Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Aktuální výsledky

Přebor OFS II. třída

Odehrané zápasy

11. kolo

Neděle 13. 10. 2019 15:00
TJ SOKOL Plumlov B - FK Skalka 2011 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Vrážel Václav.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
TJ Tištín - FC Kralice na Hané B 1:3 (1:0)

Rozhodčí: Zatloukal Milan.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
FC Dobromilice - Sokol Vícov 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Horák Aleš.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Jiskra Brodek u Konice - FK Výšovice 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Zatloukal Milan.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
TJ Sokol Držovice - TJ Horní Štěpánov 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Vrahovice - Sokol Brodek u Pv 1:0 (0:0) Pen: 3:1

Rozhodčí: Dömisch Michal.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Určice B - FK Němčice nad Hanou 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Peřina Pavel.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Vrahovice 9 8 0 1 40:19 24 1 1
2. TJ Horní Štěpánov 9 7 0 2 38:17 21 0 0
3. Sokol Brodek u Pv 9 6 0 3 23:15 18 2 2
4. FK Skalka 2011 8 6 0 2 22:16 17 1 0
5. TJ Sokol Držovice 8 5 0 3 25:17 14 1 0
6. Sokol Vícov 9 5 0 4 16:17 14 1 0
7. FC Kralice na Hané B 9 4 0 5 32:31 13 0 1
8. FC Dobromilice 9 5 0 4 24:26 13 2 0
9. FK Němčice nad Hanou 9 4 0 5 23:22 12 0 0
10. Jiskra Brodek u Konice 9 3 0 6 22:23 11 0 2
11. Sokol Určice B 9 3 0 6 20:23 10 0 1
12. TJ Tištín 9 3 0 6 14:27 9 0 0
13. TJ SOKOL Plumlov B 9 2 0 7 20:40 8 0 2
14. FK Výšovice 9 1 0 8 8:34 2 1 0
Tabulky

Nejbližší zápasy

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 14:30
FK Skalka 2011 - Sokol Určice B
Neděle 20. 10. 2019 14:30
TJ Horní Štěpánov - TJ SOKOL Plumlov B
Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Vícov - TJ Sokol Držovice
Neděle 20. 10. 2019 14:30
FC Kralice na Hané B - FC Dobromilice
Neděle 20. 10. 2019 14:30
Jiskra Brodek u Konice - TJ Tištín

Rozhodčí: Heger Jiří - Knoll Luděk, Grulich Milan.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
FK Výšovice - Sokol Brodek u Pv
Neděle 20. 10. 2019 14:30
FK Němčice nad Hanou - Sokol Vrahovice
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN