Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Střelci

Přebor OFS starší žáci

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Ján Kšenzulák TJ SOKOL Plumlov, z.s. 14 0 0
2. Daniel Moučka TJ SOKOL Plumlov, z.s. 9 0 0
3. Matyáš Kupka Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 8 0 0
4. Natálie Veselá Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 8 0 0
5. Jan Piskovský Sokol Bedihošť 8 0 0
6. Adam Svoboda TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 8 0 0
7. Martin Hnízdil TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 7 0 0
8. Kamila Pitnerová TJ Horní Štěpánov, z. s. 6 0 0
9. Robin Kotlár Tělovýchovná jednota Smržice 6 0 0
10. Petr Nepožitek TJ SOKOL Plumlov, z.s. 6 0 0
11. Ondřej Kuba TJ SOKOL Plumlov, z.s. 6 0 0
12. Kristián Kubín TJ Horní Štěpánov, z. s. 6 0 0
13. Matyáš Rosenberg TJ Sokol Určice, z.s. 6 0 0
14. Adam Urbánek Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 5 0 0
15. Radim Nováček TJ Sokol Určice, z.s. 5 0 0
16. Ondřej Vodák Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 5 0 0
17. Daniel Němec TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 5 0 0
18. Adam Sosík TJ Sokol Určice, z.s. 5 0 0
19. Dominik Švec Sokol Bedihošť 4 0 0
20. Filip Melka TJ Sokol Určice, z.s. 4 0 0
21. Michal Urban Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 4 0 0
22. Ivo Janoško SK Jesenec-Dzbel, z.s. 4 0 0
23. Jakub Trnečka TJ Sokol Mostkovice, z. s. 4 0 0
24. Robert Stavěl Sokol Bedihošť 3 0 0
25. Filip Nehera TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 3 0 0
26. Lukáš Požárek TJ Horní Štěpánov, z. s. 3 0 0
27. Dominik Štercl Tělovýchovná jednota Smržice 3 0 0
28. Matěj Mikuš TJ SOKOL Plumlov, z.s. 3 0 0
29. David Vaverka TJ Sokol Určice, z.s. 3 0 0
30. Aneta Vičarová Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 2 0 0
31. Tobiáš Jemelka TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 0 0
32. Adéla Ježková TJ Sokol Určice, z.s. 2 0 0
33. Radim Zatloukal TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 1 0
34. Filip Pekr FC Kostelec na Hané, z. s. 2 0 0
35. Adam Sedláček TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
36. Matyáš Spurný Tělovýchovná jednota Smržice 2 0 0
37. Denis Zapletal TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 2 0 0
38. Dominik Dunka SK Jesenec-Dzbel, z.s. 2 0 0
39. Lukáš Pavlů Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 2 0 0
40. Josef Dostál Tělovýchovná jednota Smržice 2 0 0
41. Marek Otáhal TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 0 0
42. Ondřej Zatloukal Tělovýchovná jednota Smržice 2 0 0
43. Simona Pinkavová TJ Horní Štěpánov, z. s. 2 0 0
44. Lukáš Mlčoch Sokol Bedihošť 2 0 0
45. Pavel Kobliha Tělovýchovná jednota Smržice 1 0 0
46. Jakub Kolařík Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
47. Petr Kovář SK Protivanov, z.s. 1 0 0
48. Alex Matias Lošťák Sokol Bedihošť 1 0 0
49. Barbora Lasovská Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 1 0 0
50. Samuel Látal Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 1 0 0
51. Radek Loníček TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 0 0
52. Marek Stehlík SK Jesenec-Dzbel, z.s. 1 0 0
53. Eliáš Lužný TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
54. Richard Šopf SK Jesenec-Dzbel, z.s. 1 0 0
55. Pavel Močár SK Jesenec-Dzbel, z.s. 1 0 0
56. Nikola Karafiátová TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
57. Klaudie Krénarová SK Protivanov, z.s. 1 0 0
58. Tobias Švarc TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
59. Jakub Hrubý SK Protivanov, z.s. 1 0 0
60. David Pavlů SK Protivanov, z.s. 1 0 0
61. Michal Fiedler SK Protivanov, z.s. 1 0 0
62. Matěj Pavelka TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
63. Matyas Přichystal TJ Horní Štěpánov, z. s. 1 0 0
64. Jan Gregor TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
65. Adam Trnečka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
66. Lukáš Zatloukal Tělovýchovná jednota Smržice 1 0 0
67. Jakub Filip Červinka TJ Horní Štěpánov, z. s. 1 0 0
68. Martin Běhal TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
69. Tomáš Barták Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
70. Dominik Pitner TJ Horní Štěpánov, z. s. 1 0 0
71. Štěpán Zemánek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 1 0 0
72. Josef Coufal Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
73. Štěpán Petyrek TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
74. Radim Gryga TJ Horní Štěpánov, z. s. 1 0 0
75. Michael Přikryl TJ Horní Štěpánov, z. s. 1 0 0
76. Justýna Hermanová Tělovýchovná jednota Smržice 1 0 0
77. Filip Holub FC Kostelec na Hané, z. s. 1 0 0
78. Dominik Hrdlička TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 1 0 0
79. Jakub Rotschedl TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
80. Michaela Vitásková Tělovýchovná jednota Smržice 1 0 0
81. Klára Matoušková SK Jesenec-Dzbel, z.s. 1 0 0
82. Vojtěch Hájek SK Jesenec-Dzbel, z.s. 1 0 0
83. Ladislav Rus Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
84. Filip Sikora SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
85. Ondřej Sekanina SK Protivanov, z.s. 0 0 0
86. Lukáš Rubeš FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
87. Ondřej Sekanina Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
88. Dalibor Pospíšil Sokol Bedihošť 0 0 0
89. Matěj Řehulka TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
90. Ondřej Přikryl TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
91. Erika Ptáčníková SK Protivanov, z.s. 0 0 0
92. Jakub Sedlo TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
93. Vítek Raiskup Sokol Bedihošť 0 0 0
94. Jaroslav Sedlář Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
95. Martin Růžička SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
96. Karolína Přikrylová SK Protivanov, z.s. 0 0 0
97. Patrik Pospíšil TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
98. Jakub Sekanina SK Protivanov, z.s. 0 0 0
99. David Šmerda SK Protivanov, z.s. 0 0 0
100. Martin Voráč FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
101. Pavel Vošahlík Sokol Bedihošť 0 0 0
102. Ondřej Vrtěl Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
103. Ondřej Vychodil Tělovýchovná jednota Smržice 0 0 0
104. David Voráč FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
105. Lucie Vondrušková Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
106. Tomáš Veselý TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
107. Jan Vojtášek Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
108. Jakub Vojtášek Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
109. Jan Vymazal Sokol Bedihošť 0 0 0
110. Adam Vyskočil FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
111. Jakub Žáček SK Protivanov, z.s. 0 0 0
112. Adam Žouželka SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
113. Ondřej Žouželka SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
114. Daniel Žváček TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
115. Tomáš Zemánek SK Protivanov, z.s. 0 0 0
116. Martin Zbožínek Tělovýchovná jednota Smržice 0 0 0
117. Martin Zapletal Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
118. Martin Zatloukal Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
119. Matyáš Zatloukal TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
120. Michal Verbický Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
121. Tomáš Verbický Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
122. Kolin Strupek FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
123. David Svoboda SK Protivanov, z.s. 0 0 0
124. Daniel Ščudla Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
125. František Ševčík TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
126. Tomáš Soldán TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
127. Viktor Sobota TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
128. Tomáš Skalka Sokol Bedihošť 0 0 0
129. Adam Smékal SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
130. Denisa Smržová TJ Horní Štěpánov, z. s. 0 0 0
131. Martin Šindelka SK Protivanov, z.s. 0 0 0
132. Martin Pospíšil Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
133. Jakub Vaculka TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
134. Zdeněk Vaněk TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
135. Vendula Vařeková TJ Horní Štěpánov, z. s. 0 0 0
136. Adam Uličný TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
137. Marek Švec Sokol Bedihošť 0 0 0
138. Petr Štěpaník Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
139. Jakub Štolba TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
140. Michaela Štolbová TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
141. Olivie Skalíková TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
142. Lukáš Nadymáček FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
143. Marek Holub TJ Horní Štěpánov, z. s. 0 0 0
144. Lukáš Holub FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
145. Václav Horák Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
146. Andrej Hotsa Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
147. Jakub Herčka TJ Horní Štěpánov, z. s. 0 0 0
148. Adam Hayat Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
149. Ondřej Hájek FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
150. Jan Hájek SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
151. Ondřej Hanák TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
152. Aleš Hanzel Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
153. Jakub Hrdlička TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
154. Lukáš Hrubý FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
155. Jakub Kaláb Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
156. Tomáš Klementa TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
157. Michaela Kolářová SK Protivanov, z.s. 0 0 0
158. Matyáš Kolda Sokol Bedihošť 0 0 0
159. Pavel Jonšta SK Protivanov, z.s. 0 0 0
160. Martin Chytka FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
161. Šimon Hubený Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
162. David Hubík TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
163. Dominik Chrobák Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
164. Matyáš Grepl Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 1 0
165. Martin Gregovský TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
166. Adam Buchta Sokol Bedihošť 0 0 0
167. Adam Bureš FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
168. Eliška Crhonková SK Protivanov, z.s. 0 0 0
169. Matěj Čížek SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
170. Štěpán Bláha FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
171. Jiří Blaha TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
172. Štěpán Bečvář SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
173. Filip Behúl Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
174. Jan Blaha TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
175. Adam Dobrovský Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
176. Denis Doležel FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
177. Dan Floryk FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
178. Karel Frank FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
179. Deni Františák FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
180. Tomáš Gamberský TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
181. Petr Filouš FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
182. Adam Fifka SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
183. David Dostál Tělovýchovná jednota Smržice 0 0 0
184. Tomáš Dostálík Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
185. Denis Dvorský TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
186. Šimon Končický Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
187. Tobiáš Končický Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
188. Matěj Mucha FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
189. Tobiáš Musil Sokol Bedihošť 0 0 0
190. Patrik Antala Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
191. Michal Nedbal Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
192. Michal Mráček Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
193. Lukáš Mráček Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
194. Jakub Mikšovic TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
195. Viktorie Mikulecká TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
196. Matěj Mižigar SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
197. Josef Novák Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
198. Matěj Novák Sokol Bedihošť 0 0 0
199. Vítek Pavelka Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
200. Bedřich Pavlů SK Protivanov, z.s. 0 0 0
201. Stanislav Pecha TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
202. Jakub Pešel SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
203. Tomáš Pavelka Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
204. Ivo Papoušek SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
205. Zdeněk Obr SK Protivanov, z.s. 0 0 0
206. Jakub Ondruch TJ Sokol Brodek u Prostějova, z.s. 0 0 0
207. David Opálka TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
208. Lukáš Michalec Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
209. Matěj Mazourek Tělovýchovná jednota SOKOL Klenovice na Hané, z. s. 0 0 0
210. Lukáš Koudelka Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
211. Vojtěch Kovář FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
212. Milan Kozarek Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
213. Jakub Kožený FC Kostelec na Hané, z. s. 0 0 0
214. Miroslav Kopečný SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
215. Lukáš Konšel Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
216. Nikola Konečná TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
217. Štěpán Konečný Sokol Bedihošť 0 0 0
218. Herbert König TJ Horní Štěpánov, z. s. 0 0 0
219. Matěj Křivánek Sokol Bedihošť 0 0 0
220. Adrián Kubín TJ Horní Štěpánov, z. s. 0 0 0
221. Josef Marek Sokol Bedihošť 0 0 0
222. Jan Marek Tělovýchovná jednota Jiskra Brodek u Konice 0 0 0
223. Lukáš Matějka SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
224. Martin Matoušek Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
225. Petr Loska Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
226. Veronika Langrova Sokol Bedihošť 0 0 0
227. Petr Kučera TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
228. Daniel Kuchař SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
229. Matěj Kypěna TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
230. Pavlína Polcrová SK Jesenec-Dzbel, z.s. 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN