Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Střelci

Přebor OFS II. třída

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Jan Studený Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 22 3 2
2. Pavel Farný Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 16 5 0
3. Jakub Špaček FC DOBROMILICE 12 3 0
4. Aleš Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 11 4 0
5. Jan Typner TJ Sokol Brodek u Prostějova 11 3 0
6. Petr Vodák TJ Sokol Určice, z.s. 10 1 0
7. Karel Gryc Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 10 2 0
8. Patrik Richter FC DOBROMILICE 10 0 0
9. Roman Bašný Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 9 0 0
10. Dominik Drmola Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 9 5 0
11. Martin Hon Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 9 5 0
12. Jakub Kratochvíl Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 9 4 0
13. Vojtěch Vávra Tělocvičná jednota Sokol Vícov 8 5 0
14. Leopold Zatloukal TJ Sokol Brodek u Prostějova 8 0 0
15. Jaromír Krása FC HVOZD, z.s. 8 3 0
16. Libor Němec Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 8 3 0
17. Petr Šenkyřík FC DOBROMILICE 7 0 0
18. Svatopluk Bukovec Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 7 1 0
19. Lubomír Smékal Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 7 5 0
20. Miroslav Musil Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 7 2 0
21. Daniel Jodl Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 7 1 0
22. Kristián Koukal Fotbalový klub Výšovice, z.s. 7 6 1
23. Martin Vogl Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 7 1 0
24. Jan Dvořák Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 7 2 0
25. Zdeněk Fildán Fotbalový klub Výšovice, z.s. 7 6 0
26. Jakub Chvojka Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 6 2 0
27. Jiří Fojt Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 6 1 0
28. Martin Kučera Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 5 4 0
29. Richard Schvarz Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 5 4 0
30. Ondřej Ščudla Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 5 0 0
31. Michal Rochla FC DOBROMILICE 5 2 0
32. Libor Klimeš Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 5 2 0
33. David Kolář Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 5 0 0
34. Ondřej Frys Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 4 1 0
35. Jaromír Matoušek TJ Sokol Brodek u Prostějova 4 0 0
36. Jakub Mojtek Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 4 0 0
37. Radim Muzikant Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 4 2 0
38. Zdeněk Špička Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 4 4 0
39. Hubert Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 4 3 0
40. Zdeněk Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 4 2 0
41. Roman Ličman TJ Sokol Brodek u Prostějova 4 1 0
42. Luděk Olbert Fotbalový klub Výšovice, z.s. 4 1 0
43. Jiří Jančík Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 4 1 0
44. Petr Piňos TJ Sokol Brodek u Prostějova 3 1 0
45. David Gerneš Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 3 3 0
46. Pavel Foret Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 3 1 0
47. Miroslav Němeček Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 3 0 0
48. Tomáš Nevrla FC Ptení 3 2 0
49. Pavel Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 3 2 0
50. Tomáš Matula Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 3 0 0
51. Tomáš Humpolíček Tělocvičná jednota Sokol Vícov 3 3 0
52. Kamil Žáček TJ Sokol Určice, z.s. 3 1 0
53. Michal Baránek Tělocvičná jednota Sokol Vícov 3 4 0
54. Lukáš Holinka FC Ptení 3 3 0
55. Jan Křivinka Fotbalový klub Výšovice, z.s. 3 0 0
56. Zdeněk Moravec Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 3 0 0
57. Patrik Rakáš TJ Sokol Brodek u Prostějova 3 0 0
58. Rudolf Návrat Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 3 4 0
59. Libor Grulich Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 3 0 0
60. Petr Soldán TJ Sokol Brodek u Prostějova 3 5 0
61. Dominik Selucký FC DOBROMILICE 3 3 0
62. Martin Sígl Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 3 3 0
63. Josef Slavík Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 2 4 0
64. Pavel Hýsek Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 2 1 0
65. Oldřich Dospiva FC Ptení 2 1 0
66. Jiří Vánský FC HVOZD, z.s. 2 2 0
67. Vojtěch Bílý FC HVOZD, z.s. 2 4 0
68. Michal Kaláb Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 2 0 0
69. Jakub Kratochvíl FC DOBROMILICE 2 0 0
70. Petr Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 2 2 0
71. Jaroslav Čureja FC HVOZD, z.s. 2 0 0
72. Ondřej Procházka FC HVOZD, z.s. 2 2 0
73. Dominik Zatloukal Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 2 0 0
74. Roman Krása FC HVOZD, z.s. 2 1 0
75. Vlastimil Kyselák Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 2 1 0
76. Jaroslav Kouřil TJ Sokol Určice, z.s. 2 0 0
77. Vít Koutný FC HVOZD, z.s. 2 1 0
78. Radek Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 2 0 0
79. Battseren Baterdene Fotbalový klub Výšovice, z.s. 2 1 0
80. Lukáš Tyl Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 2 0 0
81. Roman Šmíd Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 2 0 0
82. Jakub Nakládal FC DOBROMILICE 2 0 0
83. Josef Klváček Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 2 1 0
84. Ondřej Rehák Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 2 0 0
85. Martin Šobr Tělocvičná jednota Sokol Vícov 2 3 0
86. Lukáš Rychnovský Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 2 5 0
87. Jiří Blatner Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 2 3 0
88. Michal Žilka Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 2 1 0
89. Kamil Janíček Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 2 3 0
90. Radek Jano Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 2 5 0
91. Jan Klíč Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 1 0 0
92. Michal Závodský Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 1 1 0
93. Martin Kratochvíl Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 1 2 1
94. Lukáš Král Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 1 0
95. Petr Zbořil TJ Sokol Brodek u Prostějova 1 0 0
96. Michal Kohout FC Ptení 1 6 0
97. Jindřich Koudela Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 1 0
98. Ondřej Kořínek TJ Sokol Brodek u Prostějova 1 0 0
99. David Střebský TJ Sokol Určice, z.s. 1 1 0
100. Martin Steiner FC Ptení 1 0 0
101. Richard Klügl Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 1 0 0
102. Michal Steiner FC Ptení 1 0 0
103. Petr Krajíček Fotbalový klub Výšovice, z.s. 1 1 1
104. Oldřich Látal FC Ptení 1 0 0
105. Martin Tkáč Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
106. David Rušil Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 4 0
107. Lukáš Ryšánek Fotbalový klub Výšovice, z.s. 1 2 0
108. Jaroslav Ryška FC DOBROMILICE 1 3 1
109. Patrik Müller Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 2 0
110. Jakub Muzikant FC HVOZD, z.s. 1 0 0
111. Tomáš Novák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 1 0
112. Jan Václavík FC DOBROMILICE 1 7 1
113. Radovan Vičar Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
114. Martin Plucnar Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 1 0
115. Ondřej Peterka FC Ptení 1 1 0
116. Josef Kadlec TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
117. Richard Paul TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
118. Pavel Skalický Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
119. Ladislav Moler Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 1 0
120. Petr Kupka Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 2 0
121. Martin Přikryl Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 1 0
122. Jiří Sochor TJ Sokol Brodek u Prostějova 1 0 0
123. Filip Křížek Fotbalový klub Výšovice, z.s. 1 0 0
124. Jan Stančík Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 1 1 0
125. Jan Smička Fotbalový klub Výšovice, z.s. 1 1 0
126. Radek Maňak FC DOBROMILICE 1 2 0
127. Adam Matoušek FC DOBROMILICE 1 0 0
128. Přemysl Mlčoch TJ Sokol Určice, z.s. 1 4 0
129. Viktor Šťastný TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
130. Rudolf Alexy Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 1 1 0
131. Michal Marčan Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
132. Petr Krčmář Fotbalový klub Výšovice, z.s. 1 0 0
133. Tomáš Mariánek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 0 0
134. Michal Dudík Fotbalový klub Výšovice, z.s. 1 0 0
135. Pavel Hanák Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 1 1 1
136. Petr Fialka FC DOBROMILICE 1 2 0
137. František Hanák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 3 0
138. Tomáš Bureš TJ Sokol Brodek u Prostějova 1 0 0
139. Jaroslav Dračka TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
140. Jindřich Hanák Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 1 1 0
141. Zdeněk Blumenstein FC DOBROMILICE 1 4 0
142. Ondřej Hradil Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 1 0
143. Roman Berčák TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
144. Michal Bureš TJ Sokol Určice, z.s. 1 1 0
145. Jakub Hanzelka TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
146. Martin Grulich TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
147. Petr Bašný Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 0 0
148. Marek Hloch TJ Sokol Brodek u Prostějova 1 1 0
149. Petr Hanák TJ Sokol Určice, z.s. 1 2 0
150. Jaroslav Jordán FC DOBROMILICE 1 0 0
151. David Hájek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 1 0
152. Lubomír Jergl FC Ptení 1 1 0
153. Jakub Bartlík Tělocvičná jednota Sokol Vícov 1 2 0
154. Patrik Hochman TJ Sokol Brodek u Prostějova 1 0 0
155. David Bartoš Tělocvičná jednota Sokol Vícov 1 2 0
156. Petr Jansa Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 2 0
157. Radek Soldán TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
158. Marek Červinka Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
159. Jiří Doležel Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 0 0 0
160. Bronislav Dokoupil FC DOBROMILICE 0 1 0
161. Ondřej Stískal Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
162. Dominik Spurný Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
163. Lukáš Spíchal FC HVOZD, z.s. 0 0 0
164. David Sosík TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
165. Radek Deutsch Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 2 0
166. Tomáš Světlík Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 1 0
167. Jaroslav Šatný Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
168. Dominik Šatný Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 0 0 0
169. Drahomír Crhan Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
170. Dalibor Šebek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
171. Marek Cetkovský Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 0 0 0
172. Josef Szekulics FC HVOZD, z.s. 0 1 0
173. Filip Svozílek FC DOBROMILICE 0 0 0
174. Viktor Studený Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 2 0
175. Radek Čačka FC HVOZD, z.s. 0 0 0
176. Milan Suchomel Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 1 0
177. Dušan Sochůrek TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
178. Petr Svoboda Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
179. Pavel Čajan Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
180. Miloš Smejkal TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
181. Jakub Rozsíval Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 0 0
182. Michal Rotschedl TJ Sokol Určice, z.s. 0 1 0
183. Josef Dvořák FC DOBROMILICE 0 0 0
184. Jan Ruszó Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 1 0
185. Václav Drnovský FC DOBROMILICE 0 0 0
186. Petr Sedlák TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
187. Jan Drčka Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 0 0
188. Lukáš Dvořák Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
189. Kamil Režný Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
190. Ivan Pychora Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 2 0
191. Ivo Fiala Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
192. Petr Rajchman Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 0 0
193. Petr Fiala FC HVOZD, z.s. 0 0 0
194. Zolboo Enkhbaatar FC HVOZD, z.s. 0 0 0
195. Karol Rehák Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 0 0 0
196. Adam Sedlák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
197. Jan Sekanina FC Ptení 0 2 1
198. Tomáš Ševčík TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
199. Přemysl Slouka TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
200. Tomáš Smékal TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 2 0
201. David Dorschner TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
202. Kristián Sobota TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
203. Martin Doležel FC Ptení 0 3 0
204. Josef Dostál Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 1 0
205. Tomáš Dostál FC HVOZD, z.s. 0 0 0
206. Jiří Dostalík Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
207. Tomáš Sekanina FC Ptení 0 0 0
208. Ondřej Dostál Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 1 0
209. Václav Dostál FC HVOZD, z.s. 0 0 0
210. Milan Sipěna Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 0 0 0
211. Martin Sika Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
212. Stanislav Doležel FC Ptení 0 2 0
213. Rostislav Šoc FC DOBROMILICE 0 0 0
214. Tomáš Vybíral Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
215. Jakub Vybíral TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
216. Jaromír Vyroubal FC Ptení 0 1 0
217. Ondřej Vyroubal FC HVOZD, z.s. 0 1 0
218. Jakub Wolker Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
219. Tomáš Vystavěl TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
220. Tomáš Bilík Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
221. Ondřej Vlachynský TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 2 0
222. Dušan Veverka Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
223. Filip Veisgárber FC HVOZD, z.s. 0 0 0
224. Miroslav Vévoda Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
225. Jakub Vitásek Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 0 1 0
226. Karel Vlach TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
227. Jan Vítek FC HVOZD, z.s. 0 0 0
228. Marek Začal Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
229. Pavel Zápeca Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
230. Roman Zemánek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
231. Tomáš Zelinka Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
232. Tomáš Barták Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 3 0
233. Lukáš Bako FC DOBROMILICE 0 0 0
234. Drahoslav Žondra FC DOBROMILICE 0 0 0
235. Michal Žoch Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
236. Radek Zdobina Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 1 0
237. Petr Závadský Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
238. Patrik Zapletal Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
239. Miroslav Zapletal Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
240. Jakub Zapletal Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 0 0
241. Pavel Béňa FC HVOZD, z.s. 0 0 0
242. Petr Závadský Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
243. Marco Bontempo Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
244. Miroslav Vaverka Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 0 0
245. Luboš Burian FC HVOZD, z.s. 0 2 0
246. Václav Přikryl FC Ptení 0 0 0
247. Zbyněk Špička Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 1
248. Luboš Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
249. Ondřej Štuler Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 2 0
250. Ladislav Šťastný Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
251. Jiří Buriánek TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
252. Matěj Šnajdr TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
253. Ondřej Škultéty Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
254. Jiří Škop Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 2 0
255. Josef Šmíd Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
256. Tomáš Buriánek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
257. Vlastimil Šmída FC Ptení 0 3 0
258. Jan Štvrtecký Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 0 0 0
259. Michal Šubrt Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 2 0
260. Patrik Vajdík TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
261. Petr Brabec Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 1 0
262. Milan Valenta Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
263. Rudolf Valný Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
264. David Bosák Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 0 2 0
265. Radim Vaněk TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
266. Josef Brach FC HVOZD, z.s. 0 0 0
267. Miroslav Bukovec Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 0 1 0
268. Adam Tesařík Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 0 0
269. Radek Švec FC HVOZD, z.s. 0 0 0
270. Petr Tichý FC HVOZD, z.s. 0 0 0
271. Zdeněk Tichý FC HVOZD, z.s. 0 2 0
272. Tomáš Tříska Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 0 0
273. Marcel Škop Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 1 0
274. Petr Pospíšil TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
275. Jan Kubíček FC DOBROMILICE 0 0 0
276. Martin Kubica FC HVOZD, z.s. 0 0 0
277. Pavel Hloušek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 1 1
278. Jiří Kučera FC DOBROMILICE 0 0 0
279. Kamil Hlavinka FC HVOZD, z.s. 0 0 0
280. Jaroslav Kumstát Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
281. Michal Kubeš Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 0 0 0
282. Dominik Hluštík Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
283. Michal Krejčí TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
284. Martin Horák FC Ptení 0 0 0
285. Patrik Krejčí FC HVOZD, z.s. 0 0 0
286. František Krejčí FC HVOZD, z.s. 0 0 0
287. Miroslav Krutovský Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 1 0
288. Lukáš Krivčík FC DOBROMILICE 0 0 0
289. Miroslav Lakomý Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 0 2 0
290. Michal Lakomý Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 1 0
291. Marek Mašek TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
292. Vratislav Marek Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 0 1 0
293. Ondřej Matoušek FC DOBROMILICE 0 0 0
294. Štěpán Hanák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
295. Dominik Matoušek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
296. Arnošt Matoušek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
297. Martin Majer Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
298. Martin Machálek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
299. Adolf Langer Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
300. Tomáš Lang FC Ptení 0 1 0
301. Daniel Langer Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
302. Radim Havlíček Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 0 0 0
303. Jakub Mach Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
304. Jan Havlíček Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
305. Radim Kravák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
306. David Hornych Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 1 0
307. Jiří Jančík Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
308. Marek Janků Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
309. Jaroslav Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
310. Lukáš Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
311. Tomáš Hýbl TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
312. Radim Chytil Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 1 0
313. Michal Jelínek TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
314. Tomáš Ježek TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
315. Jan Kamený Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
316. Jakub Jozek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
317. Pavel Kaplánek Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
318. Ladislav Kaprál Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
319. Jaroslav Ježek Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 1 0
320. Roman Kiriljuk Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
321. Martin Hýbl Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
322. Martin Hudský TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
323. Vojtěch Hrazdil FC Ptení 0 0 0
324. David Hrazdíra Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 1
325. Jaromír Krása FC HVOZD, z.s. 0 1 0
326. David Kratochvíl Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 0 0 0
327. Jiří Hrabal FC Ptení 0 0 0
328. Antonín Hradil FC Ptení 0 0 0
329. Jiří Král Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
330. Jiří Král TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
331. Jiří Koutský Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 0 1 0
332. Richard Hudeček TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 1 0
333. Lukáš Kováč FC HVOZD, z.s. 0 0 0
334. Martin Kozdas Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 2 0
335. Vladimír Krajíček TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
336. Tomáš Hrda FC HVOZD, z.s. 0 0 0
337. Marek Meixner Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
338. Pavel Michalec Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 0 0 0
339. Filip Pavlů TJ Sokol Určice, z.s. 0 1 0
340. Marek Pavelka Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
341. Martin Flajzar Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
342. Daniel Petík Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 0 0 0
343. Radek Fialka Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 1 0
344. Ivo Petlák TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
345. Marek Pavelka Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 0 1 0
346. Michal Franc FC Ptení 0 0 0
347. Martin Ošťádal Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
348. Aleš Oškera FC DOBROMILICE 0 0 0
349. Zdeněk Oulehla Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 0 0 0
350. Zdeněk Oulehla Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 0 1 0
351. Miroslav Ovčáček Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 2 0
352. Kamil Oulehla Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 1
353. Radek Piňos TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
354. Kamil Pitner Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
355. Michal Prášil Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
356. Adam Pospíšil Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
357. Radek Procházka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
358. Martin Procházka Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 0 0 0
359. Petr Fialka TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 6 0
360. Karel Procházka FC HVOZD, z.s. 0 1 0
361. Lukáš Kaláb Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
362. Miloslav Pospíšil TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
363. Pavel Pliska Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 0 0
364. František Plajner TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
365. David Pokorný Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 0 1 0
366. Jan Pokorný TJ Sokol Určice, z.s. 0 1 0
367. Tomáš Pořízka Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 0 0 0
368. Vojtěch Porteš FC Ptení 0 0 0
369. Jan Orálek Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
370. Jan Frehar Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
371. Jan Musil Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 0 0
372. Martin Grulich FC Ptení 0 1 0
373. Michal Gronych Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
374. Petr Muzikář TJ Sokol Určice, z.s. 0 3 0
375. Lukáš Nakládal TJ Sokol Určice, z.s. 0 2 0
376. Jakub Nadýmáček TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
377. Michal Hacar FC HVOZD, z.s. 0 0 0
378. David Možný Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 2 0
379. Roman Minx FC Ptení 0 0 0
380. Jan Mikulka TJ Sokol Určice, z.s. 0 1 0
381. Petr Hanák TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 0 0
382. Filip Halouzka Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
383. Daniel Moravec Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
384. Petr Halouzka TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
385. Jiří Nakládal Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
386. Kryštof Robin Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
387. Libor Nosek FC DOBROMILICE 0 0 0
388. Michal Frgál Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
389. Jaroslav Frehar TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
390. Jiří Obruča FC DOBROMILICE 0 0 0
391. Filip Okleštěk Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 1 0
392. Michal Obručník Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
393. Petr Gabrišák Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
394. Petr Gamberský TJ Sokol Brodek u Prostějova 0 1 0
395. Robin Návrat Tělovýchovná jednota Tištín, z. s. 0 1 1
396. Michal Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
397. Michal Nedvěd Tělocvičná jednota Sokol Vícov 0 0 0
398. Jan Nejedlý Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
399. Jan Nejedlý Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
400. David Prucek Tělocvičná jednota Sokol Vrahovice 0 1 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN