Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Střelci

III. třída, skupina B

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Martin Křesala TJ SOKOL Plumlov, z.s. 18 1 0
2. Michal Lužný FC Kostelec na Hané, z. s. 17 1 0
3. Martin Žídek Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 11 1 0
4. Pavel Voráč TJ SOKOL Plumlov, z.s. 10 1 0
5. Petr Merta FC Kostelec na Hané, z. s. 10 3 0
6. Ondřej Čarný TJ SOKOL Plumlov, z.s. 9 1 0
7. Petr Fiala Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 9 1 0
8. Radovan Cita Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 9 4 0
9. David Křeček Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 9 1 0
10. Tomáš Pichal FC Kostelec na Hané, z. s. 9 2 0
11. Patrik Havelka Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 8 4 0
12. Jiří Kratochvil TJ SOKOL Plumlov, z.s. 8 2 0
13. Radek Švec FC HVOZD, z.s. 8 2 0
14. Josef Janeček Tělovýchovná jednota Otinoves 8 3 0
15. Radek Grulich Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 7 0 0
16. Aleš Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 7 2 0
17. Tomáš Kučera Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 6 0 0
18. Tomáš Nevrla FC Ptení 6 1 0
19. Tomáš Křeček Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 6 0 0
20. David Kolář Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 6 0 0
21. Tomáš Pospíšil SK Protivanov, z.s. 6 1 0
22. Ondřej Navrátil FC Kostelec na Hané, z. s. 6 0 0
23. Juraj Šulc FC Kostelec na Hané, z. s. 5 0 0
24. Karel Řehoř Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 5 0 0
25. Tomáš Růžička Tělovýchovná jednota Otinoves 5 4 0
26. Oldřich Kovář Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 5 1 0
27. Vladimír Kotlán TJ SOKOL Plumlov, z.s. 5 0 0
28. František Krejčí FC HVOZD, z.s. 5 1 0
29. Jaromír Továrek Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 5 0 0
30. Vlastimil Šmída FC Ptení 5 2 0
31. Radek Sedlák SK Protivanov, z.s. 5 0 0
32. Jan Adam Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 5 0 0
33. Viktor Menšík SK Protivanov, z.s. 5 0 0
34. Květoslav Slavíček Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 5 1 0
35. Oldřich Dospiva FC Ptení 5 0 0
36. Jiří Kohout Tělovýchovná jednota Otinoves 4 2 0
37. Tomáš Doležel Tělovýchovná jednota Otinoves 4 1 0
38. Pavel Rychlík Tělovýchovná jednota Otinoves 4 0 0
39. Jiří Vánský FC HVOZD, z.s. 4 0 0
40. Lukáš Dokoupil SK Protivanov, z.s. 4 0 0
41. Jan Zatloukal Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 4 0 0
42. Jiří Liška SK Protivanov, z.s. 4 1 0
43. Tomáš Dobranský Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 4 1 0
44. Tomáš Urban Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 3 0 0
45. Pavel Janeček SK Protivanov, z.s. 3 0 0
46. Peter Patoraj FC Kostelec na Hané, z. s. 3 3 0
47. Petr Kratochvíl Tělovýchovná jednota Otinoves 3 1 0
48. Karel Nejedlý SK Protivanov, z.s. 3 0 0
49. Jiří Křivánek Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 3 0 0
50. Jan Sekanina FC Ptení 3 3 0
51. Jaroslav Navrátil Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 3 1 0
52. Jindřich Skácel Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 3 2 1
53. František Vlach FC Ptení 3 0 0
54. Bedřich Šimek Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 3 1 0
55. Patrik Musil SK Protivanov, z.s. 3 0 0
56. Patrik Krejčí FC HVOZD, z.s. 3 0 0
57. Martin Škurek FC HVOZD, z.s. 3 1 0
58. Michal Kohout FC Ptení 3 8 0
59. Stanislav Doležel FC Ptení 3 0 0
60. Radek Doležel FC Kostelec na Hané, z. s. 3 1 0
61. Karel Fajstl TJ SOKOL Plumlov, z.s. 3 0 0
62. Michal Brančík Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 3 1 0
63. Milan Synek FC Kostelec na Hané, z. s. 2 0 0
64. Martin Tyl Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 2 3 0
65. Jaroslav Aujezdský TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 3 0
66. Vít Koutný FC HVOZD, z.s. 2 0 0
67. Jaroslav Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 2 0 0
68. Antonín Klváček TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
69. Michal Tichý FC Kostelec na Hané, z. s. 2 1 0
70. Petr Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 2 0 0
71. Aleš Vrba Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 2 1 0
72. Vlastimil Slaný SK Protivanov, z.s. 2 0 0
73. Tomáš Dostál FC HVOZD, z.s. 2 2 0
74. Petr Otevřel Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 2 0 0
75. Jakub Kosík Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 2 0 0
76. Martin Wita Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 2 0 0
77. Martin Horák FC Ptení 2 2 0
78. Josef Zatloukal Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 2 0 0
79. David Blaha Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 2 1 0
80. Lukáš Kupka Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 2 0 0
81. Marek Vičar Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 2 0 0
82. Martin Surma TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 1 0
83. Jaroslav Kolínský SK Protivanov, z.s. 2 0 0
84. Adam Grulich FC Kostelec na Hané, z. s. 2 1 0
85. Milan Liška Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 2 4 0
86. Ladislav Zukal Tělovýchovná jednota Otinoves 2 3 0
87. Miroslav Bílek SK Protivanov, z.s. 2 0 0
88. Tomáš Hladký TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
89. Oldřich Látal FC Ptení 2 2 0
90. Tomáš Procházka FC Ptení 1 1 0
91. Jan Kořenovský Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 0 0
92. Jaroslav Koutný Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 0 0
93. Libor Nakládal Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 1 0 0
94. Martin Sokol Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 1 1 0
95. Radek Procházka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
96. Zbyněk Musil Tělovýchovná jednota Otinoves 1 0 0
97. Lukáš Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 1 0
98. Zdeněk Přikryl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
99. Tomáš Lang FC Ptení 1 1 0
100. Hubert Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
101. Marian Borsiczky Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 0 0
102. Michal Kučera FC Ptení 1 0 0
103. Štěpán Lenďák Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 1 2 0
104. David Sekanina SK Protivanov, z.s. 1 1 0
105. Radek Bureš TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 1 0
106. Josef Brach FC HVOZD, z.s. 1 1 0
107. Marek Rýznar Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 0 0
108. Marek Bouda Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 1 0
109. Tomáš Sekanina Tělovýchovná jednota Otinoves 1 1 0
110. Jaroslav Křupka TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
111. Jan Vyskočil Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 0 0
112. Milan Slaviček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 0 0
113. Kryštof Robin Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 1 0
114. Antonín Dolanský Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 0 0
115. Patrik Müller Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
116. David Konečný Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 0 0
117. Luboš Burian FC HVOZD, z.s. 1 0 0
118. Bronislav Ptáčník SK Protivanov, z.s. 1 3 0
119. Antonín Zahradníček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 0 0
120. Richard Kovácz Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 0 0
121. Michal Kolařík TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
122. Miroslav Horníček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 2 0
123. Michal Popelka FC Kostelec na Hané, z. s. 1 1 0
124. Tomáš Hochvald Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 0 0
125. Michal Václavek Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 0 0
126. Jiří Hrabal FC Ptení 1 0 0
127. David Jamrich FC Kostelec na Hané, z. s. 1 2 0
128. Jaroslav Šustr SK Protivanov, z.s. 1 0 0
129. Oldřich Tomášek Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 1 2 0
130. Ivo Grepl FC Kostelec na Hané, z. s. 1 0 0
131. Martin Hlavinka Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 1 0 0
132. Radovan Vičar Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 1 0
133. Tomáš Pírek SK Protivanov, z.s. 1 0 0
134. František Pohlídal TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 1
135. Josef Petržela TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
136. Jiří Vašek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 1 0
137. Lukáš Heczko Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 1 0 0
138. Zdeněk Poles Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 3 0
139. Martin Havelka Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 0 0
140. Lubomír Jergl FC Ptení 1 4 0
141. Tomáš Vrána Tělovýchovná jednota Otinoves 1 1 0
142. Lukáš Jurník Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 0 0
143. Daniel Nejedlý SK Protivanov, z.s. 1 0 0
144. Jan Šertler Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 0 0
145. Tomáš Jurník FC Kostelec na Hané, z. s. 1 3 0
146. Miroslav Knápek FC Kostelec na Hané, z. s. 1 5 0
147. Jaroslav Dopita Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 1 0 0
148. Robert Nováček FC Kostelec na Hané, z. s. 1 0 0
149. Jan Řezníček Tělovýchovná jednota Otinoves 1 0 0
150. Roman Klár FC HVOZD, z.s. 1 0 0
151. Jiří Žouželka Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 1 0 0
152. Petr Nepožitek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
153. Pavel Konečný Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 2 0
154. Vít Nejedlý SK Protivanov, z.s. 1 0 0
155. Jan Špaček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 1 1 0
156. Josef Rozsíval Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
157. Zdeněk Pospíšil SK Protivanov, z.s. 0 0 0
158. Martin Rozsíval Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
159. Zdeněk Podhorný Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
160. Martin Procházka Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
161. Lukáš Polanský Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
162. Vladimír Žouželka FC HVOZD, z.s. 0 0 0
163. Milan Závodný Tělovýchovná jednota Otinoves 0 1 0
164. Václav Přikryl FC Ptení 0 0 0
165. David Pořízka Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
166. Karel Procházka FC HVOZD, z.s. 0 1 0
167. Josef Pospíšil SK Protivanov, z.s. 0 0 0
168. Tomáš Zelinka FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
169. David Procházka TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
170. Vojtěch Porteš FC Ptení 0 0 0
171. Jakub Rec FC HVOZD, z.s. 0 0 0
172. Marek Pospíšil SK Protivanov, z.s. 0 1 0
173. Václav Raška Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
174. Jan Pur TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
175. Marek Popelka FC HVOZD, z.s. 0 0 0
176. Jaroslav Žouželka Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
177. Jaromír Vyroubal FC Ptení 0 2 0
178. Ladislav Špaček Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 1 0
179. Daniel Šmehlík Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
180. Lukáš Vybíral Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 2 0
181. Jan Vrba Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
182. Miroslav Švec FC HVOZD, z.s. 0 0 0
183. Jaroslav Vyhlídal Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
184. Tomáš Škrabal Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
185. Lukáš Svoboda SK Protivanov, z.s. 0 0 0
186. Petr Pluskal Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
187. Vojtěch Svoboda Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
188. Milan Sychra Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
189. Petr Tichý FC HVOZD, z.s. 0 0 0
190. Dominik Tománek Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
191. Jaroslav Vinklárek FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
192. Martin Vlček Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
193. Tomáš Vinkler Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
194. Jan Vítek FC HVOZD, z.s. 0 0 0
195. Filip Veisgárber FC HVOZD, z.s. 0 0 0
196. David Vašků Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
197. Martin Vrána TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 2 0
198. Ondřej Voráč TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 1 0
199. Břetislav Vaněk SK Protivanov, z.s. 0 0 0
200. Ondřej Vojtek Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
201. David Výmola FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
202. Michal Steiner FC Ptení 0 0 0
203. Josef Sekanina Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 1
204. Petr Zapletal FC HVOZD, z.s. 0 0 0
205. Vlastimil Schneider Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
206. Roman Zapletal Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 1 0
207. Tomáš Sekanina FC Ptení 0 0 0
208. Tomáš Sekanina SK Protivanov, z.s. 0 0 0
209. Adam Saulich Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 3 1
210. Jiří Zatloukal Tělovýchovná jednota Otinoves 0 5 0
211. Dalibor Sedlák SK Protivanov, z.s. 0 0 0
212. Jakub Zatloukal FC Kostelec na Hané, z. s. 0 2 0
213. Jiří Sirotka Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
214. Martin Vysloužil TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
215. David Sobotka Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
216. Lukáš Spíchal FC HVOZD, z.s. 0 1 0
217. Michal Spurný FC HVOZD, z.s. 0 0 0
218. Vladimír Staněk FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
219. David Smítal Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
220. Michal Smékal Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
221. Jiří Sláma Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
222. Oldřich Vysloužil Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
223. Ondřej Vyroubal FC HVOZD, z.s. 0 0 0
224. Jan Slováček FC HVOZD, z.s. 0 0 0
225. Vladimír Řezníček FC HVOZD, z.s. 0 0 0
226. David Lužný FC Kostelec na Hané, z. s. 0 2 0
227. Pavel Hloušek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
228. Tomáš Havelka Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
229. Aleš Horák FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
230. Pavel Houb Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
231. Marek Hradečný FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
232. Zdeněk Hrabal Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
233. Vincenc Hauer Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
234. František Hartl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
235. Luboš Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
236. Jan Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
237. Petr Grulich Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 1 0
238. Martin Grulich FC Ptení 0 0 0
239. Martin Hanák Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
240. Michal Hacar FC HVOZD, z.s. 0 0 0
241. Vojtěch Hrazdil FC Ptení 0 1 0
242. Dominik Hruban FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
243. Tomáš Kameníček FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
244. Jan Juračka FC Kostelec na Hané, z. s. 0 1 0
245. Jiří Kamenný Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
246. Aleš Kaprál FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
247. Jiří Kintr FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
248. Martin Karásek Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
249. Ondřej Chytil FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
250. Marek Chmelař TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
251. Ondřej Hubený Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
252. Andrii Hryhoruk Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
253. Lukáš Hubený Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
254. Jan Husička Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
255. Vojtěch Chlup FC Ptení 0 0 0
256. Michal Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
257. Pavel Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 2 0
258. Martin Bureš TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
259. Josef Brach FC HVOZD, z.s. 0 0 0
260. Michal Burget Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
261. Radek Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 2 0
262. Radek Čačka FC HVOZD, z.s. 0 0 0
263. Luboš Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
264. Tomáš Božek Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 2 1
265. Štěpán Bonk FC HVOZD, z.s. 0 0 0
266. Lubomír Baláš FC Kostelec na Hané, z. s. 0 1 0
267. Jan Adámek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
268. Adam Bílek SK Protivanov, z.s. 0 0 0
269. Libor Bílek SK Protivanov, z.s. 0 0 0
270. Jiří Blatner Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
271. Josef Bílý FC HVOZD, z.s. 0 0 0
272. Martin Čarný TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 1 0
273. Jiří Černocký Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
274. Jiří Fink FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
275. Damián Filipi Tělovýchovná jednota Otinoves 0 1 0
276. Michael Floner Tělovýchovná jednota Otinoves 0 1 0
277. Šimon Franc SK Protivanov, z.s. 0 0 0
278. Vlastimil Grepl TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
279. Zdeněk Frodl FC Ptení 0 0 0
280. Marian Fiedler SK Protivanov, z.s. 0 0 0
281. Zolboo Enkhbaatar FC HVOZD, z.s. 0 0 0
282. Tomáš Černý Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 1 0
283. Pavel Černý Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
284. Jaroslav Čureja FC HVOZD, z.s. 0 0 0
285. Horáček David Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
286. Martin Doležel FC Ptení 0 1 1
287. Pavel Kiška TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 2 0
288. Ivo Klech Tělovýchovná jednota Otinoves 0 2 0
289. Dominik Mirek Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
290. Roman Minx FC Ptení 0 2 0
291. Jan Mohelník FC HVOZD, z.s. 0 0 0
292. Aleš Móri FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
293. Martin Musil FC Ptení 0 0 0
294. Petr Musil Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
295. Vítek Minx FC Ptení 0 0 0
296. Igor Meluš Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
297. Jakub Mach Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
298. Lukáš Mach FC Kostelec na Hané, z. s. 0 1 0
299. Vladimír Malý Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 1 0
300. Martin Maňoušek Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
301. Lukáš Marek SK Protivanov, z.s. 0 0 0
302. Pavel Marek SK Protivanov, z.s. 0 0 0
303. Jakub Muzikant FC HVOZD, z.s. 0 1 0
304. Jiří Navrátil Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
305. Tomáš Parák TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
306. Jaroslav Otruba Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
307. Jakub Pavlíček FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
308. Ondřej Peterka FC Ptení 0 0 0
309. Tomáš Pírek TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
310. Lukáš Piňos Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
311. Jan Ošťádal FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
312. Marek Očenášek FC Ptení 0 0 0
313. Marek Navrátil Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 2 1
314. Lukáš Navrátil Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
315. Alexander Něnička FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
316. Vlastimil Novotný FC Kostelec na Hané, z. s. 0 4 0
317. Pavel Novotný FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
318. Jakub Lukášek FC Kostelec na Hané, z. s. 0 1 0
319. Marek Lízna Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
320. Richard Konšel Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 2 0
321. Martin Konečný Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
322. Petr Kopal TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 1 0
323. Martin Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
324. Jiří Kováč Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 1 0
325. Zdeněk Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
326. Tomáš Konečný Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
327. Jan Konečný Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
328. Zdeněk Kment Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 0 0
329. David Klusák Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 0 0
330. Michal Kment FC HVOZD, z.s. 0 0 0
331. Jan Kolár Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
332. Kamil Konečný Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 1 0
333. Michal Koleda SK Protivanov, z.s. 0 0 0
334. Lukáš Kováč FC HVOZD, z.s. 0 0 0
335. Roman Kratochvíl Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
336. Miroslav Kvapil Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
337. Petr Kutný TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
338. Tomáš Langr FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
339. Dominik Liška Tělovýchovná jednota Otinoves 0 0 0
340. Stanislav Liška Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
341. Josef Liška Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 1 0
342. Radek Kučera Tělocvičná jednota Sokol Přemyslovice 0 0 0
343. Tomáš Kučera Tělocvičná jednota Sokol Zdětín 0 3 1
344. Radek Kropáč SK Protivanov, z.s. 0 0 0
345. Josef Krč Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 1 0
346. Jan Křeček Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
347. Jiří Křeček Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
348. Tomáš Křížovič Tělovýchovná jednota Sokol Kladky 0 0 0
349. Jaroslav Pluskal Tělocvičná jednota Sokol Čechy pod Kosířem 0 1 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN