Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Střelci

III. třída, skupina A

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Vratislav Marek TJ Biskupice z.s. 17 1 0
2. Přemysl Emperger Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 9 0 0
3. Petr Zbořil TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 7 1 0
4. Lukáš Kaláb Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 6 0 0
5. Zdeněk Filický TJ Biskupice z.s. 6 2 0
6. Miroslav Takáč FC Kralice na Hané 6 1 0
7. Petr Klobouk TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 5 1 0
8. Martin Trávníček TJ Biskupice z.s. 4 0 0
9. Adam Buriánek FK Němčice nad Hanou, z.s. 4 2 0
10. Marek Pavelka Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 4 0 0
11. Zdeněk Hrubý Sokol Bedihošť 4 0 0
12. Zbyněk Špička Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 4 1 0
13. Miloš Smejkal TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 3 0 0
14. Jaromír Matoušek TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 3 0 0
15. Jan Vrána FK Němčice nad Hanou, z.s. 3 0 0
16. Ladislav Otruba Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 3 0 0
17. Jan Frehar Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 3 0 0
18. Petr Gamberský TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 3 1 0
19. Michal Šesták Tělocvičná jednota Sokol Olšany 3 0 0
20. Filip Navrátil Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 3 0 0
21. Lukáš Rokyta Tělocvičná jednota Sokol Olšany 3 1 0
22. Jan Skalník FC Kralice na Hané 3 0 0
23. Jan Typner TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 3 0 0
24. Leoš Zapletal FC Kralice na Hané 3 0 0
25. Pavel Dokoupil Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 3 0 0
26. Jaroslav Brátel Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 2 0 0
27. Ondřej Tomek FK Němčice nad Hanou, z.s. 2 0 0
28. Tomáš Tomek Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 2 0 0
29. Jakub Tomeček TJ Biskupice z.s. 2 2 0
30. Tomáš Bureš TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 2 0 0
31. Petr Hansl Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 3 0
32. David Němčík FC Kralice na Hané 2 0 0
33. Václav Uličný FC Kralice na Hané 2 0 0
34. Patrik Naniáš TJ Biskupice z.s. 2 1 0
35. Jiří Harazin TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 2 1 0
36. Jakub Zemánek FC Kralice na Hané 2 2 0
37. Dominik Matoušek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 2 0 0
38. Antonín Pospíšil Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 1 0
39. Martin Majer Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 2 0 0
40. Jakub Křišťan TJ Biskupice z.s. 2 0 0
41. Lukáš Kovařík TJ Biskupice z.s. 2 3 0
42. Miroslav Vévoda Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 2 0 0
43. Petr Kawij FC Kralice na Hané 2 0 0
44. Zdeněk Bečica Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 0 0
45. Petr Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 2 0 0
46. Jakub Chvojka Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 2 0 0
47. Jaroslav Frýbort FC Kralice na Hané 2 0 0
48. Pavel Elner Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 1 0
49. Patrik Rakáš Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 2 1 0
50. Miroslav Vrána FK Němčice nad Hanou, z.s. 2 1 0
51. Ondřej Vlachynský TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 2 0 0
52. David Fojtík Sokol Bedihošť 2 1 0
53. Jaroslav Svobodník Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 1 2 0
54. Lukáš Selucký TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 0 0
55. Marcel Svoboda Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 1 0 0
56. David Vlk Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 0 0
57. Dominik Kouřil Sokol Bedihošť 1 0 0
58. Tomáš Koleňák Tělocvičná jednota Sokol Olšany 1 0 0
59. Petr Možný Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 1 2 0
60. Vladimír Bednář Sokol Bedihošť 1 0 0
61. Jiří Poppe Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 1 1 0
62. Jaroslav Šatný Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 1 0
63. Jan Svozil FK Němčice nad Hanou, z.s. 1 1 0
64. Lubomír Keluc Tělocvičná jednota Sokol Olšany 1 0 0
65. Martin Míška Tělocvičná jednota Sokol Olšany 1 0 0
66. Pavel Skalický Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
67. Tomáš Smékal Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
68. Miroslav Ličman Tělocvičná jednota Sokol Olšany 1 0 0
69. Jiří Dočkal TJ Biskupice z.s. 1 0 0
70. Richard Soušek FC Kralice na Hané 1 0 0
71. Ondřej Matoušek Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 1 0 0
72. Petr Matoušek TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 1 0
73. Tomáš Žvátora Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 1 0 0
74. Daniel Langer Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
75. Přemysl Slouka TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 0 0
76. Michal Kaláb Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
77. Martin Sika Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
78. Radek Kubíček TJ Biskupice z.s. 1 1 0
79. Tomáš Stejskal TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 1 0
80. Michal Kučera Sokol Bedihošť 1 0 0
81. Petr Stejkora Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 0 0
82. Adam Studený FK Němčice nad Hanou, z.s. 1 0 0
83. Tomáš Ševčík TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 0 0
84. Martin Smýkal TJ Biskupice z.s. 1 0 0
85. Jaroslav Hladík Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
86. Dušan Pospíšil Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 1 0 0
87. Zdeněk Petržela FC Kralice na Hané 1 0 0
88. Ivo Petlák TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 1 0
89. Martin Hulka TJ Biskupice z.s. 1 0 0
90. Michal Frgál Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 0 0
91. Marek Novotný Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 1 1 0
92. David Hájek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 1 0
93. Patrik Vejvoda FK Němčice nad Hanou, z.s. 1 0 0
94. Petr Závadský Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
95. Martin Haluza FC Kralice na Hané 1 0 0
96. Vojtěch Navrátil Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 1 1 0
97. Jan Ruszó Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
98. Jakub Nakládal Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 1 3 0
99. Milan Trávníček TJ Biskupice z.s. 1 0 0
100. Michal Šteflovič Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 1 0 0
101. Pavel Béňa FC Kralice na Hané 1 0 0
102. Jakub Nakládal Tělocvičná jednota Sokol Olšany 1 0 0
103. David Tinka Sokol Bedihošť 1 1 0
104. Vladislav Ječmeň Tělocvičná jednota Sokol Olšany 1 0 0
105. Michal Přecechtěl Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
106. Tomáš Sedlák Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
107. Přemysl Procházka TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
108. Tomáš Posker Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 1 0
109. Dominik Směšný Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
110. Jakub Répal FC Kralice na Hané 0 0 0
111. Antonín Poupera Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
112. Michal Pospíšil Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
113. Miroslav Rokyta Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 1 0
114. Tomáš Přecechtěl Sokol Bedihošť 0 0 0
115. František Řezáč FC Kralice na Hané 0 0 0
116. Jaromír Pospíšil Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
117. Martin Protivánek Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
118. Josef Přecechtěl Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
119. Ondřej Procházka TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
120. Michal Seidler Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
121. Jiří Praus Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
122. Jiří Pospíšil Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
123. Martin Sedlák FC Kralice na Hané 0 0 0
124. Petr Řezáč FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 1 0
125. Petr Řezníček Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
126. Dalibor Šebek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
127. Kristián Vlach FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
128. Matěj Vincourek FC Kralice na Hané 0 0 0
129. Tomáš Vlachynský Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
130. Petr Vlachynský Sokol Bedihošť 0 1 0
131. Jiří Vodný FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
132. Filip Vincenec Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
133. Filip Viktora Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
134. Martin Václavík Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
135. Milan Valenta TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
136. Milan Valenta Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
137. Oldřich Vévoda FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
138. Pavel Vyhlídal TJ Biskupice z.s. 0 1 0
139. Tomáš Vystavěl TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
140. Luděk Zdráhal Sokol Bedihošť 0 0 0
141. Adam Zbořil TJ Biskupice z.s. 0 1 0
142. Josef Zemánek Sokol Bedihošť 0 0 0
143. Marek Zháněl Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
144. Tomáš Zlámal TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
145. David Zatloukal FC Kralice na Hané 0 1 0
146. Jan Zatloukal FC Kralice na Hané 0 1 0
147. Zbyněk Zabloudil Sokol Bedihošť 0 0 0
148. Tomáš Zajíček Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
149. Marek Zapletal Sokol Bedihošť 0 0 0
150. Lukáš Zatloukal Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 1 0
151. Jaromír Václavíček Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
152. Jakub Urban Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
153. Ondřej Steiner Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
154. Roman Stachura Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
155. David Stoupal TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
156. Jakub Strašák Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
157. Tomáš Svoboda Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
158. Pavel Srneček Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
159. Tadeáš Spáčil FC Kralice na Hané 0 0 0
160. Dušan Sochůrek TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
161. František Soldán Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
162. Jakub Soukal Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
163. Martin Soušek Sokol Bedihošť 0 1 0
164. Pavel Svoboda Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
165. Petr Svozil FC Kralice na Hané 0 0 0
166. Marek Tomášek Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
167. Martin Tkáč Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
168. Lukáš Troneček FC Kralice na Hané 0 0 0
169. Michal Uhřík Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
170. Filip Úlehla TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
171. Milan Tesařík Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 1 0
172. Patrik Ta Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
173. Jiří Svozil FC Kralice na Hané 0 0 0
174. Antonín Šedivý TJ Biskupice z.s. 0 0 0
175. Zdeněk Špička Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 1 0
176. Petr Štěpánek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
177. Jiří Sochor Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 1 0
178. Michal Navrátil Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
179. Luboš Hejda Sokol Bedihošť 0 0 0
180. Petr Hansel TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 1 0
181. Zdeněk Holinka Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
182. Lukáš Holinka Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
183. Lukáš Hošek FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
184. Tomáš Hon Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
185. Marek Handl FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
186. Zdeněk Hanák Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
187. David Gottwald Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
188. Josef Gerneš Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
189. Jan Hájek Sokol Bedihošť 0 1 0
190. Daniel Halenka TJ Biskupice z.s. 0 1 0
191. Martin Halenka TJ Biskupice z.s. 0 1 0
192. Martin Hrabal FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
193. Zdeněk Hrbáček FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
194. Radim Jemelka FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
195. Radomír Ječmínek FC Kralice na Hané 0 0 0
196. Michal Jiříček FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
197. Jaroslav Jordán FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
198. Jan Kaláb Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
199. Václav Kadlčík FC Kralice na Hané 0 0 0
200. Jakub Jarušek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
201. Ivan Jarmer FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 3 0
202. Zdeněk Chalánek FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
203. Richard Hudeček Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 1 0
204. Petr Charvát Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
205. Lukáš Chlud FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
206. Giovanni Janura Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 1 0
207. Petr Gabrišák Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
208. David Fröml Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
209. Jaroslav Bureš Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
210. Miroslav Bukovec FC Kralice na Hané 0 0 0
211. Drahomír Crhan Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
212. Erik Crhonek TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
213. Eduard Čarváš Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
214. Luděk Čala FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 1 0
215. Martin Buček FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
216. Martin Blahák FC Kralice na Hané 0 0 0
217. Petr Bačík Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
218. Richard Augustin Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
219. Martin Balák FC Kralice na Hané 0 0 0
220. Rostislav Baroš TJ Biskupice z.s. 0 0 0
221. Ivan Békésky Sokol Bedihošť 0 0 0
222. Tomáš Čunderle Sokol Bedihošť 0 0 0
223. Radim Dokoupil FC Kralice na Hané 0 0 0
224. Jan Fidra Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
225. Pavel Fečo FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
226. Zdeněk Filický TJ Biskupice z.s. 0 0 0
227. Martin Flajzar Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
228. Michal Friedl FC Kralice na Hané 0 0 0
229. Jakub Frgál FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
230. Ladislav Dvořák FC Kralice na Hané 0 1 0
231. Lukáš Dvořák Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
232. Jiří Dostalík Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
233. Dominik Dorňák FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
234. Petr Držálek FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
235. Jan Dürrbeck Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
236. Lukáš Dvořák Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
237. Pavel Kaplánek Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
238. Štefan Kašík FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
239. Rostislav Adamík FC Kralice na Hané 0 0 0
240. Martin Musil Sokol Bedihošť 0 0 0
241. David Navrátil Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
242. Jiří Němčík FC Kralice na Hané 0 1 0
243. Josef Netopil Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
244. Jiří Němec Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
245. Michal Musil Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
246. Pavel Müller TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
247. Jiří Minx TJ Biskupice z.s. 0 0 0
248. Radim Miler FC Kralice na Hané 0 0 0
249. Libor Mitana Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
250. Daniel Moravec Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
251. Zdeněk Moravec Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
252. Pavel Neuman Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
253. Libor Nosek FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
254. Jakub Petržela FC Kralice na Hané 0 0 0
255. Martin Pěnčík FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
256. Petr Piňos TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
257. David Pírek Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
258. Martin Plucnar Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
259. Matěj Plucnar Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
260. Zdeněk Pazdera Sokol Bedihošť 0 0 0
261. Ivo Parák FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
262. Radek Novotný Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
263. Jan Novotný Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 1 0
264. Pavel Novotný Sokol Bedihošť 0 0 0
265. Jakub Olejníček FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
266. Martin Ošťádal Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
267. Martin Mik Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
268. Vlastimil Michlíček Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
269. Pavel Kratochvíl TJ Biskupice z.s. 0 0 0
270. Lukáš Král TJ Biskupice z.s. 0 0 0
271. Filip Kresta Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 1 0
272. Tomáš Krestýn TJ Biskupice z.s. 0 0 0
273. Kristián Kuča Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
274. Zbyněk Křepelka Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 0 0
275. Jindřich Koudela Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
276. Adam Kopřiva FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
277. Bohumil Kejnar Tělovýchovná jednota Pavlovice u Kojetína 0 1 0
278. Tomáš Kašpar Sokol Bedihošť 0 0 0
279. Alexandr Khýr Sokol Bedihošť 0 0 0
280. Roman Kiriljuk Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
281. Jiří Klobouk Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
282. Filip Kučera FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 1 0
283. Pavel Kučera Sokol Bedihošť 0 0 0
284. Miroslav Masař TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
285. Jan Marek TJ Biskupice z.s. 0 0 0
286. Jiří Masař Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
287. Radovan Matluch Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
288. Arnošt Matoušek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
289. Adam Matoušek Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
290. Petr Marčan Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 1 0
291. Erik Marák Tělovýchovná jednota Želeč z.s. 0 0 0
292. Michal Lakomý Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
293. Lukáš Kutmon Sokol Bedihošť 0 0 0
294. Martin Leskovec TJ Biskupice z.s. 0 0 0
295. Martin Machálek Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
296. Petr Malčík FK Němčice nad Hanou, z.s. 0 0 0
297. Pavel Pluhařík Sokol Bedihošť 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN