Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Střelci

III. třída, skupina A

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Josef Klváček Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 11 2 0
2. Daniel Halenka TJ Biskupice z.s. 11 0 0
3. Jiří Přikryl Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 8 0 0
4. Matěj Samek Tělocvičná jednota Sokol Olšany 7 1 0
5. Petr Zbořil TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 7 1 0
6. Miroslav Musil Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 6 0 0
7. Zdeněk Hrubý Sokol Bedihošť 6 0 0
8. Luděk Jahl Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 6 0 0
9. Ladislav Moler Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 5 0 0
10. Tomáš Hon Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 5 0 0
11. Petr Stejkora Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 5 1 0
12. Tomáš Kašpar Sokol Bedihošť 5 2 0
13. Tomáš Matula Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 4 0 0
14. Michal Ján Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 4 1 0
15. Petr Klobouk TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 4 0 0
16. Přemysl Emperger Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 4 2 0
17. Adam Matoušek Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 4 0 0
18. Martin Trávníček TJ Biskupice z.s. 4 1 0
19. Jan Frehar Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 4 0 0
20. Martin Přikryl Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 4 1 0
21. Petr Hansl Tělocvičná jednota Sokol Olšany 3 2 1
22. Jakub Křišťan TJ Biskupice z.s. 3 0 0
23. Michal Šesták Tělocvičná jednota Sokol Olšany 3 1 0
24. Petr Gamberský TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 3 1 0
25. Zdeněk Pazdera Sokol Bedihošť 3 0 0
26. Petr Štěpánek Sokol Bedihošť 3 2 0
27. Jaroslav Šatný Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 3 1 0
28. Dominik Matoušek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 3 1 0
29. Jiří Dočkal TJ Biskupice z.s. 3 0 0
30. Martin Flajzar Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 3 1 0
31. Zdeněk Filický TJ Biskupice z.s. 3 1 0
32. Jan Müller TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 2 0 0
33. Kamil Oulehla Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 2 0 0
34. Adam Sedlák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 2 0 0
35. Alexandr Khýr Sokol Bedihošť 2 0 0
36. Antonín Pospíšil Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 1 0
37. Jiří Pospíšil Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 2 0
38. Petr Jansa Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 2 0 0
39. Daniel Jodl Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 2 1 0
40. Jiří Poppe Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 2 0 0
41. Radim Ordelt TJ Biskupice z.s. 2 0 0
42. Jiří Nakládal Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 2 1 0
43. Lukáš Kutmon Sokol Bedihošť 2 0 0
44. Miroslav Lakomý Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 2 0 1
45. Jakub Nakládal Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 1 0
46. Jaroslav Steiger Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 0 0
47. Jakub Nakládal Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 2 0 0
48. Radek Jano Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 2 1 0
49. Lukáš Kovařík TJ Biskupice z.s. 2 2 0
50. Lukáš Selucký TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 2 0 0
51. Lukáš Král Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 2 0 0
52. Matěj Klváček Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 2 0 0
53. Tomáš Koleňák Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 1 0
54. Jaroslav Brátel Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 2 1 0
55. Tomáš Čunderle Sokol Bedihošť 2 1 0
56. Tomáš Bureš TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 2 0 0
57. Bořek Chmelík Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 2 1 0
58. Lukáš Zatloukal Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 1 0 0
59. Radim Spáčil Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 1 1 0
60. Daniel Vlachynský Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 1 0
61. Vratislav Marek TJ Biskupice z.s. 1 2 0
62. Nikolas Novák Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 2 0
63. Filip Navrátil Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 1 0 0
64. Jakub Strašák Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 1 0 0
65. Jiří Sochor Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 1 0 0
66. David Gerneš Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
67. Lukáš Rokyta Tělocvičná jednota Sokol Olšany 1 0 0
68. Miloš Smejkal TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 0 0
69. Pavel Dokoupil Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 1 0 0
70. Jiří Minx TJ Biskupice z.s. 1 0 0
71. Tomáš Minx TJ Biskupice z.s. 1 0 0
72. Petr Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
73. Radim Muzikant Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 0 0
74. David Fojtík Sokol Bedihošť 1 0 0
75. Tomáš Sedlák Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 1 0 0
76. Jakub Chvojka Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
77. Jaromír Matoušek TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 0 0
78. Eduard Čarváš Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 1 0 0
79. Martin Smýkal TJ Biskupice z.s. 1 0 0
80. Radek Kubíček TJ Biskupice z.s. 1 0 0
81. Radek Kolařík TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 0 0
82. David Tinka Sokol Bedihošť 1 0 0
83. Marek Žídek Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 0 0
84. Jaromír Houšťava Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 1 0 0
85. Petr Charvát Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 0 0
86. Richard Hudeček TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 1 0
87. Michal Šteflovič Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 1 1 0
88. Jaroslav Hladík TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 1 0
89. Petr Konečný Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 2 1
90. Pavel Svoboda Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 1 2 0
91. Zbyněk Křepelka Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 1 0 0
92. Adam Zbořil TJ Biskupice z.s. 1 0 0
93. Marek Zháněl Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
94. Antonín Poupera Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
95. Tomáš Žvátora Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
96. Marek Začal Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
97. Petr Řezníček Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
98. Patrik Zapletal Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
99. Dušan Pospíšil Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
100. Jiří Praus Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
101. Luděk Zdráhal Sokol Bedihošť 0 1 1
102. Jan Ruszó Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
103. Petr Závadský Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 2 0
104. Petr Rozsypal Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
105. Patrik Rakáš Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
106. Pavel Rušil Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
107. Josef Přecechtěl Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 2 0
108. Přemysl Procházka TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 1 0
109. Miroslav Rokyta Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 1 0
110. Daniel Přecechtěl Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 1 0
111. Richard Růžička Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
112. Přemysl Slouka TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 1 0
113. Jaroslav Širila TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 1 0
114. Martin Václavík Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 1 0
115. Jaromír Pospíšil Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
116. Milan Valenta TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
117. Jan Viktora TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
118. Milan Valenta Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
119. Jaromír Václavíček Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
120. Ladislav Šťastný Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
121. Marek Tomášek Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
122. Tomáš Tomek Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
123. Milan Tesařík Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
124. Roman Švéda Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
125. Milan Trávníček TJ Biskupice z.s. 0 0 0
126. Štěpán Švarc Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
127. Jaroslav Svobodník Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 2 0
128. Filip Vincenec Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
129. Petr Vlachynský Sokol Bedihošť 0 0 0
130. Martin Sika Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
131. Martin Vogl Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
132. Pavel Vršecký Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
133. Pavel Vyhlídal TJ Biskupice z.s. 0 1 0
134. Michal Seidler Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 1 0
135. Pavel Skalický Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
136. Pavel Srneček Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
137. David Vincenec Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
138. Marcel Svoboda Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
139. Ondřej Vlachynský TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
140. Martin Surma TJ Biskupice z.s. 0 0 0
141. Roman Stachura Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
142. Dominik Strýček Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
143. Marek Zacpal Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
144. Daniel Moravec Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
145. Martin Hrbáč Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
146. Daniel Huňka Sokol Bedihošť 0 1 0
147. Lukáš Kaláb Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
148. David Hrazdíra Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
149. Martin Horák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
150. Pavel Haluza Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
151. Petr Hansel TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
152. Jiří Harazin TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
153. Michal Kaláb Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
154. Jan Kaláb Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
155. David Klimeš Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
156. Lukáš Koláček Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
157. Dominik Kouřil Sokol Bedihošť 0 0 0
158. Roman Kiriljuk Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
159. Richard Khýr Sokol Bedihošť 0 2 0
160. Pavel Kaplánek Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
161. Bohumil Kejnar Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 1 0
162. Lubomír Keluc Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
163. Martin Halenka TJ Biskupice z.s. 0 0 0
164. David Hájek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 2 0
165. Jan Buriánek Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
166. Tomáš Buriánek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
167. Marek Cygal Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
168. Jaroslav Bureš Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
169. Tomáš Bilík Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
170. Rostislav Baroš TJ Biskupice z.s. 0 0 0
171. Ivan Békésky Sokol Bedihošť 0 0 0
172. Martin Bilík Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
173. Jiří Dostalík Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
174. Dominik Drmola Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
175. David Frohn Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
176. Tomáš Gažar Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 1 0
177. David Gottwald Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
178. Jan Fidra Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
179. Pavel Elner Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 1 0
180. Lukáš Dvořák Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
181. Lukáš Dvořák Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
182. Lukáš Král TJ Biskupice z.s. 0 0 0
183. Jan Krátký Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
184. Michal Navrátil Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
185. Michal Navrátil Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
186. Vojtěch Navrátil Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 1 0
187. Petr Nakládal Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
188. Martin Musil Sokol Bedihošť 0 1 0
189. Richard Augustin Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 1 0
190. Petr Motal Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
191. Michal Musil Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
192. Josef Netopil Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
193. Marek Novotný Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
194. Ivo Petlák TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
195. David Pírek Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
196. Pavel Pluhařík Sokol Bedihošť 0 0 0
197. Marek Pavelka Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
198. Ladislav Otruba Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
199. Pavel Novotný Sokol Bedihošť 0 0 0
200. Martin Ošťádal Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
201. Adam Otáhal Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
202. Libor Mitana Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
203. Martin Míška Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
204. Martin Machálek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
205. Martin Majer Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
206. Jaromír Malík Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
207. Ondřej Maděrka Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
208. Martin Leskovec TJ Biskupice z.s. 0 3 0
209. Radim Kravák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
210. Josef Kutmon Sokol Bedihošť 0 0 0
211. Daniel Langer Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
212. Erik Marák Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
213. Petr Marčan Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
214. Petr Matoušek TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
215. Ondřej Matoušek Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
216. Marek Meixner Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
217. Radovan Matluch Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
218. Jiří Masař Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
219. Jan Marek TJ Biskupice z.s. 0 0 0
220. Miroslav Masař TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
221. Tomáš Posker Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 2 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN