Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Střelci

Přebor OFS mladší žáci

Statistiky

# Jméno Klub G ŽK ČK
1. Denis Komárek Tělovýchovná jednota Smržice 86 0 0
2. Jakub Zapletal Tělocvičná jednota Sokol Olšany 63 0 0
3. Štěpán Svačina TJ Sokol Určice, z.s. 49 0 0
4. Lukáš Kresel Tělocvičná jednota Sokol Olšany 42 0 0
5. Richard Frank Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 39 0 0
6. Jan Parák Tělocvičná jednota Sokol Olšany 36 0 0
7. Ivan Gábor Tělocvičná jednota Sokol Olšany 35 0 0
8. Lukáš Vítek TJ SOKOL Plumlov, z.s. 33 2 0
9. Adam Špangr Tělocvičná jednota Sokol Olšany 31 0 0
10. Petr Uličný TJ Sokol Mostkovice, z. s. 30 0 0
11. Jiří Malík Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 27 0 0
12. Dominik Vyroubal Tělovýchovná jednota Smržice 26 0 0
13. Jozef Kšenzulák TJ SOKOL Plumlov, z.s. 25 0 0
14. Šimon Vybíral TJ Sokol Mostkovice, z. s. 24 0 0
15. Vojtěch Kimel Tělovýchovná jednota Smržice 24 0 0
16. Nikola Oršelová Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 23 0 0
17. Vojtěch Jurníček FC Ptení 21 0 0
18. Radovan Novotný Tělocvičná jednota Sokol Olšany 21 0 0
19. Ondřej Borovec TJ Sokol Mostkovice, z. s. 20 0 0
20. Jiří Hanák TJ Sokol Mostkovice, z. s. 20 0 0
21. Lukáš Pavlů Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 19 0 0
22. Adam Urbánek Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 18 0 0
23. Jakub Mikšovic TJ Sokol Mostkovice, z. s. 18 0 0
24. Patrik Pitner Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 18 0 0
25. Zbyněk Křepelka Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 17 0 0
26. Matěj Matušinec Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 17 0 0
27. Adam Sosík TJ Sokol Určice, z.s. 16 0 0
28. Šimon Jeglík TJ Sokol Určice, z.s. 16 0 0
29. Jan Tomeček TJ Sokol Určice, z.s. 15 0 0
30. Pavel Trubač Tělocvičná jednota Sokol Olšany 15 0 0
31. Tomáš Burget FC Kralice na Hané 15 0 0
32. Daniel Kratina TJ Sokol Mostkovice, z. s. 15 1 0
33. Adéla Kreplová TJ Sokol Mostkovice, z. s. 13 0 0
34. Jonáš Šlézar FC Kralice na Hané 13 0 0
35. Dominik Štercl Tělovýchovná jednota Smržice 12 0 0
36. Samuel Bross FC Kralice na Hané 12 0 0
37. Daniel Moučka TJ SOKOL Plumlov, z.s. 12 0 0
38. Kamila Pitnerová Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 11 0 0
39. Martin Svozil FC Kralice na Hané 11 0 0
40. Tadeáš Kresel Tělocvičná jednota Sokol Olšany 11 0 0
41. Matyáš Rosenberg TJ Sokol Určice, z.s. 11 0 0
42. Robin Kotlár Tělovýchovná jednota Smržice 10 0 0
43. David Vaverka TJ Sokol Určice, z.s. 10 0 0
44. David Selinger TJ Sokol Mostkovice, z. s. 10 0 0
45. Adam Přikryl Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 9 0 0
46. Tadeáš Cejtchaml Tělocvičná jednota Sokol Olšany 9 0 0
47. Jan Koutný Fotbalový klub Výšovice, z.s. 9 0 0
48. Patrik Pospíšil TJ Sokol Určice, z.s. 9 0 0
49. Ondřej Zatloukal Tělovýchovná jednota Smržice 9 0 0
50. Filip Malý Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 9 1 0
51. Patrik Lukšíček FC Kralice na Hané 9 0 0
52. Štěpán Saulich Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 8 0 0
53. Michal Otruba Tělocvičná jednota Sokol Olšany 8 0 0
54. Tobiáš Pijáček Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 8 0 0
55. Ondřej Vodák Sportovní klub Lipová, z. s. 8 0 0
56. Kristián Kubín Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 8 0 0
57. Patrik Havlíček Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 8 0 0
58. Nikolas Wolf Tělocvičná jednota Sokol Olšany 8 0 0
59. Vojtěch Svoboda Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 7 0 0
60. Pavel Štětař Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 7 1 0
61. Matyáš Kupka Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 7 0 0
62. Vanesa Řezáčová FC Kralice na Hané 7 0 0
63. Ján Kšenzulák TJ SOKOL Plumlov, z.s. 7 0 0
64. Natálie Veselá Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 7 0 0
65. Adam Novotný Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 7 0 0
66. Daniel Pajchl TJ Sokol Určice, z.s. 6 0 0
67. Matěj Nakládal FC Ptení 6 0 0
68. Ondřej Lobodáš Tělocvičná jednota Sokol Olšany 6 0 0
69. František Malík Tělocvičná jednota Sokol Olšany 6 0 0
70. Jan Marek Sportovní klub Lipová, z. s. 6 0 0
71. Filip Šindler Tělocvičná jednota Sokol Olšany 6 0 0
72. Matěj Odstrčil Tělocvičná jednota Sokol Olšany 6 0 0
73. Tomáš Ježek Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 6 1 0
74. David Dostál Tělovýchovná jednota Smržice 6 0 0
75. Jakub Trnečka TJ Sokol Mostkovice, z. s. 6 0 0
76. Tomáš Pavelka Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 6 0 0
77. Viktor Sobota TJ Sokol Mostkovice, z. s. 5 0 0
78. Richard Koláček Tělocvičná jednota Sokol Olšany 5 0 0
79. Šimon Kopecký FC Kralice na Hané 5 0 0
80. Matěj Mikuš FC Ptení 5 0 0
81. Lukáš Kupka FC Ptení 5 0 0
82. Vincent Drápal Tělocvičná jednota Sokol Olšany 5 0 0
83. Pavel Kobliha Tělovýchovná jednota Smržice 5 0 0
84. Josef Dostál Tělovýchovná jednota Smržice 5 0 0
85. Jan Janošec FC Kralice na Hané 4 0 0
86. Petr Linney TJ SOKOL Plumlov, z.s. 4 0 0
87. Ondřej Koutný Fotbalový klub Výšovice, z.s. 4 0 0
88. Jan Piskovský FC Kralice na Hané 4 0 0
89. Lukáš Navrátil Tělovýchovná jednota Smržice 4 0 0
90. Ondřej Matušinec Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 4 1 0
91. Aneta Augustinová FC Kralice na Hané 4 0 0
92. Erik Božík TJ Sokol Určice, z.s. 3 0 0
93. Jakub Sedlo TJ Sokol Mostkovice, z. s. 3 0 0
94. Denisa Smržová Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 3 0 0
95. Štěpán Petyrek TJ Sokol Určice, z.s. 3 0 0
96. Tomáš Zapletal Tělocvičná jednota Sokol Olšany 3 0 0
97. Dominik Švec FC Kralice na Hané 3 0 0
98. Lukáš Konšel Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 3 0 0
99. Jakub Vodička Tělocvičná jednota Sokol Olšany 3 0 0
100. Milan Kozarek Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 3 0 0
101. Richard Koupil Tělocvičná jednota Sokol Olšany 3 0 0
102. Adéla Ježková Fotbalový klub Výšovice, z.s. 3 0 0
103. Jan Crhonek TJ Sokol Mostkovice, z. s. 3 0 0
104. Jan Marek TJ SOKOL Plumlov, z.s. 2 0 0
105. Jan Sysel Fotbalový klub Výšovice, z.s. 2 0 0
106. Jaroslav Vařeka Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 2 0 0
107. Eliška Kelnarová FC Kralice na Hané 2 0 0
108. Jakub Kolařík Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 2 0 0
109. Jan Kimel Tělovýchovná jednota Smržice 2 0 0
110. Karel Novotný Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 0 0
111. Jakub Novotný Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 2 0 0
112. Ondřej Mlčoch TJ Sokol Určice, z.s. 2 0 0
113. Lukáš Franc FC Kralice na Hané 2 0 0
114. Jakub Štolba Fotbalový klub Výšovice, z.s. 2 0 0
115. Filip Melka TJ Sokol Určice, z.s. 2 0 0
116. Lukáš Batěk TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 0 0
117. Lukáš Uhřík Tělocvičná jednota Sokol Olšany 2 0 0
118. Lukáš Požárek Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 2 0 0
119. Adam Sedláček FC Ptení 2 0 0
120. Martin Běhal TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 0 0
121. Štěpán Zemánek Sportovní klub Lipová, z. s. 2 0 0
122. Ondřej Hanák TJ Sokol Mostkovice, z. s. 2 0 0
123. Tomáš Barták FC Ptení 2 0 0
124. Adam Danko Fotbalový klub Výšovice, z.s. 1 0 0
125. Lukáš Zatloukal Tělovýchovná jednota Smržice 1 0 0
126. Filip Eyer Sportovní klub Lipová, z. s. 1 0 0
127. Michael Přikryl Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 1 0 0
128. Jan Vojtášek Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 1 0 0
129. Tomáš Verbický Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 1 0 0
130. Jakub Kaláb Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
131. Michal Kaláb Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
132. Simona Pinkavová Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 1 0 0
133. Aneta Vičarová Sportovní klub Lipová, z. s. 1 0 0
134. Filip Singr FC Ptení 1 0 0
135. Tomáš Schwarz Sportovní klub Lipová, z. s. 1 0 0
136. Sebastien Jurný TJ Sokol Mostkovice, z. s. 1 0 0
137. Matěj Pavelka TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
138. Adam Dobrovský Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
139. Tomáš Klementa TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
140. Jakub Jan Král Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 0 0
141. Eliška Švecová Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 1 0 0
142. Adam Buchta FC Kralice na Hané 1 0 0
143. Matyáš Grepl Sportovní klub Lipová, z. s. 1 0 0
144. Jaromír Lepařík TJ Sokol Určice, z.s. 1 0 0
145. Adam Trnečka Sportovní klub Lipová, z. s. 1 0 0
146. Ondřej Kuba FC Ptení 1 0 0
147. Martin Krenar TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
148. Václav Bakala TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
149. Zdeněk Vaněk TJ SOKOL Plumlov, z.s. 1 0 0
150. Richard Adamík Tělocvičná jednota Sokol Olšany 1 0 0
151. Ondřej Lukáš Fotbalový klub Výšovice, z.s. 1 0 0
152. Jan Čundrla Fotbalový klub Výšovice, z.s. 1 0 0
153. Vendula Vařeková Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 1 0 0
154. Václav Horák Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 1 0 0
155. Jiří Klobouk Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 1 0 0
156. Patrik Musil Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 1 0 0
157. Ondřej Sekanina Sportovní klub Lipová, z. s. 0 0 0
158. Anežka Slavíčková Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
159. David Schwarz Sportovní klub Lipová, z. s. 0 0 0
160. Jan Žondra Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
161. Tomáš Trunda Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
162. Kateřina Sedláčková Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
163. Anna Sedláčková FC Ptení 0 0 0
164. Michal Urban Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
165. Patrik Antala Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
166. Tomáš Vomáčka Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
167. Jakub Žondra Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
168. Michal Andrejco Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
169. Michael Vlk TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
170. David Spurný TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
171. Adam Tesárek Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
172. Zuzana Zapletalová Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
173. Petr Vojkůvka FC Kralice na Hané 0 0 0
174. Michaela Štolbová Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
175. Martin Zatloukal Sportovní klub Lipová, z. s. 0 0 0
176. Emílie Zavadilová Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
177. Vojtěch Špicera FC Ptení 0 0 0
178. Jakub Vojtášek Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
179. František Ševčík Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
180. Miroslav Babák TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
181. Patrik Šmída FC Ptení 0 0 0
182. Erik Tesař TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
183. Ondřej Vychodil Tělovýchovná jednota Smržice 0 0 0
184. Karel Bartolšic Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
185. Radim Nováček Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
186. Tobiáš Jemelka Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
187. Jakub Kalabis Sportovní klub Lipová, z. s. 0 0 0
188. Tomáš Kaštyl TJ Sokol Mostkovice, z. s. 0 0 0
189. Mathias Jantoš FC Kralice na Hané 0 0 0
190. Samuel Inger Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
191. Ondřej Hrubý Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
192. Tomáš Hutera Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
193. Aneta Kelnarová FC Kralice na Hané 0 0 0
194. Antonín Cetkovský TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
195. Patrik Bureš Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
196. Tomáš Bureš FC Ptení 0 0 0
197. Jaroslav Kšenzulák TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
198. Jan Krejčiřík FC Kralice na Hané 0 0 0
199. Šarlota Krčová Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
200. Jiří Klíč FC Ptení 0 0 0
201. Lukáš Koudelka Sportovní klub Lipová, z. s. 0 0 0
202. Josef Hruban TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
203. Jakub Hrdlička TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
204. Ondřej Dudík Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
205. Jakub Dudík Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
206. Rozálie Černá Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
207. Tomáš Dostálík Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
208. Marek Dočkal Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
209. Lucie Daňková Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
210. Viktorie Daňková Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
211. Dominik Grepl Tělovýchovná jednota Smržice 0 0 0
212. Radim Gryga Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
213. Tereza Holubová Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
214. Kateřina Horká Tělovýchovná jednota Smržice 0 0 0
215. Tomáš Hloušek Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
216. Jolana Černá Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
217. František Hampl Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
218. Tereza Hamplová Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
219. Adrián Kubín Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
220. Petr Kučera FC Ptení 0 0 0
221. Filip Petržela FC Ptení 0 0 0
222. Jaroslav Pírek FC Ptení 0 0 0
223. Dominik Pitner Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
224. Petr Pelda Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
225. Jan Blaha TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
226. Vítek Pavelka Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
227. Tobiáš Pavlík Sportovní klub Lipová, z. s. 0 0 0
228. Petr Pleva FC Ptení 0 0 0
229. Jiří Prečan Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
230. Matyas Přichystal Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
231. David Raška FC Kralice na Hané 0 0 0
232. Vojtěch Sázel FC Ptení 0 0 0
233. Hynek Přecechtěl Tělovýchovná jednota Haná Nezamyslice, z.s. 0 0 0
234. Jakub Procházka Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
235. Jan Prečan Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
236. Lukáš Procházka Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
237. Jiří Blaha TJ SOKOL Plumlov, z.s. 0 0 0
238. Tomáš Pán Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
239. Dorota Lukášová Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
240. Eliáš Lužný Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
241. Eliáš Lužný Tělovýchovná jednota Smržice 0 0 0
242. Petr Loska Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 1 0
243. Jakub Looseley Tělocvičná jednota Sokol Olšany 0 0 0
244. Jakub Kunetek TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
245. Filip Kutý FC Ptení 0 0 0
246. Martin Matoušek Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
247. Ondřej Mikula Tělovýchovná jednota Horní Štěpánov 0 0 0
248. Zdeněk Blahoušek FC Kralice na Hané 0 0 0
249. Jakub Ouřecký Tělocvičná jednota Sokol Otaslavice 0 0 0
250. David Opálka TJ Sokol Určice, z.s. 0 0 0
251. Tomáš Daněček Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
252. David Navrátil Fotbalový klub Výšovice, z.s. 0 0 0
253. Michal Nedbal Tělovýchovná jednota Sokol v Pivíně 0 0 0
254. Jakub Sedláček FC Ptení 0 0 0
Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN