Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Střelci

III.třída OFS, sk. B

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Petr Zahradníček TJ Sokol Držovice 21 0 0
2. Jan Skalník FC Kostelec na Hané, z. s. 17 3 0
3. Robert Ondra FC Kostelec na Hané, z. s. 9 2 0
4. Fernando Marcos Gutierrez TJ Sokol Držovice 7 0 0
5. Tomáš Smolka Tělocvičná jednota Sokol Olšany 6 0 0
6. Karel Nejedlý SK Protivanov, z.s. 6 0 0
7. Pavel Elner Tělocvičná jednota Sokol Olšany 5 0 0
8. Petr Merta FC Kostelec na Hané, z. s. 5 0 0
9. Štěpán Karafiát TJ Sokol Mostkovice, z. s. 5 0 0
10. Radovan Cita Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 5 2 0
11. Tomáš Pospíšil SK Protivanov, z.s. 5 1 0
12. Karel Řehoř Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 4 0 0
13. Vít Nejedlý SK Protivanov, z.s. 4 0 0
14. Petr Hansl Tělocvičná jednota Sokol Olšany 4 2 0
15. Michael Koutný TJ Sokol Držovice 4 0 0
16. David Křeček Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 4 2 0
17. Oldřich Tomášek TJ Sokol Mostkovice, z. s. 3 3 0
18. Jaroslav Rolný TJ Sokol Držovice 3 2 0
19. Michal Mazal Tělocvičná jednota Sokol Olšany 3 2 0
20. Tomáš Apalovič Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 3 1 0
21. Michal Lužný FC Kostelec na Hané, z. s. 3 0 0
22. Jiří Sláma Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 3 0 0
23. Ondrej Milar SK Protivanov, z.s. 3 0 0
24. Lukáš Fiferna TJ Sokol Držovice 3 0 0
25. Lukáš Kolínský SK Protivanov, z.s. 3 1 0
26. Aleš Horák FC Kostelec na Hané, z. s. 3 1 0
27. Borja Solano Valina TJ Sokol Držovice 3 0 0
28. Radek Procházka TJ Sokol Držovice 3 0 0
29. Tomáš Sekanina SK Protivanov, z.s. 2 0 0
30. Ivo Kroupa TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 1 0
31. Pavel Voráč TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
32. Jindřich Skácel Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 2 3 0
33. Jiří Liška SK Protivanov, z.s. 2 1 0
34. Martin Řehulka Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 2 0 0
35. Lukáš Rokyta Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 0 0
36. Jaroslav Aujezdský TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
37. Miroslav Knápek FC Kostelec na Hané, z. s. 2 0 0
38. Tomáš Zbořil TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 0 0
39. Radim Ordelt TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 1 0
40. Josef Petržela TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
41. Ondřej Navrátil FC Kostelec na Hané, z. s. 2 2 0
42. Tomáš Maťa Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 2 1 0
43. Jan Adam Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 2 0 0
44. Jakub Antoníček Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 1 0
45. Pavel Outrata Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 0 0
46. Jiří Smékal Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 2 0
47. Jan Kořenovský Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 0 0
48. Tomáš Škrabal Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 1 0
49. Vladimír Kotlán TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
50. Kamil Růžička Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 0 0
51. Pavel Musil TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
52. Patrik Musil SK Protivanov, z.s. 1 0 0
53. Marek Pospíšil SK Protivanov, z.s. 1 0 0
54. Zdeněk Poles Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 1 0
55. Pavel Pliska Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 1 1 0
56. Václav Maška TJ Sokol Držovice 1 0 0
57. Viktor Šťastný TJ Sokol Držovice 1 1 0
58. Martin Sedláček TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
59. Roman Sedláček Tělocvičná jednota Sokol Olšany 1 0 0
60. Petr Řezníček Tělocvičná jednota Sokol Olšany 1 2 0
61. Marek Rýznar Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 2 0
62. Tomáš Křeček Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 0 0
63. Martin Surma TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
64. Marek Valenta TJ Sokol Držovice 1 0 0
65. Radek Grulich Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 0 0
66. Dominik Voráč TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
67. Martin Tyl Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 0 0
68. Vladislav Ječmeň Tělocvičná jednota Sokol Olšany 1 0 0
69. Tomáš Kameníček FC Kostelec na Hané, z. s. 1 0 0
70. Jaromír Továrek Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 0 0
71. Martin Vrána TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 1 0
72. Jiří Černocký Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 0 0
73. Radek Bureš TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 1 0
74. Lubomír Zapletal TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
75. Martin Wita Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 1 0
76. Jan Vyskočil Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 0 0
77. Martin Čarný TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
78. Ondřej Čarný TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
79. Jiří Kamenný Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 0 0
80. Ondřej Voráč TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
81. Martin Kastner FC Kostelec na Hané, z. s. 1 1 0
82. Radim Karafiát TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
83. Oldřich Vysloužil Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
84. Jakub Šenkyřík Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
85. Martin Vysloužil TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
86. Michal Šubert TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
87. Antonín Pospíšil Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
88. Martin Popelka TJ Sokol Držovice 0 0 0
89. Tomáš Posker Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
90. Richard Šatínský TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
91. Michal Vymazal TJ Sokol Držovice 0 0 0
92. Bronislav Ptáčník SK Protivanov, z.s. 0 0 0
93. Lukáš Piňos TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
94. Lukáš Svoboda SK Protivanov, z.s. 0 0 0
95. Zdeněk Pospíšil SK Protivanov, z.s. 0 0 0
96. Martin Procházka Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
97. Dominik Štverák TJ Sokol Držovice 0 0 0
98. Michal Štěpánek TJ Sokol Držovice 0 1 0
99. Tomáš Pírek TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
100. Bedřich Zelený TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
101. Vít Pírek TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
102. Jakub Žáček TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
103. Tomáš Pírek SK Protivanov, z.s. 0 0 0
104. Jiří Žouželka Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
105. Jakub Zatloukal FC Kostelec na Hané, z. s. 0 3 0
106. Štěpán Zatloukal Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
107. Milan Zatloukal Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
108. Miroslav Rokyta Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
109. František Pohlídal TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
110. Jaroslav Pluskal Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
111. František Plšek Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
112. Antonín Zahradníček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
113. Jan Vybíhal SK Protivanov, z.s. 0 0 0
114. Václav Uličný TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
115. Michal Uhřík Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
116. Jan Sekanina TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
117. Michal Václavek Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
118. Pavel Soldán TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
119. Milan Sedlák SK Protivanov, z.s. 0 0 0
120. Milan Slaviček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
121. Květoslav Slavíček Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 1 0
122. Martin Sokol Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 1 1
123. David Smítal Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
124. Dominik Tománek Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
125. Jaroslav Šustr SK Protivanov, z.s. 0 0 0
126. Michal Smékal Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
127. Břetislav Vaněk SK Protivanov, z.s. 0 1 0
128. Adam Saulich Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
129. Josef Rozsíval Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
130. Vladimír Staněk FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
131. Jan Vrba Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
132. Aleš Vrba Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 1 0
133. Michal Tichý Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
134. Jan Vybíhal SK Protivanov, z.s. 0 3 0
135. Tomáš Soukup Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
136. David Voráč TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
137. Jan Vítek TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
138. Ladislav Vaněk SK Protivanov, z.s. 0 0 0
139. Vladimír Vojtíšek TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
140. Jakub Soukal Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 1 0
141. Jan Špaček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 1 0
142. Jaroslav Vyhlídal Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 3 0
143. Tomáš Mudroch SK Protivanov, z.s. 0 0 0
144. Miroslav Horníček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
145. Jan Holoubek FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
146. Zdeněk Hrabal Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
147. Pavel Janeček SK Protivanov, z.s. 0 0 0
148. Jan Juračka FC Kostelec na Hané, z. s. 0 1 0
149. Tomáš Hochvald Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
150. Martin Hlavinka Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 1 0
151. Šimon Franc SK Protivanov, z.s. 0 0 0
152. Radek Hanák TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
153. Jiří Hanák TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
154. Filip Hemerka Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
155. Lukáš Jurník Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 1 0
156. Tomáš Jurník FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
157. Oldřich Kmoščák TJ Sokol Držovice 0 0 0
158. Michal Kolařík TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
159. Tomáš Komárek TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
160. Václav Komrzí TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
161. Zdeněk Kment Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 2 0
162. David Klusák Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
163. Robert Karafiát TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
164. Martin Karásek Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
165. Lubomír Keluc Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
166. Pavel Kiška TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
167. Karel Fajstl TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
168. Jan Dürrbeck Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
169. Marian Borsiczky Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
170. Tomáš Božek Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 2 0
171. Marek Brančík FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
172. Pavel Budaj TJ Sokol Držovice 0 1 0
173. David Blaha Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
174. Miroslav Bílek SK Protivanov, z.s. 0 0 0
175. Martin Augustin Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
176. Petr Bačík Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 1 0
177. David Barták FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
178. David Beneš Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
179. Jan Bureš TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
180. Jan Bureš FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
181. Antonín Dolanský Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
182. Radek Doležel FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
183. Jaroslav Dopita Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
184. David Dorschner TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
185. Jakub Dokoupil TJ Sokol Držovice 0 0 0
186. Tomáš Dobranský Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 1 0
187. Michal Burget Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
188. Daniel Cigr TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
189. Václav Dadák TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
190. Ondřej Daniš TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
191. Kamil Konečný Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
192. Jan Konečný Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
193. Jakub Menšík TJ Sokol Držovice 0 0 0
194. Ondřej Milar TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
195. Vilém Miler Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
196. Martin Míška Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
197. Viktor Menšík SK Protivanov, z.s. 0 0 0
198. Igor Meluš Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
199. David Lužný FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
200. Lukáš Mach FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
201. Lukáš Marek SK Protivanov, z.s. 0 0 0
202. Francisco De Paula Medina Cordero TJ Sokol Držovice 0 0 0
203. Libor Nakládal Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
204. Jaroslav Navrátil Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 1 0
205. Vlastimil Novotný FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
206. Pavel Novotný FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
207. Jan Ošťádal FC Kostelec na Hané, z. s. 0 1 0
208. Jaroslav Otruba Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
209. Robert Nováček Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
210. Alexander Něnička FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
211. Jiří Navrátil Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
212. Lukáš Navrátil Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
213. Marek Navrátil Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 1 0
214. Michal Nejedlý SK Protivanov, z.s. 0 0 0
215. Jakub Lukášek FC Kostelec na Hané, z. s. 0 1 0
216. Milan Liška Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
217. Oldřich Kovář Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
218. Ivo Kozlovský SK Protivanov, z.s. 0 0 0
219. Josef Krč Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 1 0
220. Martin Křesala TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
221. Jaroslav Koutný Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
222. Petr Kopal TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
223. David Konečný Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
224. Tomáš Konečný Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
225. František Konečný Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
226. Richard Konšel Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
227. Jakub Křišťan TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
228. Jiří Křivánek Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 1 0
229. Lukáš Kupka Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
230. Petr Kutný TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
231. Miroslav Kvapil Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
232. Štěpán Lenďák Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 2 0
233. Viktor Kuchař TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
234. Tomáš Kučera TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
235. Milan Kubeš TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
236. Tomáš Kučera Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 3 1
237. Radek Kučera Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
238. Vladimír Kučera TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
239. Tomáš Pichal FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN