Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Střelci

Přebor OFS starší žáci

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Adam Svoboda TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 22 0 0
2. Ján Kšenzulák TJ SOKOL Plumlov, z.s. 17 0 0
3. Jan Piskovský Sokol Bedihošť 16 0 0
4. Natálie Veselá Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 15 0 0
5. Daniel Moučka TJ SOKOL Plumlov, z.s. 14 0 0
6. Kamila Pitnerová TJ Horní Štěpánov, z. s. 12 0 0
7. Adam Urbánek Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 12 0 0
8. Matyáš Kupka Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 12 0 0
9. Filip Melka TJ Sokol Určice, z.s. 11 0 0
10. Filip Nehera TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 11 0 0
11. Kristián Kubín TJ Horní Štěpánov, z. s. 11 0 0
12. Robin Kotlár Tělovýchovná jednota Smržice 11 0 0
13. Daniel Němec TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 10 0 0
14. Martin Hnízdil TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 9 0 0
15. Ondřej Kuba TJ SOKOL Plumlov, z.s. 8 0 0
16. Marek Otáhal TJ Sokol Mostkovice, z. s. 8 0 0
17. Lukáš Požárek TJ Horní Štěpánov, z. s. 8 0 0
18. Adam Sosík TJ Sokol Určice, z.s. 8 0 0
19. Ivo Janoško SK Jesenec-Dzbel, z.s. 7 0 0
20. Dominik Švec Sokol Bedihošť 7 0 0
21. Matyáš Rosenberg TJ Sokol Určice, z.s. 7 1 0
22. Petr Nepožitek TJ SOKOL Plumlov, z.s. 7 0 0
23. Ondřej Vodák Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 6 0 0
24. Radim Nováček TJ Sokol Určice, z.s. 6 1 0
25. Dominik Štercl Tělovýchovná jednota Smržice 5 0 0
26. David Vaverka TJ Sokol Určice, z.s. 5 0 0
27. Michal Urban Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 4 0 0
28. Jakub Trnečka TJ Sokol Mostkovice, z. s. 4 0 0
29. Pavel Močár SK Jesenec-Dzbel, z.s. 4 0 0
30. Dominik Dunka SK Jesenec-Dzbel, z.s. 4 0 0
31. Adéla Ježková TJ Sokol Určice, z.s. 4 0 0
32. Dominik Hrdlička TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 4 0 0
33. Jakub Hrubý SK Protivanov, z.s. 4 0 0
34. Radim Zatloukal TJ Sokol Mostkovice, z. s. 4 1 0
35. Josef Marek Sokol Bedihošť 3 0 0
36. Ondřej Hanák TJ Sokol Mostkovice, z. s. 3 0 0
37. Richard Šopf SK Jesenec-Dzbel, z.s. 3 0 0
38. Matěj Mikuš TJ SOKOL Plumlov, z.s. 3 0 0
39. Robert Stavěl Sokol Bedihošť 3 1 0
40. David Pavlů SK Protivanov, z.s. 3 0 0
41. Alex Matias Lošťák Sokol Bedihošť 3 0 0
42. Petr Kovář SK Protivanov, z.s. 3 0 0
43. Josef Dostál Tělovýchovná jednota Smržice 3 0 0
44. Denis Zapletal TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 3 0 0
45. Ondřej Zatloukal Tělovýchovná jednota Smržice 3 0 0
46. Pavel Kobliha Tělovýchovná jednota Smržice 2 0 0
47. Eliáš Lužný TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 0 0
48. Simona Pinkavová TJ Horní Štěpánov, z. s. 2 0 0
49. Pavlína Polcrová SK Jesenec-Dzbel, z.s. 2 0 0
50. Štěpán Petyrek TJ Sokol Určice, z.s. 2 0 0
51. Lukáš Pavlů Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 2 0 0
52. Adam Žouželka SK Jesenec-Dzbel, z.s. 2 0 0
53. Adam Sedláček TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
54. Matyáš Spurný Tělovýchovná jednota Smržice 2 0 0
55. Tobiáš Jemelka TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 0 0
56. Martin Běhal TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 0 0
57. Aneta Vičarová Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 2 0 0
58. Michaela Vitásková Tělovýchovná jednota Smržice 2 0 0
59. Nikola Karafiátová TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 0 0
60. Jakub Hrdlička TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 2 0 0
61. Radim Gryga TJ Horní Štěpánov, z. s. 2 0 0
62. Lukáš Mlčoch Sokol Bedihošť 2 0 0
63. Jakub Filip Červinka TJ Horní Štěpánov, z. s. 1 0 0
64. Jakub Mikšovic TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
65. Klára Matoušková SK Jesenec-Dzbel, z.s. 1 0 0
66. Josef Coufal Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
67. Jan Marek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
68. Marek Stehlík SK Jesenec-Dzbel, z.s. 1 0 0
69. Adam Trnečka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
70. Tobias Švarc TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
71. Petr Štěpaník Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 1 0 0
72. Tomáš Barták Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
73. Jan Vymazal Sokol Bedihošť 1 0 0
74. Ondřej Žouželka SK Jesenec-Dzbel, z.s. 1 0 0
75. Štěpán Zemánek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
76. Lukáš Zatloukal Tělovýchovná jednota Smržice 1 0 0
77. Martin Šindelka SK Protivanov, z.s. 1 0 0
78. Daniel Ščudla Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
79. Michael Přikryl TJ Horní Štěpánov, z. s. 1 0 0
80. Matyas Přichystal TJ Horní Štěpánov, z. s. 1 0 0
81. Martin Pospíšil Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
82. Erika Ptáčníková SK Protivanov, z.s. 1 0 0
83. Jakub Rotschedl TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
84. Olivie Skalíková TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
85. Jakub Sedlo TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
86. Dominik Pitner TJ Horní Štěpánov, z. s. 1 0 0
87. Matěj Pavelka TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
88. Jakub Kolařík Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
89. Jan Gregor TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
90. Adrián Kubín TJ Horní Štěpánov, z. s. 1 0 0
91. Jakub Herčka TJ Horní Štěpánov, z. s. 1 0 0
92. Michal Fiedler SK Protivanov, z.s. 1 0 0
93. Marek Holub TJ Horní Štěpánov, z. s. 1 0 0
94. Vojtěch Hájek SK Jesenec-Dzbel, z.s. 1 0 0
95. Denis Dvorský TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
96. Samuel Látal Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 1 0 0
97. Radek Loníček TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 0 0
98. Justýna Hermanová Tělovýchovná jednota Smržice 1 0 0
99. Barbora Lasovská Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 1 0 0
100. Vojtěch Kovář Tělovýchovná jednota Smržice 1 0 0
101. Klaudie Krénarová SK Protivanov, z.s. 1 0 0
102. Šimon Hubený Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
103. Michaela Štolbová TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
104. Jakub Štolba TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
105. Adam Uličný TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
106. Adam Fifka SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
107. David Hubík TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
108. Václav Horák Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
109. Marek Švec Sokol Bedihošť 0 0 0
110. Andrej Hotsa Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
111. David Šmerda SK Protivanov, z.s. 0 0 0
112. Jan Blaha TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
113. Tomáš Klementa TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
114. Tomáš Soldán TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
115. Viktor Sobota TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
116. Adam Smékal SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
117. Denisa Smržová TJ Horní Štěpánov, z. s. 0 0 0
118. Jakub Kaláb Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
119. Filip Behúl Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
120. Štěpán Bečvář SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
121. Ondřej Špidla TJ Horní Štěpánov, z. s. 0 0 0
122. Pavel Jonšta SK Protivanov, z.s. 0 1 0
123. František Ševčík TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
124. David Svoboda SK Protivanov, z.s. 0 0 0
125. Michal Kaláb Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
126. Dominik Chrobák Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
127. Tomáš Verbický Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
128. Matyáš Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 1 0
129. Martin Gregovský TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
130. Ondřej Hájek TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
131. Martin Zatloukal Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
132. Lucie Zajíčková SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
133. Martin Zapletal Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
134. Matyáš Zatloukal TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
135. Martin Zbožínek Tělovýchovná jednota Smržice 0 0 0
136. Lukáš Franc Sokol Bedihošť 0 0 0
137. Daniel Žváček TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
138. Tomáš Gamberský TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
139. Jakub Žondra Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
140. Tomáš Zemánek SK Protivanov, z.s. 0 0 0
141. Jakub Žáček SK Protivanov, z.s. 0 0 0
142. Jan Hájek SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
143. Ondřej Vychodil Tělovýchovná jednota Smržice 0 0 0
144. Tomáš Veselý TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
145. Adam Hayat Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
146. Michal Verbický Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
147. Tomáš Skalka Sokol Bedihošť 0 0 0
148. Zdeněk Vaněk TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
149. Vendula Vařeková TJ Horní Štěpánov, z. s. 0 0 0
150. Aleš Hanzel Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
151. Jiří Hanák TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
152. Pavel Vošahlík Sokol Bedihošť 0 0 0
153. Ondřej Vrtěl Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
154. Lucie Vondrušková Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
155. Jakub Vojtášek Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
156. Jan Vojtášek Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
157. Jakub Vaculka TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
158. Jakub Sekanina SK Protivanov, z.s. 0 0 0
159. Josef Novák Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
160. Matěj Novák Sokol Bedihošť 0 0 0
161. Tomáš Dostálík Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
162. Patrik Antala Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
163. Michal Nedbal Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
164. Eliška Crhonková SK Protivanov, z.s. 0 0 0
165. Zdeněk Obr SK Protivanov, z.s. 0 0 0
166. Jakub Ondruch TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
167. Vítek Pavelka Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
168. Petr Filouš Tělovýchovná jednota Smržice 0 0 0
169. Tomáš Pavelka Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
170. Ivo Papoušek SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
171. David Opálka TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
172. Terezie Angela Coufalová TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
173. Tobiáš Musil Sokol Bedihošť 0 0 0
174. Michal Mráček Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
175. Adam Dobrovský Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
176. Lukáš Michalec Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
177. Matěj Mazourek Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
178. Veronika Langrova Sokol Bedihošť 0 0 0
179. Lukáš Matějka SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
180. Martin Matoušek Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
181. Matěj Kypěna TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
182. Viktorie Mikulecká TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
183. Matěj Čížek SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
184. Lukáš Mráček Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
185. Petr Kučera TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
186. Daniel Kuchař SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
187. David Dostál Tělovýchovná jednota Smržice 0 0 0
188. Matěj Mižigar SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
189. Matěj Křivánek Sokol Bedihošť 0 0 0
190. Bedřich Pavlů SK Protivanov, z.s. 0 0 0
191. Martin Růžička SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
192. Matěj Řehulka TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
193. Ladislav Rus Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
194. Tobiáš Končický Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
195. Vítek Raiskup Sokol Bedihošť 0 0 0
196. Jiří Blaha TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
197. Vojtěch Sázel Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
198. Šimon Končický Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
199. Ondřej Sekanina Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
200. Filip Sikora SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
201. Ondřej Sekanina SK Protivanov, z.s. 0 0 0
202. Petr Loska Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
203. Jaroslav Sedlář Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
204. Matyáš Kolda Sokol Bedihošť 0 0 0
205. Nikola Konečná TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
206. Karolína Přikrylová SK Protivanov, z.s. 0 0 0
207. Tomáš Bureš TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
208. Miroslav Kopečný SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
209. Lukáš Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
210. Milan Kozarek Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
211. Stanislav Pecha TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
212. Jakub Pešel SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
213. Lukáš Konšel Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
214. Dalibor Pospíšil Sokol Bedihošť 0 0 0
215. Ondřej Přikryl TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
216. Štěpán Konečný Sokol Bedihošť 0 0 0
217. Herbert König TJ Horní Štěpánov, z. s. 0 0 0
218. Vojtěch Prokeš SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
219. Patrik Pospíšil TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
220. Adam Buchta Sokol Bedihošť 0 0 0
221. Michaela Kolářová SK Protivanov, z.s. 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN