Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Střelci

Okresní pohár Prostějovska

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. František Kolečkář Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 3 0 0
2. Filip Halouzka Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 3 1 0
3. Adam Hladký TJ SOKOL Plumlov, z.s. 3 0 0
4. Jan Všianský Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 2 0 0
5. Jiří Kratochvil TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
6. Jaroslav Aujezdský TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
7. Martin Vysloužil TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 1 0
8. Bořek Chmelík Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 0 0
9. Tomáš Hladký TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
10. Petr Tichý Sokol Konice s.r.o. 1 0 0
11. Jan Walter Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 0 0
12. Pavel Foret Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 0 0
13. Radim Muzikant Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 1 1 0
14. Michal Spáčil TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
15. Radek Bureš TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
16. Jiří Kiška TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
17. Ondřej Procházka Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
18. Adam Sedlák Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
19. Lukáš Ryp Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
20. Josef Popelka Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
21. Martin Pytela Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
22. Tomáš Rozehnal Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
23. Michal Oščádal Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
24. Patrik Müller Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
25. David Možný Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
26. Tomáš Matula Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
27. Radek Maňak Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
28. Miroslav Němeček Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
29. Tomáš Novák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
30. Martin Paš Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
31. Patrik Parák TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
32. Jan Sigmund Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
33. David Pokorný Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
34. Adam Širůček Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
35. Patrik Zapletal Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
36. Marcel Zabloudil TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
37. Jakub Wolker Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
38. Michal Zapletal Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
39. Tomáš Zatloukal Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
40. Josef Zatloukal Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
41. Jan Zatloukal Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
42. Pavel Voráč TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
43. Jiří Vlk Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
44. Martin Liška Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
45. Ladislav Ševcůj TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
46. Martin Spálovský Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 1 0
47. Jakub Šlézar Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
48. Jan Veselý Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
49. Radovan Vičar Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
50. Jaroslav Vévoda Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
51. Daniel Simandl TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
52. Petr Kupka Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
53. Petr Haluza Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
54. Ladislav Blaha Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
55. David Gryglák TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
56. Kryštof Robin Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
57. Štěpán Hanák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
58. František Hanák Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
59. Jiří Jančík Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
60. Luděk Jahl Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
61. Ladislav Bílý Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
62. Michal Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
63. Pavel Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
64. Martin César Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 1 0
65. Radek Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
66. Hubert Burget Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
67. Tomáš Dadák Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
68. Filip Drešr Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
69. Tomáš Grepl Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
70. Lukáš Frys Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
71. Karel Fajstl TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
72. Radek Jano Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 1 0
73. Petr Jansa Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
74. Jaromír Krása Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
75. Petr Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
76. Zdeněk Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
77. Jan Adámek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
78. Jakub Křesala Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
79. Petr Kutný TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
80. Marek Borovský Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
81. Jaroslav Křupka TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
82. Lukáš Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
83. Vladimír Kotlán TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
84. Josef Klváček Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
85. David Klimeš Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
86. Roman Kamený Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
87. Luděk Knoll Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
88. František Kocourek TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
89. Jakub Kořenovský Sokol Konice s.r.o. 0 0 0
90. Jiří Běhal Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 0 0
91. David Kolář Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
92. Tomáš Lakomý Tělovýchovná jednota Sokol Čechovice, z. s. 0 2 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN