Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Všechny výsledky

Přebor OFS II. třída

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola3456781910111213214151617181920212223242526
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaFK Skalka 2011FK VýšoviceJiskra Brodek u KoniceTJ Horní ŠtěpánovSokol Brodek u PvSokol VrahoviceSokol Určice BSokol Čechovice BTJ TištínFC DobromiliceHaná NezamysliceSokol VícovTJ Sokol DržoviceSokol Vrchoslavice 1946
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

3. kolo

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Sokol Vrahovice - TJ Sokol Držovice 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Dömisch Michal - Vrážel Václav, Weiser Luděk.

Sobota 18. 8. 2018 16:30
Sokol Určice B - Haná Nezamyslice 2:3 (1:2) Pen: 5:6

Rozhodčí: Mlčoch Martin - Milar Jaroslav, Duda Pavel.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
FK Výšovice - Jiskra Brodek u Konice 5:1 (1:0)

Rozhodčí: Němec Jiří - Zatloukal Milan, Milar Jaroslav.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
TJ Horní Štěpánov - FK Skalka 2011 3:2 (1:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Kaplan Luděk - Šenkýř Jiří, Grulich Milan.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Vícov 3:2 (1:1) Pen: 8:7

Rozhodčí: Krátký Jaroslav - Procházka Jaroslav, Mašek Marek.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
Sokol Brodek u Pv - FC Dobromilice 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Peřina Pavel - Dömisch Michal, Keluc Adam.

Neděle 19. 8. 2018 16:30
TJ Tištín - Sokol Čechovice B 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Svozil Petr - Mlčoch Martin, Duda Pavel.

4. kolo

Sobota 25. 8. 2018 16:30
TJ Sokol Držovice - Sokol Vrchoslavice 1946
Sobota 25. 8. 2018 16:30
FK Skalka 2011 - Sokol Vrahovice
Sobota 25. 8. 2018 16:30
Sokol Čechovice B - Sokol Určice B
Neděle 26. 8. 2018 16:30
FC Dobromilice - TJ Tištín
Neděle 26. 8. 2018 16:30
Sokol Vícov - Sokol Brodek u Pv
Neděle 26. 8. 2018 16:30
FK Výšovice - TJ Horní Štěpánov
Neděle 26. 8. 2018 16:30
Jiskra Brodek u Konice - Haná Nezamyslice

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Vrahovice - FK Výšovice
Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Určice B - FC Dobromilice
Sobota 1. 9. 2018 16:00
Haná Nezamyslice - Sokol Čechovice B
Neděle 2. 9. 2018 16:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - FK Skalka 2011
Neděle 2. 9. 2018 16:00
Sokol Brodek u Pv - TJ Sokol Držovice
Neděle 2. 9. 2018 16:00
TJ Tištín - Sokol Vícov
Neděle 2. 9. 2018 16:00
TJ Horní Štěpánov - Jiskra Brodek u Konice

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 16:00
TJ Sokol Držovice - TJ Tištín
Sobota 8. 9. 2018 16:00
FK Skalka 2011 - Sokol Brodek u Pv
Neděle 9. 9. 2018 16:00
FK Výšovice - Sokol Vrchoslavice 1946
Neděle 9. 9. 2018 16:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Vrahovice
Neděle 9. 9. 2018 16:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Čechovice B
Neděle 9. 9. 2018 16:00
FC Dobromilice - Haná Nezamyslice
Neděle 9. 9. 2018 16:00
Sokol Vícov - Sokol Určice B

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 15:30
Sokol Vrahovice - Jiskra Brodek u Konice
Sobota 15. 9. 2018 15:30
Haná Nezamyslice - Sokol Vícov
Sobota 15. 9. 2018 15:30
Sokol Čechovice B - FC Dobromilice
Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Vrchoslavice 1946 - TJ Horní Štěpánov
Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Brodek u Pv - FK Výšovice
Neděle 16. 9. 2018 15:30
TJ Tištín - FK Skalka 2011
Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Určice B - TJ Sokol Držovice

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Jiskra Brodek u Konice - FC Dobromilice
Sobota 22. 9. 2018 15:30
TJ Sokol Držovice - Haná Nezamyslice
Sobota 22. 9. 2018 15:30
FK Skalka 2011 - Sokol Určice B
Sobota 22. 9. 2018 15:30
Sokol Vrahovice - Sokol Vrchoslavice 1946
Neděle 23. 9. 2018 15:30
FK Výšovice - TJ Tištín
Neděle 23. 9. 2018 15:30
TJ Horní Štěpánov - Sokol Brodek u Pv
Neděle 23. 9. 2018 15:30
Sokol Vícov - Sokol Čechovice B

1. kolo

Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
FK Skalka 2011 - Jiskra Brodek u Konice
Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
FK Výšovice - TJ Sokol Držovice
Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
Sokol Vrahovice - FC Dobromilice
Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Čechovice B
Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
Sokol Brodek u Pv - Haná Nezamyslice
Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
TJ Tištín - Sokol Určice B
Čtvrtek 27. 9. 2018 18:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Vícov

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 15:00
Haná Nezamyslice - FK Skalka 2011 Poznámka: , Původní termín: 29.09.2018 15:30
Sobota 29. 9. 2018 15:30
Sokol Čechovice B - TJ Sokol Držovice
Neděle 30. 9. 2018 15:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol Vrahovice
Neděle 30. 9. 2018 15:30
TJ Tištín - TJ Horní Štěpánov
Neděle 30. 9. 2018 15:30
Sokol Určice B - FK Výšovice
Neděle 30. 9. 2018 15:30
FC Dobromilice - Sokol Vícov
Neděle 30. 9. 2018 15:30
Sokol Vrchoslavice 1946 - Jiskra Brodek u Konice

10. kolo

Sobota 6. 10. 2018 15:00
Sokol Vrahovice - TJ Tištín
Sobota 6. 10. 2018 15:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Vícov
Sobota 6. 10. 2018 15:00
TJ Sokol Držovice - FC Dobromilice
Sobota 6. 10. 2018 15:00
FK Skalka 2011 - Sokol Čechovice B
Neděle 7. 10. 2018 15:00
FK Výšovice - Haná Nezamyslice
Neděle 7. 10. 2018 15:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Určice B
Neděle 7. 10. 2018 15:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Brodek u Pv

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Sokol Určice B - Sokol Vrahovice
Sobota 13. 10. 2018 15:00
Haná Nezamyslice - TJ Horní Štěpánov
Sobota 13. 10. 2018 15:00
Sokol Čechovice B - FK Výšovice
Neděle 14. 10. 2018 15:00
FC Dobromilice - FK Skalka 2011
Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Vícov - TJ Sokol Držovice
Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Brodek u Pv - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 14. 10. 2018 15:00
TJ Tištín - Sokol Vrchoslavice 1946

12. kolo

Sobota 20. 10. 2018 14:30
FK Skalka 2011 - Sokol Vícov
Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sokol Vrahovice - Haná Nezamyslice
Neděle 21. 10. 2018 14:30
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Určice B
Neděle 21. 10. 2018 14:30
Sokol Brodek u Pv - TJ Tištín
Neděle 21. 10. 2018 14:30
FK Výšovice - FC Dobromilice
Neděle 21. 10. 2018 14:30
TJ Horní Štěpánov - Sokol Čechovice B
Neděle 21. 10. 2018 14:30
Jiskra Brodek u Konice - TJ Sokol Držovice

13. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Haná Nezamyslice - Sokol Vrchoslavice 1946
Sobota 27. 10. 2018 14:30
Sokol Čechovice B - Sokol Vrahovice
Sobota 27. 10. 2018 14:30
TJ Sokol Držovice - FK Skalka 2011
Neděle 28. 10. 2018 14:30
FC Dobromilice - TJ Horní Štěpánov
Neděle 28. 10. 2018 14:30
Sokol Vícov - FK Výšovice
Neděle 28. 10. 2018 14:30
TJ Tištín - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 28. 10. 2018 14:30
Sokol Určice B - Sokol Brodek u Pv

2. kolo

Sobota 3. 11. 2018 14:00
TJ Sokol Držovice - TJ Horní Štěpánov
Sobota 3. 11. 2018 14:00
FK Skalka 2011 - FK Výšovice
Sobota 3. 11. 2018 14:00
Haná Nezamyslice - TJ Tištín
Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Čechovice B - Sokol Brodek u Pv
Neděle 4. 11. 2018 14:00
FC Dobromilice - Sokol Vrchoslavice 1946
Neděle 4. 11. 2018 14:00
Sokol Vícov - Sokol Vrahovice
Neděle 4. 11. 2018 14:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Určice B

14. kolo

Neděle 31. 3. 2019 15:00
Jiskra Brodek u Konice - FK Skalka 2011
Neděle 31. 3. 2019 15:00
TJ Sokol Držovice - FK Výšovice
Neděle 31. 3. 2019 15:00
Sokol Vícov - TJ Horní Štěpánov
Neděle 31. 3. 2019 15:00
FC Dobromilice - Sokol Vrahovice
Neděle 31. 3. 2019 15:00
Sokol Čechovice B - Sokol Vrchoslavice 1946
Neděle 31. 3. 2019 15:00
Haná Nezamyslice - Sokol Brodek u Pv
Neděle 31. 3. 2019 15:00
Sokol Určice B - TJ Tištín

15. kolo

Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Určice B - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 7. 4. 2019 15:30
TJ Tištín - Haná Nezamyslice
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Brodek u Pv - Sokol Čechovice B
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Vrchoslavice 1946 - FC Dobromilice
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Vrahovice - Sokol Vícov
Neděle 7. 4. 2019 15:30
TJ Horní Štěpánov - TJ Sokol Držovice
Neděle 7. 4. 2019 15:30
FK Výšovice - FK Skalka 2011

16. kolo

Neděle 14. 4. 2019 15:30
Jiskra Brodek u Konice - FK Výšovice
Neděle 14. 4. 2019 15:30
FK Skalka 2011 - TJ Horní Štěpánov
Neděle 14. 4. 2019 15:30
TJ Sokol Držovice - Sokol Vrahovice
Neděle 14. 4. 2019 15:30
Sokol Vícov - Sokol Vrchoslavice 1946
Neděle 14. 4. 2019 15:30
FC Dobromilice - Sokol Brodek u Pv
Neděle 14. 4. 2019 15:30
Sokol Čechovice B - TJ Tištín
Neděle 14. 4. 2019 15:30
Haná Nezamyslice - Sokol Určice B

17. kolo

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Haná Nezamyslice - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Určice B - Sokol Čechovice B
Neděle 21. 4. 2019 16:00
TJ Tištín - FC Dobromilice
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol Vícov
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - TJ Sokol Držovice
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Vrahovice - FK Skalka 2011
Neděle 21. 4. 2019 16:00
TJ Horní Štěpánov - FK Výšovice

18. kolo

Neděle 28. 4. 2019 16:00
Jiskra Brodek u Konice - TJ Horní Štěpánov
Neděle 28. 4. 2019 16:00
FK Výšovice - Sokol Vrahovice
Neděle 28. 4. 2019 16:00
FK Skalka 2011 - Sokol Vrchoslavice 1946
Neděle 28. 4. 2019 16:00
TJ Sokol Držovice - Sokol Brodek u Pv
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Sokol Vícov - TJ Tištín
Neděle 28. 4. 2019 16:00
FC Dobromilice - Sokol Určice B
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Sokol Čechovice B - Haná Nezamyslice

19. kolo

Středa 1. 5. 2019 16:30
Sokol Čechovice B - Jiskra Brodek u Konice
Středa 1. 5. 2019 16:30
Haná Nezamyslice - FC Dobromilice
Středa 1. 5. 2019 16:30
Sokol Určice B - Sokol Vícov
Středa 1. 5. 2019 16:30
TJ Tištín - TJ Sokol Držovice
Středa 1. 5. 2019 16:30
Sokol Brodek u Pv - FK Skalka 2011
Středa 1. 5. 2019 16:30
Sokol Vrchoslavice 1946 - FK Výšovice
Středa 1. 5. 2019 16:30
Sokol Vrahovice - TJ Horní Štěpánov

20. kolo

Neděle 5. 5. 2019 16:30
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Vrahovice
Neděle 5. 5. 2019 16:30
TJ Horní Štěpánov - Sokol Vrchoslavice 1946
Neděle 5. 5. 2019 16:30
FK Výšovice - Sokol Brodek u Pv
Neděle 5. 5. 2019 16:30
FK Skalka 2011 - TJ Tištín
Neděle 5. 5. 2019 16:30
TJ Sokol Držovice - Sokol Určice B
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Vícov - Haná Nezamyslice
Neděle 5. 5. 2019 16:30
FC Dobromilice - Sokol Čechovice B

21. kolo

Neděle 12. 5. 2019 16:30
FC Dobromilice - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Sokol Čechovice B - Sokol Vícov
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Haná Nezamyslice - TJ Sokol Držovice
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Sokol Určice B - FK Skalka 2011
Neděle 12. 5. 2019 16:30
TJ Tištín - FK Výšovice
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Sokol Brodek u Pv - TJ Horní Štěpánov
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Sokol Vrchoslavice 1946 - Sokol Vrahovice

22. kolo

Neděle 19. 5. 2019 17:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Vrchoslavice 1946
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Vrahovice - Sokol Brodek u Pv
Neděle 19. 5. 2019 17:00
TJ Horní Štěpánov - TJ Tištín
Neděle 19. 5. 2019 17:00
FK Výšovice - Sokol Určice B
Neděle 19. 5. 2019 17:00
FK Skalka 2011 - Haná Nezamyslice
Neděle 19. 5. 2019 17:00
TJ Sokol Držovice - Sokol Čechovice B
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Vícov - FC Dobromilice

23. kolo

Neděle 26. 5. 2019 17:00
Sokol Vícov - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 26. 5. 2019 17:00
FC Dobromilice - TJ Sokol Držovice
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Sokol Čechovice B - FK Skalka 2011
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Haná Nezamyslice - FK Výšovice
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Sokol Určice B - TJ Horní Štěpánov
Neděle 26. 5. 2019 17:00
TJ Tištín - Sokol Vrahovice
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol Vrchoslavice 1946

24. kolo

Neděle 2. 6. 2019 17:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Brodek u Pv
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Vrchoslavice 1946 - TJ Tištín
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Vrahovice - Sokol Určice B
Neděle 2. 6. 2019 17:00
TJ Horní Štěpánov - Haná Nezamyslice
Neděle 2. 6. 2019 17:00
FK Výšovice - Sokol Čechovice B
Neděle 2. 6. 2019 17:00
FK Skalka 2011 - FC Dobromilice
Neděle 2. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Držovice - Sokol Vícov

25. kolo

Neděle 9. 6. 2019 17:30
TJ Sokol Držovice - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 9. 6. 2019 17:30
Sokol Vícov - FK Skalka 2011
Neděle 9. 6. 2019 17:30
FC Dobromilice - FK Výšovice
Neděle 9. 6. 2019 17:30
Sokol Čechovice B - TJ Horní Štěpánov
Neděle 9. 6. 2019 17:30
Haná Nezamyslice - Sokol Vrahovice
Neděle 9. 6. 2019 17:30
Sokol Určice B - Sokol Vrchoslavice 1946
Neděle 9. 6. 2019 17:30
TJ Tištín - Sokol Brodek u Pv

26. kolo

Neděle 16. 6. 2019 17:30
Jiskra Brodek u Konice - TJ Tištín
Neděle 16. 6. 2019 17:30
Sokol Brodek u Pv - Sokol Určice B
Neděle 16. 6. 2019 17:30
Sokol Vrchoslavice 1946 - Haná Nezamyslice
Neděle 16. 6. 2019 17:30
Sokol Vrahovice - Sokol Čechovice B
Neděle 16. 6. 2019 17:30
TJ Horní Štěpánov - FC Dobromilice
Neděle 16. 6. 2019 17:30
FK Výšovice - Sokol Vícov
Neděle 16. 6. 2019 17:30
FK Skalka 2011 - TJ Sokol Držovice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN