Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Aktuální výsledky

Přebor OFS II. třída

Odehrané zápasy

1. kolo

Neděle 10. 11. 2019 14:00
Sokol Vícov - Sokol Určice B 4:3 (1:1)

Rozhodčí: Peřina Pavel - Horák Aleš, Motal Radek.

Neděle 10. 11. 2019 14:00
FK Němčice nad Hanou - FK Výšovice 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Spurný Dominik - Vachutka Dušan, Duda Pavel.

Neděle 10. 11. 2019 14:00
FC Kralice na Hané B - TJ SOKOL Plumlov B 5:2 (1:1)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav - Dömisch Michal, Weiser Luděk.

Neděle 10. 11. 2019 14:00
FK Skalka 2011 - Sokol Brodek u Pv 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Milar Jaroslav - Procházka Jaroslav, Mašek Marek.

Neděle 10. 11. 2019 14:00
TJ Tištín - FC Dobromilice 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Zatloukal Milan - Landa Karel, Protivánek Zdeněk.

Sobota 9. 11. 2019 14:00
Jiskra Brodek u Konice - TJ Sokol Držovice 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Rek Lubomír - Keluc Adam, Zatloukal Milan.

Sobota 9. 11. 2019 14:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Vrahovice 2:3 (2:3)

Rozhodčí: Mlčoch Martin - Milar Jaroslav, Horák Aleš.

Tabulka

# Klub Z V R P S B P+ P-
1. Sokol Vrahovice 13 12 0 1 56:27 36 1 1
2. TJ Horní Štěpánov 13 9 0 4 54:29 26 1 0
3. Sokol Brodek u Pv 13 8 0 5 31:23 24 3 3
4. FC Kralice na Hané B 13 7 0 6 44:40 22 0 1
5. TJ Sokol Držovice 13 7 0 6 37:28 21 1 1
6. FK Němčice nad Hanou 13 7 0 6 34:28 20 1 0
7. FC Dobromilice 13 7 0 6 34:31 20 2 1
8. FK Skalka 2011 13 7 0 6 28:35 20 1 0
9. Sokol Vícov 13 7 0 6 27:30 19 2 0
10. Jiskra Brodek u Konice 13 5 0 8 37:33 17 0 2
11. Sokol Určice B 13 5 0 8 34:31 17 0 2
12. TJ Tištín 13 5 0 8 17:36 14 1 0
13. TJ SOKOL Plumlov B 13 4 0 9 30:56 14 0 2
14. FK Výšovice 13 1 0 12 10:46 3 1 1
Tabulky

Nejbližší zápasy

16. kolo

Neděle 29. 3. 2020 15:00
FK Výšovice - FK Skalka 2011
Neděle 29. 3. 2020 15:00
FK Němčice nad Hanou - TJ Horní Štěpánov
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol Vícov
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Vrahovice - FC Kralice na Hané B
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Určice B - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 29. 3. 2020 15:00
TJ SOKOL Plumlov B - TJ Tištín
Neděle 29. 3. 2020 15:00
TJ Sokol Držovice - FC Dobromilice
Rozpis zápasů
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN