Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Obsazení rozhodčími

Přebor OFS starší žáci

Obsazení rozhodčími a delegáty

2. kolo

Pátek 18. 9. 2020 16:30
Sokol Mostkovice - Horní Štěpánov

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

7. kolo

Pátek 18. 9. 2020 16:30
Sokol Klenovice na Hané - Smržice Poznámka: , Původní termín: 19.09.2020 10:00

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Sobota 19. 9. 2020 10:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol v Pivíně

Rozhodčí: Mašek Marek.

Sobota 19. 9. 2020 11:00
SK Protivanov - FC Kostelec na Hané

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 20. 9. 2020 09:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Mostkovice

Rozhodčí: Minx Roman.

Neděle 20. 9. 2020 10:30
Sokol Otaslavice - Sokol Určice

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Neděle 20. 9. 2020 11:30
Horní Štěpánov - Bedihošť/Držovice Poznámka: , Původní termín: 20.09.2020 10:30
Neděle 20. 9. 2020 14:00
Jesenec-Dzbel/Přemyslovice - Plumlov/Ptení Poznámka: , Původní termín: 20.09.2020 12:30

Rozhodčí: Vičar Adam.

5. kolo

Středa 23. 9. 2020 16:30
Sokol Otaslavice - FC Kostelec na Hané

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

8. kolo

Pátek 25. 9. 2020 17:00
Bedihošť/Držovice - Smržice Poznámka: , Původní termín: 27.09.2020 11:00
Sobota 26. 9. 2020 11:15
Sokol Mostkovice - Sokol Klenovice na Hané
Neděle 27. 9. 2020 09:00
Plumlov/Ptení - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 27. 9. 2020 10:00
FC Kostelec na Hané - Jesenec-Dzbel/Přemyslovice
Neděle 27. 9. 2020 10:00
Sokol v Pivíně - SK Protivanov
Neděle 27. 9. 2020 10:30
Sokol Otaslavice - Horní Štěpánov
Neděle 27. 9. 2020 12:30
Sokol Určice - Sokol Brodek u Pv

6. kolo

Pátek 25. 9. 2020 17:00
Sokol Určice - Horní Štěpánov Poznámka: , Původní termín: 12.09.2020 13:00, Původní termín: 12.09.2020 10:00

Rozhodčí: Mašek Marek.

3. kolo

Úterý 29. 9. 2020 17:00
Sokol Brodek u Pv - Smržice
Středa 30. 9. 2020 16:00
SK Protivanov - Sokol Klenovice na Hané
Středa 30. 9. 2020 16:00
Jesenec-Dzbel/Přemyslovice - Jiskra Brodek u Konice
Středa 30. 9. 2020 16:00
Sokol v Pivíně - Bedihošť/Držovice
Středa 30. 9. 2020 16:00
Sokol Určice - FC Kostelec na Hané
Čtvrtek 1. 10. 2020 16:30
Horní Štěpánov - Plumlov/Ptení
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN