Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Střelci

Okresní pohár Prostějovska

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Adam Hladký TJ SOKOL Plumlov, z.s. 3 0 0
2. František Kolečkář Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 2 0 0
3. Jan Všianský Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 2 0 0
4. Jiří Kratochvil TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
5. Martin Vysloužil TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
6. Michal Spáčil TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
7. Jiří Kiška TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
8. Radim Muzikant Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 1 0
9. Jan Walter Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 0 0
10. Tomáš Hladký TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
11. Martin Pytela Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
12. Tomáš Rozehnal Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
13. Adam Sedlák Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
14. Jan Zatloukal Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
15. Josef Popelka Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
16. David Pokorný Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
17. Patrik Müller Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
18. Josef Zatloukal Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
19. Miroslav Němeček Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
20. Tomáš Novák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
21. Jan Sigmund Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
22. Daniel Simandl TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
23. Jan Veselý Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
24. Radovan Vičar Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
25. Jiří Vlk Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
26. Marek Borovský Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
27. Jakub Šlézar Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
28. Ladislav Ševcůj TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
29. Patrik Zapletal Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
30. Martin Spálovský Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 1 0
31. David Možný Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
32. Marcel Zabloudil TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
33. Petr Kupka Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
34. Filip Halouzka Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
35. David Gryglák TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
36. Štěpán Hanák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
37. František Hanák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
38. Hubert Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
39. Kryštof Robin Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
40. Michal Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
41. Tomáš Dadák Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
42. Martin César Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 1 0
43. Lukáš Frys Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
44. Tomáš Grepl Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
45. Pavel Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
46. Luděk Jahl Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
47. Jiří Jančík Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
48. Petr Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
49. Zdeněk Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
50. Jan Adámek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
51. Jaroslav Křupka TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
52. Radek Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
53. Lukáš Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
54. Radek Bureš TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
55. Radek Jano Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
56. Petr Jansa Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
57. David Klimeš Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
58. David Kolář Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
59. Radek Maňak Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN