Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Aktuální výsledky

Přebor OFS II. třída

Odehrané zápasy

17. kolo

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Určice B - Sokol Čechovice B 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Dömisch Michal - Milar Jaroslav.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
TJ Tištín - FC Dobromilice 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Zatloukal Milan - Mašek Marek.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
TJ Horní Štěpánov - FK Výšovice 1:0 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Grulich Milan - Machourek Dušan, Strachoň Pavel.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol Vícov 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Antoníček Ivo - Klusal Štěpán.

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - TJ Sokol Držovice 6:2 (3:2)

Rozhodčí: Němec Jiří - Duda Pavel.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Haná Nezamyslice - Jiskra Brodek u Konice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Pitner Jaroslav - Zatloukal Milan, Klusal Štěpán.

Sobota 20. 4. 2019 16:00
Sokol Vrahovice - FK Skalka 2011 4:3 (3:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Peřina Pavel - Mlčoch Martin, Mašek Marek.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. TJ Horní Štěpánov 17 15 0 2 73:32 43 2 0
2. Sokol Vrchoslavice 1946 17 14 0 3 58:22 41 2 1
3. TJ Sokol Držovice 17 11 0 6 46:29 34 1 2
4. Jiskra Brodek u Konice 17 10 0 7 41:42 30 0 0
5. FC Dobromilice 17 10 0 7 42:38 29 1 0
6. Sokol Vrahovice 17 10 0 7 49:44 27 3 0
7. Sokol Brodek u Pv 17 9 0 8 37:47 27 1 1
8. TJ Tištín 17 8 0 9 39:46 24 0 0
9. Sokol Vícov 17 6 0 11 29:32 21 1 4
10. FK Skalka 2011 17 6 0 11 34:39 21 0 3
11. Sokol Určice B 17 7 0 10 34:45 19 3 1
12. Haná Nezamyslice 17 6 0 11 28:50 17 1 0
13. FK Výšovice 17 4 0 13 32:53 15 0 3
14. Sokol Čechovice B 17 3 0 14 41:64 9 1 1
Tabulky

Nejbližší zápasy

18. kolo

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sokol Čechovice B - Haná Nezamyslice

Rozhodčí: Procházka Jaroslav - Horák Aleš.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
FK Skalka 2011 - Sokol Vrchoslavice 1946
Sobota 27. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Držovice - Sokol Brodek u Pv

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Sobota 27. 4. 2019 16:00
Sokol Vícov - TJ Tištín Poznámka: , Původní termín: 28.04.2019 16:00
Sobota 27. 4. 2019 16:00
Jiskra Brodek u Konice - TJ Horní Štěpánov
Neděle 28. 4. 2019 16:00
FK Výšovice - Sokol Vrahovice
Neděle 28. 4. 2019 16:00
FC Dobromilice - Sokol Určice B
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN