Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Střelci

Přebor OFS starší žáci

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Martin Grulich TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 30 0 0
2. Jozef Kšenzulák TJ SOKOL Plumlov, z.s. 16 0 0
3. Matyáš Nehera TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 14 0 0
4. Lukáš Vítek TJ SOKOL Plumlov, z.s. 12 1 0
5. Natálie Veselá TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 11 0 0
6. Tomáš Ježek Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 10 1 0
7. Jakub Mikšovic TJ Sokol Mostkovice, z. s. 9 0 0
8. Patrik Pitner Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 8 0 0
9. Ján Kšenzulák TJ SOKOL Plumlov, z.s. 7 1 0
10. Viktor Sobota TJ Sokol Mostkovice, z. s. 7 0 0
11. Jan Koutný Fotbalový klub Výšovice, z.s. 7 0 0
12. Šimon Jeglík TJ Sokol Určice, z.s. 6 0 0
13. Jan Marek TJ SOKOL Plumlov, z.s. 6 0 0
14. Štěpán Svačina TJ Sokol Určice, z.s. 6 0 0
15. Adam Svoboda TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 6 0 0
16. Kamila Pitnerová Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 6 0 0
17. David Vaverka TJ Sokol Určice, z.s. 5 0 0
18. Kristián Kubín Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 5 0 0
19. Matyáš Kupka TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 5 0 0
20. Jan Sysel Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 5 0 0
21. David Selinger TJ Sokol Mostkovice, z. s. 4 0 0
22. Jakub Trnečka TJ Sokol Mostkovice, z. s. 4 0 0
23. Adam Sosík TJ Sokol Určice, z.s. 4 0 0
24. Filip Nehera TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 4 0 0
25. Lukáš Požárek Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 4 0 0
26. Martin Matoušek Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 4 0 0
27. Samuel Látal Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 3 0 0
28. Adam Urbánek TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 3 0 0
29. Klaudie Krénarová SK Protivanov, z.s. 3 0 0
30. Matěj Pavelka TJ Sokol Určice, z.s. 3 0 0
31. Marek Otáhal TJ Sokol Mostkovice, z. s. 3 0 0
32. Daniel Moučka TJ SOKOL Plumlov, z.s. 3 0 0
33. Matyáš Rosenberg TJ Sokol Určice, z.s. 2 0 0
34. Ondřej Kuba TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
35. Radim Zatloukal TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 0 0
36. Aneta Barešová TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 0 0
37. Jakub Sedlo TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 0 0
38. Michael Vlk TJ Sokol Určice, z.s. 2 0 0
39. Matěj Nakládal TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
40. David Vass TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 2 0 0
41. Jakub Štolba Fotbalový klub Výšovice, z.s. 2 0 0
42. Matěj Mazourek Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 2 0 0
43. Radim Gryga Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 2 0 0
44. Jan Marek SK Protivanov, z.s. 1 0 0
45. Michael Přikryl Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 1 0 0
46. Filip Melka TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
47. Jaroslav Sedlář Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 1 0 0
48. Viktorie Mikulecká TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
49. Radim Nováček Fotbalový klub Výšovice, z.s. 1 0 0
50. Jan Letocha Fotbalový klub Výšovice, z.s. 1 0 0
51. Šimon Končický Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 1 0 0
52. David Hubík TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
53. Tobiáš Jemelka TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
54. Pavel Štětař Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 1 0 0
55. Václav Horák Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 1 0 0
56. Jiří Hanák TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
57. Tomáš Daněček Fotbalový klub Výšovice, z.s. 1 0 0
58. Samuel Černý Fotbalový klub Výšovice, z.s. 1 0 0
59. Lucie Vondrušková Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
60. Erika Ptáčníková SK Protivanov, z.s. 0 0 0
61. Ondřej Vodák Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
62. Adam Sedláček TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
63. Jan Vojtášek Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
64. Matyas Přichystal Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
65. Jakub Žáček SK Protivanov, z.s. 0 0 0
66. Šimon Polena TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
67. Daniel Žváček TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
68. Jiří Prečan Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
69. Emílie Zavadilová Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
70. Aneta Vičarová SK Protivanov, z.s. 0 0 0
71. David Procházka Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
72. Zuzana Zapletalová Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
73. Tomáš Zapletal TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
74. Jakub Sekanina SK Protivanov, z.s. 0 0 0
75. David Šmerda SK Protivanov, z.s. 0 0 0
76. Olivie Skalíková TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
77. Michaela Štolbová Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
78. Denisa Smržová Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
79. Josef Šmehlík SK Protivanov, z.s. 0 0 0
80. Dominik Svoboda Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
81. František Ševčík TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
82. Ondřej Sekanina SK Protivanov, z.s. 0 0 0
83. Lukáš Sekanina SK Protivanov, z.s. 0 0 0
84. Kristýna Suchá Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
85. Tomáš Verbický Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
86. Marek Veselý SK Protivanov, z.s. 0 0 0
87. Vendula Vařeková Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
88. Jaroslav Vařeka Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 1 0
89. Filip Trunda SK Protivanov, z.s. 0 0 0
90. Zdeněk Vaněk TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
91. Aneta Vičarová Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
92. Martin Mlčoch TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
93. Matyáš Grepl SK Protivanov, z.s. 0 0 0
94. Ondřej Hanák TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
95. Matyáš Grepl Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
96. Aneta Francová SK Protivanov, z.s. 0 0 0
97. Michal Fiedler SK Protivanov, z.s. 0 0 0
98. Adam Hayat Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
99. Andrej Hotsa Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
100. Dominik Chrobák Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
101. Samuel Inger Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
102. Tomáš Hutera Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
103. Jiří Hruda SK Protivanov, z.s. 0 0 0
104. Jakub Hrubý SK Protivanov, z.s. 0 0 0
105. Denis Dvorský TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
106. Jakub Dudík Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
107. Filip Behúl Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
108. Jan Blaha TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
109. Martin Běhal TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
110. Lukáš Batěk TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
111. Tomáš Barták SK Protivanov, z.s. 0 0 0
112. Jiří Blaha TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
113. Adéla Cibulková Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
114. Jakub Dostálek TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
115. Ondřej Dudík Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
116. Jakub Filip Červinka Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
117. Matyáš Černý Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
118. Jan Crhonek TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
119. Alexandr Inger Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
120. Adéla Ježková Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
121. Lukáš Mráček Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
122. Patrik Jan Nábělek TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
123. Ondřej Mlčoch TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
124. Matěj Mikuš TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
125. Petr Loska Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
126. Michal Nedbal Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
127. Daniel Němec TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
128. Štěpán Petyrek TJ Sokol Určice, z.s. 0 1 0
129. Simona Pinkavová Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
130. David Opálka TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
131. Josef Novák Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
132. Pavel Novák Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
133. Petr Linney TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
134. Jaromír Lepařík TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
135. Jakub Kaláb TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
136. Nikola Karafiátová TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
137. Sebastien Jurný TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
138. Vojtěch Jurníček TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
139. Pavel Jonšta SK Protivanov, z.s. 0 0 0
140. Tomáš Klementa TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
141. Tobiáš Končický Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
142. Barbora Lasovská Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
143. Petr Kučera TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
144. Šarlota Krčová Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
145. Petr Kovář SK Protivanov, z.s. 0 0 0
146. Martin Piňos TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN