Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Střelci

Přebor OFS II. třída

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Petr Vodák TJ Sokol Určice, z.s. 2 0 0
2. Petr Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
3. Pavel Sedlák FK Skalka 2011 1 0 0
4. Jan Bartoník FK Skalka 2011 1 1 0
5. David Kolář Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
6. Kamil Švéda FK Skalka 2011 1 0 0
7. Martin Tydlačka FK Skalka 2011 1 0 0
8. Zdeněk Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
9. Jan Pokorný TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
10. Petr Pospíšil TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
11. Richard Prokop FK Skalka 2011 0 0 0
12. Michal Pelikán Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
13. Luděk Olbert Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 1 0
14. Patrik Müller Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
15. David Mrňka Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
16. Lukáš Nakládal TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
17. Michal Obručník Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
18. Josef Ondrejkovič FK Skalka 2011 0 0 0
19. Filip Pavlů TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
20. Lukáš Ryšánek Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
21. Marcel Škop Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
22. Milan Sychra Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
23. Jiří Škop Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
24. Ondřej Škultéty Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
25. Roman Zemánek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
26. Radovan Vičar Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
27. Martin Svačina TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
28. Ondřej Spisar FK Skalka 2011 0 0 0
29. Petr Mrňka Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
30. Jaroslav Rolný TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
31. Stanislav Sekanina Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
32. Petr Slamenec FK Skalka 2011 0 0 0
33. Jan Smička Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
34. Ivan Pychora Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
35. Matěj Mlčoch TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
36. Jakub Hanzelka TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
37. Martin Grulich TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
38. František Hartl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
39. Luboš Hejda FK Skalka 2011 0 1 0
40. Rostislav Horák Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
41. Pavel Hloušek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
42. Kryštof Robin Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
43. Pavel Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
44. Pavel Čajan TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
45. Hubert Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
46. Jakub Donát FK Skalka 2011 0 0 0
47. Michal Dudík Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
48. Antonín Glouzar FK Skalka 2011 0 0 0
49. Martin Hudský TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
50. František Hýbl FK Skalka 2011 0 0 0
51. Jindřich Krejčí FK Skalka 2011 0 0 0
52. Petr Krčmář Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
53. Filip Křížek Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
54. Jakub Kvapil Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 1 0
55. Přemysl Mlčoch TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
56. Tomáš Marek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
57. Martin Kozdas Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
58. Jiří Kováč Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
59. Lukáš Chlud FK Skalka 2011 0 0 0
60. Roman Hyžďál FK Skalka 2011 0 0 0
61. Tomáš Ježek TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
62. Jaroslav Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
63. Jaroslav Kouřil TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
64. David Možný Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN