby předali tuto informaci rodičům nejtalentovanějších hráčů svých družstev a výběrového tréninku, na kterém proběhne konečná nominace hráčů, kteří by měli reprezentovat OFS Prostějov se zúčastnili.   

Kontaktní osoby:

Kategorie U12: Michal Uhřík 608 711 404.

Kategorie U11: Jakub Zatloukal 734 825 083.

Juraj Šulc 733 171 802, předseda KM

Další díl Fotbalové (R)EVOLUCE: peníze z dotací přímo ke klubům!
17. srpen 2017

Fotbalová (R)EVOLUCE, projekt FAČR odstartovaný před 2 lety především kvůli pomoci se zjednodušením administrativy, zavedením elektronizace a s tím spojeným odstraněním byrokratických překážek, brzy nabídne domácím klubům další zajímavý bonus. Kluby totiž obdrží finanční prostředky ze státních dotačních programů, které jsou určené právě na jejich provoz, přímo na své bankovní účty. To samé se týká i všech spolků v rámci asociace stejně jako krajských a okresních svazů.

Zatímco v minulých letech takové finanční prostředky byly poskytovány prostřednictvím tzv. podúčtu v rámci Informačního systému (IS) FAČR, v nejbližší době se zavedená praxe změní s tím, že kluby (+ spolky), KFS a OFS peníze obdrží přímo na své účty uvedené v IS.

„Věříme, že elektronizací procesu poskytování finanční podpory zvýšíme přehlednost pro příjemce této podpory FAČR, efektivitu v administrativní části a vzhledem k faktu, že se většinou jedná o státní dotace, budeme maximálně otevřeni možným budoucím kontrolám ze strany interních či externích kontrolních orgánů,“ uvedl Libor Kabelka, ředitel Finančního oddělení FAČR.

Kluby by měly zmíněné finanční prostředky obdržet v dohledné době, celkem se jedná o 3500 subjektů, které na dotační peníze mohou dosáhnout. Celý proces bude zpracován elektronicky. Aktuálně FAČR akceptovala v programu 5 určeného na svoji činnost MŠMT částku 360 milionů korun.

 „Na základě očekávaného Rozhodnutí o poskytnutí dotace MŠMT bychom měli tuto částku obdržet do konce srpna 2017 na bankovní účet FAČR. Následně bude možno obratem tuto finanční podporu - dotaci poskytnout dle podmínek účelového určení v Rozhodnutí MŠMT subjektům FAČR,“ doplnil Kabelka. 

Vše o finanční podpoře a čerpání prostředků najdete v příloze (viz PDF). 

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN