Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Střelci

III. třída, skupina B

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Martin Křesala TJ SOKOL Plumlov, z.s. 17 0 0
2. Michal Lužný FC Kostelec na Hané, z. s. 15 0 0
3. Pavel Voráč TJ SOKOL Plumlov, z.s. 9 0 0
4. Ondřej Čarný TJ SOKOL Plumlov, z.s. 8 1 0
5. Petr Fiala Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 7 1 0
6. Radek Grulich Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 7 0 0
7. Josef Janeček Tělovýchovná jednota Otinoves 7 2 0
8. Tomáš Pichal FC Kostelec na Hané, z. s. 7 1 0
9. Radovan Cita Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 6 2 0
10. Patrik Havelka Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 6 3 0
11. Jiří Kratochvil TJ SOKOL Plumlov, z.s. 6 1 0
12. Tomáš Pospíšil SK Protivanov, z.s. 6 1 0
13. Oldřich Dospiva FC Ptení 5 0 0
14. Aleš Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 5 1 0
15. Tomáš Křeček Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 5 0 0
16. František Krejčí FC HVOZD, z.s. 5 1 0
17. Karel Řehoř Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 5 0 0
18. Martin Žídek Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 5 0 0
19. Vladimír Kotlán TJ SOKOL Plumlov, z.s. 5 0 0
20. Tomáš Kučera Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 5 0 0
21. Petr Merta FC Kostelec na Hané, z. s. 4 2 0
22. Tomáš Růžička Tělovýchovná jednota Otinoves 4 3 0
23. Viktor Menšík SK Protivanov, z.s. 4 0 0
24. Radek Švec FC HVOZD, z.s. 4 1 0
25. Ondřej Navrátil FC Kostelec na Hané, z. s. 4 0 0
26. Martin Škurek FC HVOZD, z.s. 3 1 0
27. Juraj Šulc FC Kostelec na Hané, z. s. 3 0 0
28. Bedřich Šimek Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 3 1 0
29. Jan Adam Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 3 0 0
30. Květoslav Slavíček Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 3 1 0
31. Jan Zatloukal Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 3 0 0
32. David Kolář Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 3 0 0
33. Peter Patoraj FC Kostelec na Hané, z. s. 3 3 0
34. Karel Nejedlý SK Protivanov, z.s. 3 0 0
35. Jiří Vánský FC HVOZD, z.s. 3 0 0
36. Petr Kratochvíl Tělovýchovná jednota Otinoves 3 1 0
37. Radek Sedlák SK Protivanov, z.s. 3 0 0
38. Jaromír Továrek Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 2 0 0
39. Pavel Janeček SK Protivanov, z.s. 2 0 0
40. Petr Otevřel Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 2 0 0
41. Michal Tichý FC Kostelec na Hané, z. s. 2 1 0
42. Tomáš Hladký TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
43. Vlastimil Šmída FC Ptení 2 0 0
44. Jiří Liška SK Protivanov, z.s. 2 1 0
45. Jindřich Skácel Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 2 0 0
46. Jiří Křivánek Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 2 0 0
47. Jaroslav Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 2 0 0
48. Oldřich Kovář Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 2 0 0
49. Pavel Rychlík Tělovýchovná jednota Otinoves 2 0 0
50. Jaroslav Aujezdský TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 1 0
51. Jan Sekanina FC Ptení 2 3 0
52. David Blaha Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 2 1 0
53. Jiří Kohout Tělovýchovná jednota Otinoves 2 1 0
54. Tomáš Urban Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 2 0 0
55. Lukáš Kupka Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 2 0 0
56. Jaroslav Kolínský SK Protivanov, z.s. 2 0 0
57. Oldřich Látal FC Ptení 2 2 0
58. Milan Synek FC Kostelec na Hané, z. s. 2 0 0
59. Radek Doležel FC Kostelec na Hané, z. s. 2 0 0
60. Karel Fajstl TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
61. Jaroslav Navrátil Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 2 0 0
62. Stanislav Doležel FC Ptení 2 0 0
63. Michal Brančík Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 2 0 0
64. Lukáš Dokoupil SK Protivanov, z.s. 2 0 0
65. David Konečný Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 0 0
66. Milan Liška Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 2 0
67. Tomáš Dobranský Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 1 0
68. Martin Tyl Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 1 0
69. František Vlach FC Ptení 1 0 0
70. Libor Nakládal Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 1 0 0
71. Hubert Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
72. Lukáš Jurník Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 0 0
73. Tomáš Jurník FC Kostelec na Hané, z. s. 1 1 0
74. Miroslav Bílek SK Protivanov, z.s. 1 0 0
75. Roman Klár FC HVOZD, z.s. 1 0 0
76. Zdeněk Přikryl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
77. Jakub Kosík Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 0 0
78. Tomáš Dostál FC HVOZD, z.s. 1 0 0
79. Tomáš Doležel Tělovýchovná jednota Otinoves 1 1 0
80. Jan Vyskočil Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 0 0
81. Michal Kohout FC Ptení 1 3 0
82. Jaroslav Křupka TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
83. Milan Slaviček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 0 0
84. Antonín Klváček TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
85. Lubomír Jergl FC Ptení 1 2 0
86. Jan Kořenovský Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 0 0
87. Josef Petržela TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
88. Marek Bouda Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 1 0
89. Jaroslav Šustr SK Protivanov, z.s. 1 0 0
90. Zdeněk Poles Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 3 0
91. Martin Horák FC Ptení 1 0 0
92. Martin Wita Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 0 0
93. Michal Václavek Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 0 0
94. Josef Brach FC HVOZD, z.s. 1 1 0
95. Tomáš Nevrla FC Ptení 1 1 0
96. František Pohlídal TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
97. Martin Havelka Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 0 0
98. Jan Špaček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 1 0
99. Miroslav Horníček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 2 0
100. Vít Nejedlý SK Protivanov, z.s. 1 0 0
101. Ivo Grepl FC Kostelec na Hané, z. s. 1 0 0
102. Richard Kovácz Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 0 0
103. Vít Koutný FC HVOZD, z.s. 1 0 0
104. Radek Bureš TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
105. Tomáš Pírek SK Protivanov, z.s. 1 0 0
106. Josef Zatloukal Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
107. Aleš Vrba Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 1 0
108. Ladislav Zukal Tělovýchovná jednota Otinoves 1 2 0
109. Václav Raška Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
110. Jan Pur TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
111. Jaroslav Otruba Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
112. Jakub Rec FC HVOZD, z.s. 0 0 0
113. Tomáš Parák TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
114. Bronislav Ptáčník SK Protivanov, z.s. 0 3 0
115. Jan Ošťádal FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
116. Marek Popelka FC HVOZD, z.s. 0 0 0
117. Lukáš Piňos Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
118. Vojtěch Porteš FC Ptení 0 0 0
119. Josef Pospíšil SK Protivanov, z.s. 0 0 0
120. Tomáš Pírek TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
121. Michal Popelka FC Kostelec na Hané, z. s. 0 1 0
122. Petr Pluskal Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
123. Zdeněk Podhorný Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
124. Jaroslav Pluskal Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 1 0
125. Marek Pospíšil SK Protivanov, z.s. 0 1 0
126. Marek Očenášek FC Ptení 0 0 0
127. Radek Procházka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
128. Ondřej Peterka FC Ptení 0 0 0
129. Karel Procházka FC HVOZD, z.s. 0 1 0
130. Jakub Pavlíček FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
131. Tomáš Procházka FC Ptení 0 0 0
132. David Procházka TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
133. Pavel Novotný FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
134. Zdeněk Pospíšil SK Protivanov, z.s. 0 0 0
135. Martin Procházka Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
136. Václav Přikryl FC Ptení 0 0 0
137. Jan Slováček FC HVOZD, z.s. 0 0 0
138. Radovan Vičar Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
139. Filip Veisgárber FC HVOZD, z.s. 0 0 0
140. Marek Vičar Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
141. Tomáš Vinkler Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
142. Martin Vlček Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
143. Jan Vítek FC HVOZD, z.s. 0 0 0
144. David Vašků Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
145. Jiří Vašek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 1 0
146. Petr Tichý FC HVOZD, z.s. 0 0 0
147. Ladislav Špaček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 1 0
148. Dominik Tománek Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
149. Oldřich Tomášek Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 1 0
150. Břetislav Vaněk SK Protivanov, z.s. 0 0 0
151. Ondřej Vojtek Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
152. Ondřej Voráč TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
153. Petr Zapletal FC HVOZD, z.s. 0 0 0
154. Antonín Zahradníček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
155. Jakub Zatloukal FC Kostelec na Hané, z. s. 0 1 0
156. Jiří Zatloukal Tělovýchovná jednota Otinoves 0 4 0
157. Jiří Žouželka Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
158. Oldřich Vysloužil Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
159. Ondřej Vyroubal FC HVOZD, z.s. 0 0 0
160. Tomáš Vrána Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
161. Martin Vrána TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 2 0
162. Lukáš Vybíral Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
163. Jaroslav Vyhlídal Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
164. Jaromír Vyroubal FC Ptení 0 1 0
165. Daniel Šmehlík Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
166. Tomáš Škrabal Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
167. Josef Sekanina Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
168. Tomáš Sekanina FC Ptení 0 0 0
169. Tomáš Sekanina Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
170. Vlastimil Schneider Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
171. Jiří Sirotka Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
172. Tomáš Sekanina SK Protivanov, z.s. 0 0 0
173. David Sekanina SK Protivanov, z.s. 0 1 0
174. Jan Řezníček Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
175. Marek Rýznar Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
176. Vladimír Řezníček FC HVOZD, z.s. 0 0 0
177. Adam Saulich Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 3 1
178. Dalibor Sedlák SK Protivanov, z.s. 0 0 0
179. Jiří Sláma Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
180. Vlastimil Slaný SK Protivanov, z.s. 0 0 0
181. Martin Surma TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 1 0
182. Michal Steiner FC Ptení 0 0 0
183. Lukáš Svoboda SK Protivanov, z.s. 0 0 0
184. Vojtěch Svoboda Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
185. Milan Sychra Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
186. Vladimír Staněk FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
187. Michal Spurný FC HVOZD, z.s. 0 0 0
188. David Smítal Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
189. Vlastimil Novotný FC Kostelec na Hané, z. s. 0 1 0
190. David Sobotka Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
191. Martin Sokol Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 1 0
192. Lukáš Spíchal FC HVOZD, z.s. 0 1 0
193. Josef Rozsíval Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
194. Marek Lízna Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
195. Lukáš Heczko Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
196. Tomáš Havelka Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
197. Martin Hlavinka Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
198. Pavel Hloušek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
199. Aleš Horák FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
200. Tomáš Hochvald Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
201. Vincenc Hauer Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
202. František Hartl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
203. Jan Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
204. Kryštof Robin Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
205. Luboš Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
206. Martin Grulich FC Ptení 0 0 0
207. Martin Hanák Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
208. Michal Hacar FC HVOZD, z.s. 0 0 0
209. Pavel Houb Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
210. Zdeněk Hrabal Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
211. David Jamrich FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
212. Ondřej Chytil FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
213. Jan Juračka FC Kostelec na Hané, z. s. 0 1 0
214. Tomáš Kameníček FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
215. Aleš Kaprál FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
216. Jiří Kamenný Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
217. Marek Chmelař TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
218. Vojtěch Chlup FC Ptení 0 0 0
219. Vojtěch Hrazdil FC Ptení 0 1 0
220. Jiří Hrabal FC Ptení 0 0 0
221. Dominik Hruban FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
222. Andrii Hryhoruk Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
223. Lukáš Hubený Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
224. Ondřej Hubený Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
225. Michal Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
226. Pavel Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 1 0
227. Josef Brach FC HVOZD, z.s. 0 0 0
228. Tomáš Božek Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 1 1
229. Martin Bureš TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
230. Michal Burget Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
231. Luboš Burian FC HVOZD, z.s. 0 0 0
232. Radek Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 1 0
233. Marian Borsiczky Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
234. Štěpán Bonk FC HVOZD, z.s. 0 0 0
235. Lubomír Baláš FC Kostelec na Hané, z. s. 0 1 0
236. Jan Adámek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
237. Adam Bílek SK Protivanov, z.s. 0 0 0
238. Libor Bílek SK Protivanov, z.s. 0 0 0
239. Jiří Blatner Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
240. Josef Bílý FC HVOZD, z.s. 0 0 0
241. Radek Čačka FC HVOZD, z.s. 0 0 0
242. Martin Čarný TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 1 0
243. Jiří Fink FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
244. Damián Filipi Tělovýchovná jednota Otinoves 0 1 0
245. Michael Floner Tělovýchovná jednota Otinoves 0 1 0
246. Šimon Franc SK Protivanov, z.s. 0 0 0
247. Vlastimil Grepl TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
248. Zdeněk Frodl FC Ptení 0 0 0
249. Zolboo Enkhbaatar FC HVOZD, z.s. 0 0 0
250. Jaroslav Dopita Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
251. Tomáš Černý Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 1 0
252. Pavel Černý Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
253. Jaroslav Čureja FC HVOZD, z.s. 0 0 0
254. Antonín Dolanský Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
255. Martin Doležel FC Ptení 0 0 0
256. Martin Karásek Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
257. Jiří Kintr FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
258. Jakub Mach Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
259. Lukáš Mach FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
260. Vladimír Malý Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
261. Martin Maňoušek Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
262. Lukáš Marek SK Protivanov, z.s. 0 0 0
263. Pavel Marek SK Protivanov, z.s. 0 0 0
264. David Lužný FC Kostelec na Hané, z. s. 0 1 0
265. Jakub Lukášek FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
266. Tomáš Langr FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
267. Tomáš Lang FC Ptení 0 1 0
268. Štěpán Lenďák Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 1 0
269. Dominik Liška Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
270. Stanislav Liška Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
271. Josef Liška Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
272. Igor Meluš Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
273. Vítek Minx FC Ptení 0 0 0
274. Lukáš Navrátil Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
275. Jiří Navrátil Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
276. Marek Navrátil Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 2 1
277. Daniel Nejedlý SK Protivanov, z.s. 0 0 0
278. Petr Nepožitek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
279. Alexander Něnička FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
280. Jakub Muzikant FC HVOZD, z.s. 0 0 0
281. Zbyněk Musil Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
282. Dominik Mirek Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
283. Roman Minx FC Ptení 0 2 0
284. Aleš Móri FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
285. Petr Musil Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
286. Martin Musil FC Ptení 0 0 0
287. Patrik Musil SK Protivanov, z.s. 0 0 0
288. Miroslav Kvapil Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
289. Michal Kučera FC Ptení 0 0 0
290. Kamil Konečný Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 1 0
291. Pavel Konečný Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
292. Tomáš Konečný Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
293. Martin Konečný Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
294. Petr Kopal TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 1 0
295. Richard Konšel Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 2 0
296. Michal Koleda SK Protivanov, z.s. 0 0 0
297. Michal Kolařík TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
298. Ivo Klech Tělovýchovná jednota Otinoves 0 2 0
299. Pavel Kiška TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 2 0
300. David Klusák Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
301. Michal Kment FC HVOZD, z.s. 0 0 0
302. Jan Kolár Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
303. Miroslav Knápek FC Kostelec na Hané, z. s. 0 4 0
304. Lukáš Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 1 0
305. Martin Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
306. David Křeček Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
307. Radek Kropáč SK Protivanov, z.s. 0 0 0
308. Jan Křeček Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
309. Jiří Křeček Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
310. Tomáš Kučera Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 2 1
311. Tomáš Křížovič Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
312. Patrik Krejčí FC HVOZD, z.s. 0 0 0
313. Josef Krč Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 1 0
314. Petr Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
315. Zdeněk Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
316. Jaroslav Koutný Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
317. Lukáš Kováč FC HVOZD, z.s. 0 0 0
318. Roman Kratochvíl Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
319. Robert Nováček FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN