Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Všechny výsledky

Přebor OFS II. třída

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Sobota 8. 8. 2020 17:00
Sokol Vrahovice - Sokol Vícov 1:0 (0:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Ille Viktor - Kaplan Luděk.

Sobota 8. 8. 2020 17:00
Haná Nezamyslice - FC Dobromilice 1:2 (1:0) Pen: 5:6

Rozhodčí: Keluc Adam.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
Sokol Brodek u Pv - FC Ptení 2:4 (0:1)

Rozhodčí: Mašek Marek - Lasovský Petr, Protivánek Zdeněk.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
FK Výšovice - Jiskra Brodek u Konice 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Peřina Pavel - Procházka Jaroslav, Zatloukal Tomáš.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
Sokol Určice B - TJ Sokol Držovice 3:2 (1:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Dömisch Michal - Milar Jaroslav, Weiser Luděk.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
SOKOL Plumlov B - FK Němčice nad Hanou 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Vodák Roman - Grulich Milan, Ondrejka Roman.

Neděle 9. 8. 2020 17:00
FC Kralice na Hané B - TJ Tištín 3:2 (1:0)

Rozhodčí: Rosskohl Ladislav - Holý Radek, Dosoudil Filip.

2. kolo

Sobota 15. 8. 2020 17:00
TJ Sokol Držovice - SOKOL Plumlov B 8:0 (4:0)

Rozhodčí: Dömisch Michal - Horák Jiří, Weiser Luděk.

Sobota 15. 8. 2020 17:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Určice B 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk - Zatloukal Milan, Minx Roman.

Sobota 15. 8. 2020 17:00
Haná Nezamyslice - Sokol Brodek u Pv 3:2 (0:2)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 16. 8. 2020 17:00
Sokol Vícov - FK Výšovice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Machourek Dušan - Strachoň Pavel, Capanda Josef.

Neděle 16. 8. 2020 17:00
FC Ptení - Sokol Vrahovice 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Peřina Pavel - Zatloukal Milan, Vičar Adam.

Neděle 16. 8. 2020 17:00
FC Dobromilice - TJ Tištín 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav - Mašek Marek, Protivánek Zdeněk.

Neděle 16. 8. 2020 17:00
FK Němčice nad Hanou - FC Kralice na Hané B 0:5 (0:0)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav - Weiser Luděk, Dömisch Michal.

3. kolo

Sobota 22. 8. 2020 16:30
Sokol Vrahovice - Haná Nezamyslice 5:4 (3:2) Pen: 5:4

Rozhodčí: Zatloukal Milan - Protivánek Zdeněk, Horák Jiří.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
FK Výšovice - FC Ptení 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Heger Jiří - Strachoň Pavel, Grulich Milan.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
Sokol Určice B - Sokol Vícov 4:2 (2:0)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav - Duda Pavel, Horák Jiří.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
SOKOL Plumlov B - Jiskra Brodek u Konice 2:3 (1:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Dömisch Michal - Weiser Luděk.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
FC Kralice na Hané B - TJ Sokol Držovice 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Mašek Marek - Zatloukal Milan, Protivánek Zdeněk.

Neděle 23. 8. 2020 16:30
TJ Tištín - FK Němčice nad Hanou 0:4 (0:2)
Neděle 23. 8. 2020 16:30
Sokol Brodek u Pv - FC Dobromilice 2:1 (0:1) Pen: 5:3

Rozhodčí: Procházka Jaroslav - Minx Roman.

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 16:30
Haná Nezamyslice - FK Výšovice 4:1 (3:1)

Rozhodčí: Zatloukal Milan - Minx Roman.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
TJ Sokol Držovice - TJ Tištín 8:0 (4:0)

Rozhodčí: Jelínek Michal - Milar Jaroslav.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
Jiskra Brodek u Konice - FC Kralice na Hané B 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav - Vičar Adam, Horák Jiří.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
Sokol Vícov - SOKOL Plumlov B 4:1 (4:1)

Rozhodčí: Peřina Pavel - Kubalák Karel, Horák Jiří.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
FC Ptení - Sokol Určice B 2:4 (1:3)

Rozhodčí: Zika Ondřej - Dömisch Michal, Weiser Luděk.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
Sokol Brodek u Pv - Sokol Vrahovice 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav - Protivánek Zdeněk, Krátký Jaroslav.

Neděle 30. 8. 2020 16:30
FC Dobromilice - FK Němčice nad Hanou 4:3 (2:1)

Rozhodčí: Mašek Marek - Minx Roman.

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 16:00
Sokol Vrahovice - FC Dobromilice 5:4 (2:2) Pen: 5:3

Rozhodčí: Spurný Dominik.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
FK Výšovice - Sokol Brodek u Pv 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav - Minx Roman.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
Sokol Určice B - Haná Nezamyslice 3:4 (3:2) Pen: 2:4

Rozhodčí: Lizna Oldřich - Protivánek Zdeněk.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
SOKOL Plumlov B - FC Ptení 2:4 (0:1)

Rozhodčí: Rejhon Josef - Saňák Jan, Sotolář Marek.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
FC Kralice na Hané B - Sokol Vícov 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Dömisch Michal - Duda Pavel.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
TJ Tištín - Jiskra Brodek u Konice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Zatloukal Milan - Horák Jiří.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
FK Němčice nad Hanou - TJ Sokol Držovice 0:5 (0:3)

Rozhodčí: Mašek Marek - Kubalák Karel.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 16:00
Haná Nezamyslice - SOKOL Plumlov B 4:2 (2:1)

Rozhodčí: Holinka Lukáš.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol Určice B 5:2 (2:1)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Sobota 12. 9. 2020 16:00
Sokol Vrahovice - FK Výšovice 3:2 (1:2)
Sobota 12. 9. 2020 16:00
Jiskra Brodek u Konice - FK Němčice nad Hanou 1:2 (1:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Dömisch Michal - Weiser Luděk.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
Sokol Vícov - TJ Tištín 1:0 (0:0)
Neděle 13. 9. 2020 16:00
FC Ptení - FC Kralice na Hané B 2:1 (1:0) Pen: 4:3

Rozhodčí: Procházka Jaroslav - Duda Pavel.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
FC Dobromilice - TJ Sokol Držovice 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Peřina Pavel.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 15:30
Sokol Určice B - Sokol Vrahovice 1:5 (1:0)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Sobota 19. 9. 2020 15:30
TJ Sokol Držovice - Jiskra Brodek u Konice 6:1 (3:1)

Rozhodčí: Mašek Marek.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
SOKOL Plumlov B - Sokol Brodek u Pv 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Zika Ondřej.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
FC Kralice na Hané B - Haná Nezamyslice 6:0 (3:0)

Rozhodčí: Odehnal Zdeněk - Knoll Luděk, Kabát Miroslav.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
TJ Tištín - FC Ptení 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Peřina Pavel - Kubalák Karel.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
FK Němčice nad Hanou - Sokol Vícov 0:1 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Krátký Jaroslav - Horák Jiří.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
FK Výšovice - FC Dobromilice 1:5 (0:2)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Haná Nezamyslice - TJ Tištín 11:1 (5:0)

Rozhodčí: Mašek Marek.

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Sokol Vrahovice - SOKOL Plumlov B 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Weiser Luděk, Procházka Jaroslav.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
Sokol Brodek u Pv - FC Kralice na Hané B 2:1 (0:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Keluc Adam.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
FC Dobromilice - Jiskra Brodek u Konice 4:1 (1:1)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
Sokol Vícov - TJ Sokol Držovice 1:7 (0:4)

Rozhodčí: Heger Jiří - Knoll Luděk, Vodák Roman.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
FC Ptení - FK Němčice nad Hanou 1:0 (0:0) Pen: 2:1

Rozhodčí: Vrážel Václav - Weiser Luděk, Lizna Oldřich.

Středa 28. 10. 2020 14:30
Sokol Určice B - FK Výšovice Poznámka: Hřiště: hřiště Výšovice, Původní termín: 26.09.2020 15:30

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 15:00
Sokol Určice B - FC Dobromilice 2:6 (2:4)
Sobota 3. 10. 2020 15:00
TJ Sokol Držovice - FC Ptení 8:3 (3:1)

Rozhodčí: Milar Jaroslav - Weiser Luděk.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Vícov 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Mašek Marek.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
SOKOL Plumlov B - FK Výšovice 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
FC Kralice na Hané B - Sokol Vrahovice 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Zika Ondřej.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
TJ Tištín - Sokol Brodek u Pv 1:3 (0:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk - Minx Vítek.

Neděle 4. 10. 2020 15:00
FK Němčice nad Hanou - Haná Nezamyslice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Vodák Roman - Knoll Luděk, Grulich Milan.

10. kolo

Sobota 10. 10. 2020 15:00
Haná Nezamyslice - TJ Sokol Držovice 1:2 (0:0)

Rozhodčí: Rek Lubomír.

Sobota 10. 10. 2020 15:00
Sokol Vrahovice - TJ Tištín 3:2 (3:1)

Rozhodčí: Vrážel Václav - Weiser Luděk.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
FK Výšovice - FC Kralice na Hané B 1:2 (0:1) Pen: 2:4

Rozhodčí: Spurný Dominik, Majer Pavel.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
Sokol Určice B - SOKOL Plumlov B 6:8 (1:4)

Rozhodčí: Dömisch Michal - Weiser Luděk, Krátký Jaroslav.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
Sokol Brodek u Pv - FK Němčice nad Hanou 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Heger Jiří - Grulich Milan, Kabát Miroslav.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
FC Dobromilice - Sokol Vícov 5:2 (3:2)

Rozhodčí: Minx Vítek, Horák Jiří.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
FC Ptení - Jiskra Brodek u Konice 3:4 (3:3) Pen: 4:5

Rozhodčí: Procházka Jaroslav - Lizna Oldřich, Protivánek Zdeněk.

11. kolo

Sobota 17. 10. 2020 14:30
SOKOL Plumlov B - FC Dobromilice
Sobota 17. 10. 2020 14:30
TJ Sokol Držovice - Sokol Brodek u Pv
Sobota 17. 10. 2020 14:30
Jiskra Brodek u Konice - Haná Nezamyslice
Neděle 18. 10. 2020 14:30
Sokol Vícov - FC Ptení
Neděle 18. 10. 2020 14:30
FC Kralice na Hané B - Sokol Určice B
Neděle 18. 10. 2020 14:30
TJ Tištín - FK Výšovice
Neděle 18. 10. 2020 14:30
FK Němčice nad Hanou - Sokol Vrahovice

12. kolo

Sobota 24. 10. 2020 14:30
Haná Nezamyslice - Sokol Vícov
Sobota 24. 10. 2020 14:30
Sokol Brodek u Pv - Jiskra Brodek u Konice
Sobota 24. 10. 2020 14:30
Sokol Vrahovice - TJ Sokol Držovice
Sobota 24. 10. 2020 14:30
Sokol Určice B - TJ Tištín
Neděle 25. 10. 2020 14:30
SOKOL Plumlov B - FC Kralice na Hané B
Neděle 25. 10. 2020 14:30
FK Výšovice - FK Němčice nad Hanou
Neděle 25. 10. 2020 14:30
FC Dobromilice - FC Ptení

13. kolo

Sobota 31. 10. 2020 14:00
TJ Sokol Držovice - FK Výšovice
Sobota 31. 10. 2020 14:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Vrahovice
Neděle 1. 11. 2020 14:00
Sokol Vícov - Sokol Brodek u Pv
Neděle 1. 11. 2020 14:00
FC Ptení - Haná Nezamyslice
Neděle 1. 11. 2020 14:00
FC Kralice na Hané B - FC Dobromilice
Neděle 1. 11. 2020 14:00
TJ Tištín - SOKOL Plumlov B
Neděle 1. 11. 2020 14:00
FK Němčice nad Hanou - Sokol Určice B

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN