Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Všechny výsledky

Přebor OFS II. třída

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

3. kolo

Sobota 17. 8. 2019 16:30
FK Skalka 2011 - FK Výšovice 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Dömisch Michal - Horák Aleš, Procházka Jaroslav.

Sobota 17. 8. 2019 16:30
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Určice B 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Zatloukal Milan - Keluc Adam, Protivánek Zdeněk.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
TJ Tištín - TJ SOKOL Plumlov B 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Peřina Pavel - Krátký Jaroslav.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
FC Dobromilice - TJ Sokol Držovice 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Horák Aleš - Protivánek Zdeněk.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
TJ Horní Štěpánov - FK Němčice nad Hanou 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Kunc František - Grulich Milan, Kaplan Luděk.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
Sokol Vícov - Sokol Brodek u Pv 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Rek Lubomír - Procházka Jaroslav, Pokorný Petr.

Neděle 18. 8. 2019 16:30
FC Kralice na Hané B - Sokol Vrahovice 4:5 (3:3)

Rozhodčí: Antoníček Ivo - Dömisch Michal.

4. kolo

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Sokol Určice B - TJ Tištín 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Hubený Ondřej - Pitner Jaroslav, Dömisch Michal.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Sokol Vrahovice - Jiskra Brodek u Konice 5:4 (4:1)

Rozhodčí: Mlčoch Martin - Vrážel Václav, Horák Aleš.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
Sokol Brodek u Pv - FC Kralice na Hané B 5:4 (3:4)

Rozhodčí: Milar Jaroslav - Procházka Jaroslav, Duda Pavel.

Sobota 24. 8. 2019 16:30
FK Skalka 2011 - TJ Horní Štěpánov 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Zatloukal Milan - Keluc Adam, Protivánek Zdeněk.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
FK Němčice nad Hanou - Sokol Vícov 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Peřina Pavel - Dömisch Michal, Mlčoch Martin.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
FK Výšovice - TJ Sokol Držovice 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Antoníček Ivo - Pitner Jaroslav, Holinka Lukáš.

Neděle 25. 8. 2019 16:30
TJ SOKOL Plumlov B - FC Dobromilice 1:5 (1:1)

Rozhodčí: Landa Karel - Hajdík Tomáš, Protivánek Zdeněk.

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 16:00
TJ Sokol Držovice - TJ SOKOL Plumlov B 7:0 (5:0)

Rozhodčí: Vrážel Václav - Dömisch Michal, Weiser Luděk.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
TJ Horní Štěpánov - FK Výšovice 10:0 (5:0)

Rozhodčí: Landa Karel.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
Sokol Vícov - FK Skalka 2011 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Antoníček Ivo.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
FC Kralice na Hané B - FK Němčice nad Hanou 4:0 (4:0)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Brodek u Pv 1:2 (0:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Vodák Roman - Knoll Luděk, Grulich Milan.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
TJ Tištín - Sokol Vrahovice 0:3 (0:0)

Rozhodčí: Horák Aleš - Duda Pavel.

Neděle 1. 9. 2019 16:00
FC Dobromilice - Sokol Určice B 3:2 (1:0) Pen: 3:1

Rozhodčí: Dömisch Michal.

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 16:00
FK Skalka 2011 - FC Kralice na Hané B 6:5 (3:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Hubený Ondřej - Protivánek Zdeněk.

Sobota 7. 9. 2019 16:00
Sokol Vrahovice - FC Dobromilice 6:5 (4:2)

Rozhodčí: Pitner Jaroslav - Weiser Luděk.

Neděle 8. 9. 2019 10:30
Sokol Určice B - TJ Sokol Držovice 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Peřina Pavel - Keluc Adam, Horák Aleš.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
FK Výšovice - TJ SOKOL Plumlov B 3:2 (1:2) Pen: 4:3

Rozhodčí: Krátký Jaroslav - Procházka Jaroslav, Duda Pavel.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
Sokol Brodek u Pv - TJ Tištín 9:1 (5:0)

Rozhodčí: Rek Lubomír - Landa Karel, Mlčoch Martin.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
FK Němčice nad Hanou - Jiskra Brodek u Konice 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Dömisch Michal - Weiser Luděk, Weiser Luděk.

Neděle 8. 9. 2019 16:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Vícov 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Milar Jaroslav - Pitner Jaroslav, Protivánek Zdeněk.

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 16:00
Jiskra Brodek u Konice - FK Skalka 2011 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Mlčoch Martin - Keluc Adam, Protivánek Zdeněk.

Sobota 14. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Držovice - Sokol Vrahovice 3:2 (2:0) Pen: 4:1

Rozhodčí: Milar Jaroslav - Klusal Štěpán, Mašek Marek.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
TJ SOKOL Plumlov B - Sokol Určice B 9:3 (4:1)

Rozhodčí: Hubený Ondřej - Weiser Luděk.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
TJ Tištín - FK Němčice nad Hanou 5:2 (2:0)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
FC Dobromilice - Sokol Brodek u Pv 1:0 (0:0) Pen: 5:4

Rozhodčí: Peřina Pavel - Klusal Štěpán.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
Sokol Vícov - FK Výšovice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Knoll Luděk - Vodák Roman, Heger Jiří.

Neděle 15. 9. 2019 16:00
FC Kralice na Hané B - TJ Horní Štěpánov 0:4 (0:3)

Rozhodčí: Vrážel Václav - Bašný Petr, Mašek Marek.

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 15:30
Sokol Vrahovice - TJ SOKOL Plumlov B 13:0 (5:0)

Rozhodčí: Dömisch Michal - Weiser Luděk.

Sobota 21. 9. 2019 15:30
FK Skalka 2011 - TJ Tištín 4:0 (0:0)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
TJ Horní Štěpánov - Jiskra Brodek u Konice 4:3 (1:2)

Rozhodčí: Machourek Dušan - Strachoň Pavel, Ille Viktor.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol Vícov - FC Kralice na Hané B 7:3 (3:1)

Rozhodčí: Peřina Pavel - Duda Pavel.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
Sokol Brodek u Pv - TJ Sokol Držovice 4:3 (2:1)

Rozhodčí: Mlčoch Martin - Krátký Jaroslav, Mašek Marek.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
FK Němčice nad Hanou - FC Dobromilice 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Motal Radek - Dokoupil Petr.

Neděle 22. 9. 2019 15:30
FK Výšovice - Sokol Určice B 0:2 (0:1)

Rozhodčí: Vrážel Václav - Winkler Tomáš, Weiser Luděk.

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 15:30
Sokol Určice B - Sokol Vrahovice 3:4 (2:1)

Rozhodčí: Milar Jaroslav - Protivánek Zdeněk.

Sobota 28. 9. 2019 15:30
TJ Sokol Držovice - FK Němčice nad Hanou 1:5 (0:2)

Rozhodčí: Vrážel Václav - Weiser Luděk.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
TJ SOKOL Plumlov B - Sokol Brodek u Pv 3:4 (1:3) Pen: 3:4

Rozhodčí: Grulich Milan - Knoll Luděk, Kabát Miroslav.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
FC Kralice na Hané B - FK Výšovice 7:3 (3:0)

Rozhodčí: Landa Karel.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Vícov 3:4 (1:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
TJ Tištín - TJ Horní Štěpánov 4:2 (2:2)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 29. 9. 2019 15:30
FC Dobromilice - FK Skalka 2011 1:3 (0:2)

Rozhodčí: Milar Jaroslav - Duda Pavel.

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 15:00
FK Skalka 2011 - TJ Sokol Držovice 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Hubený Ondřej - Zatloukal Milan, Protivánek Zdeněk.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
TJ Horní Štěpánov - FC Dobromilice 7:5 (5:3)

Rozhodčí: Hořínek Lukáš - Knoll Luděk, Kabát Miroslav.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
Sokol Vícov - TJ Tištín 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Kopecký David - Zatloukal Tomáš.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
FC Kralice na Hané B - Jiskra Brodek u Konice 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Dömisch Michal - Weiser Luděk.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
FK Výšovice - Sokol Vrahovice 1:2 (1:0)

Rozhodčí: Zatloukal Milan - Mašek Marek.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol Určice B 0:3 (0:3)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Neděle 6. 10. 2019 15:00
FK Němčice nad Hanou - TJ SOKOL Plumlov B 4:5 (4:1)

Rozhodčí: Milar Jaroslav - Landa Karel, Duda Pavel.

Pondělí 28. 10. 2019 14:30
FK Skalka 2011 - TJ Sokol Držovice

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Jiskra Brodek u Konice - FK Výšovice 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Zatloukal Milan.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
TJ Sokol Držovice - TJ Horní Štěpánov 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Určice B - FK Němčice nad Hanou 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Peřina Pavel.

Sobota 12. 10. 2019 15:00
Sokol Vrahovice - Sokol Brodek u Pv 1:0 (0:0) Pen: 3:1

Rozhodčí: Dömisch Michal.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
TJ SOKOL Plumlov B - FK Skalka 2011 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Vrážel Václav.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
TJ Tištín - FC Kralice na Hané B 1:3 (1:0)

Rozhodčí: Zatloukal Milan.

Neděle 13. 10. 2019 15:00
FC Dobromilice - Sokol Vícov 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Horák Aleš.

12. kolo

Sobota 19. 10. 2019 14:30
FK Skalka 2011 - Sokol Určice B
Neděle 20. 10. 2019 14:30
TJ Horní Štěpánov - TJ SOKOL Plumlov B
Neděle 20. 10. 2019 14:30
Sokol Vícov - TJ Sokol Držovice
Neděle 20. 10. 2019 14:30
FC Kralice na Hané B - FC Dobromilice
Neděle 20. 10. 2019 14:30
Jiskra Brodek u Konice - TJ Tištín

Rozhodčí: Heger Jiří - Knoll Luděk, Grulich Milan.

Neděle 20. 10. 2019 14:30
FK Výšovice - Sokol Brodek u Pv
Neděle 20. 10. 2019 14:30
FK Němčice nad Hanou - Sokol Vrahovice

13. kolo

Sobota 26. 10. 2019 14:30
Sokol Určice B - TJ Horní Štěpánov
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Sokol Vrahovice - FK Skalka 2011
Sobota 26. 10. 2019 14:30
Sokol Brodek u Pv - FK Němčice nad Hanou
Sobota 26. 10. 2019 14:30
TJ Sokol Držovice - FC Kralice na Hané B
Neděle 27. 10. 2019 14:30
TJ SOKOL Plumlov B - Sokol Vícov
Neděle 27. 10. 2019 14:30
TJ Tištín - FK Výšovice
Neděle 27. 10. 2019 14:30
FC Dobromilice - Jiskra Brodek u Konice

2. kolo

Sobota 2. 11. 2019 14:00
TJ Sokol Držovice - TJ Tištín
Sobota 2. 11. 2019 14:00
Sokol Vrahovice - Sokol Vícov
Neděle 3. 11. 2019 10:30
Sokol Určice B - FC Kralice na Hané B
Neděle 3. 11. 2019 14:00
Sokol Brodek u Pv - TJ Horní Štěpánov
Neděle 3. 11. 2019 14:00
FK Němčice nad Hanou - FK Skalka 2011
Neděle 3. 11. 2019 14:00
TJ SOKOL Plumlov B - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 3. 11. 2019 14:00
FK Výšovice - FC Dobromilice

1. kolo

Sobota 9. 11. 2019 14:00
Jiskra Brodek u Konice - TJ Sokol Držovice
Sobota 9. 11. 2019 14:00
FK Skalka 2011 - Sokol Brodek u Pv
Sobota 9. 11. 2019 14:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Vrahovice
Neděle 10. 11. 2019 14:00
Sokol Vícov - Sokol Určice B
Neděle 10. 11. 2019 14:00
FC Kralice na Hané B - TJ SOKOL Plumlov B
Neděle 10. 11. 2019 14:00
TJ Tištín - FC Dobromilice
Neděle 10. 11. 2019 14:00
FK Němčice nad Hanou - FK Výšovice

16. kolo

Neděle 29. 3. 2020 15:00
FK Výšovice - FK Skalka 2011
Neděle 29. 3. 2020 15:00
FK Němčice nad Hanou - TJ Horní Štěpánov
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol Vícov
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Vrahovice - FC Kralice na Hané B
Neděle 29. 3. 2020 15:00
Sokol Určice B - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 29. 3. 2020 15:00
TJ SOKOL Plumlov B - TJ Tištín
Neděle 29. 3. 2020 15:00
TJ Sokol Držovice - FC Dobromilice

17. kolo

Neděle 5. 4. 2020 15:30
TJ Sokol Držovice - FK Výšovice
Neděle 5. 4. 2020 15:30
FC Dobromilice - TJ SOKOL Plumlov B
Neděle 5. 4. 2020 15:30
TJ Tištín - Sokol Určice B
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Vrahovice
Neděle 5. 4. 2020 15:30
FC Kralice na Hané B - Sokol Brodek u Pv
Neděle 5. 4. 2020 15:30
Sokol Vícov - FK Němčice nad Hanou
Neděle 5. 4. 2020 15:30
TJ Horní Štěpánov - FK Skalka 2011

18. kolo

Neděle 12. 4. 2020 15:30
FK Výšovice - TJ Horní Štěpánov
Neděle 12. 4. 2020 15:30
FK Skalka 2011 - Sokol Vícov
Neděle 12. 4. 2020 15:30
FK Němčice nad Hanou - FC Kralice na Hané B
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Sokol Brodek u Pv - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Sokol Vrahovice - TJ Tištín
Neděle 12. 4. 2020 15:30
Sokol Určice B - FC Dobromilice
Neděle 12. 4. 2020 15:30
TJ SOKOL Plumlov B - TJ Sokol Držovice

19. kolo

Neděle 19. 4. 2020 16:00
TJ SOKOL Plumlov B - FK Výšovice
Neděle 19. 4. 2020 16:00
TJ Sokol Držovice - Sokol Určice B
Neděle 19. 4. 2020 16:00
FC Dobromilice - Sokol Vrahovice
Neděle 19. 4. 2020 16:00
TJ Tištín - Sokol Brodek u Pv
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Jiskra Brodek u Konice - FK Němčice nad Hanou
Neděle 19. 4. 2020 16:00
FC Kralice na Hané B - FK Skalka 2011
Neděle 19. 4. 2020 16:00
Sokol Vícov - TJ Horní Štěpánov

20. kolo

Neděle 26. 4. 2020 16:00
FK Výšovice - Sokol Vícov
Neděle 26. 4. 2020 16:00
TJ Horní Štěpánov - FC Kralice na Hané B
Neděle 26. 4. 2020 16:00
FK Skalka 2011 - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 26. 4. 2020 16:00
FK Němčice nad Hanou - TJ Tištín
Neděle 26. 4. 2020 16:00
Sokol Brodek u Pv - FC Dobromilice
Neděle 26. 4. 2020 16:00
Sokol Vrahovice - TJ Sokol Držovice
Neděle 26. 4. 2020 16:00
Sokol Určice B - TJ SOKOL Plumlov B

21. kolo

Neděle 3. 5. 2020 16:30
Sokol Určice B - FK Výšovice
Neděle 3. 5. 2020 16:30
TJ SOKOL Plumlov B - Sokol Vrahovice
Neděle 3. 5. 2020 16:30
TJ Sokol Držovice - Sokol Brodek u Pv
Neděle 3. 5. 2020 16:30
FC Dobromilice - FK Němčice nad Hanou
Neděle 3. 5. 2020 16:30
TJ Tištín - FK Skalka 2011
Neděle 3. 5. 2020 16:30
Jiskra Brodek u Konice - TJ Horní Štěpánov
Neděle 3. 5. 2020 16:30
FC Kralice na Hané B - Sokol Vícov

22. kolo

Neděle 10. 5. 2020 16:30
FK Výšovice - FC Kralice na Hané B
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Sokol Vícov - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 10. 5. 2020 16:30
TJ Horní Štěpánov - TJ Tištín
Neděle 10. 5. 2020 16:30
FK Skalka 2011 - FC Dobromilice
Neděle 10. 5. 2020 16:30
FK Němčice nad Hanou - TJ Sokol Držovice
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Sokol Brodek u Pv - TJ SOKOL Plumlov B
Neděle 10. 5. 2020 16:30
Sokol Vrahovice - Sokol Určice B

23. kolo

Neděle 17. 5. 2020 17:00
Sokol Vrahovice - FK Výšovice
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Sokol Určice B - Sokol Brodek u Pv
Neděle 17. 5. 2020 17:00
TJ SOKOL Plumlov B - FK Němčice nad Hanou
Neděle 17. 5. 2020 17:00
TJ Sokol Držovice - FK Skalka 2011
Neděle 17. 5. 2020 17:00
FC Dobromilice - TJ Horní Štěpánov
Neděle 17. 5. 2020 17:00
TJ Tištín - Sokol Vícov
Neděle 17. 5. 2020 17:00
Jiskra Brodek u Konice - FC Kralice na Hané B

24. kolo

Neděle 24. 5. 2020 17:00
FK Výšovice - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 24. 5. 2020 17:00
FC Kralice na Hané B - TJ Tištín
Neděle 24. 5. 2020 17:00
Sokol Vícov - FC Dobromilice
Neděle 24. 5. 2020 17:00
TJ Horní Štěpánov - TJ Sokol Držovice
Neděle 24. 5. 2020 17:00
FK Skalka 2011 - TJ SOKOL Plumlov B
Neděle 24. 5. 2020 17:00
FK Němčice nad Hanou - Sokol Určice B
Neděle 24. 5. 2020 17:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol Vrahovice

25. kolo

Neděle 31. 5. 2020 17:00
Sokol Brodek u Pv - FK Výšovice
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Sokol Vrahovice - FK Němčice nad Hanou
Neděle 31. 5. 2020 17:00
Sokol Určice B - FK Skalka 2011
Neděle 31. 5. 2020 17:00
TJ SOKOL Plumlov B - TJ Horní Štěpánov
Neděle 31. 5. 2020 17:00
TJ Sokol Držovice - Sokol Vícov
Neděle 31. 5. 2020 17:00
FC Dobromilice - FC Kralice na Hané B
Neděle 31. 5. 2020 17:00
TJ Tištín - Jiskra Brodek u Konice

26. kolo

Neděle 7. 6. 2020 17:00
FK Výšovice - TJ Tištín
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Jiskra Brodek u Konice - FC Dobromilice
Neděle 7. 6. 2020 17:00
FC Kralice na Hané B - TJ Sokol Držovice
Neděle 7. 6. 2020 17:00
Sokol Vícov - TJ SOKOL Plumlov B
Neděle 7. 6. 2020 17:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Určice B
Neděle 7. 6. 2020 17:00
FK Skalka 2011 - Sokol Vrahovice
Neděle 7. 6. 2020 17:00
FK Němčice nad Hanou - Sokol Brodek u Pv

15. kolo

Neděle 14. 6. 2020 17:00
FC Dobromilice - FK Výšovice
Neděle 14. 6. 2020 17:00
TJ Tištín - TJ Sokol Držovice
Neděle 14. 6. 2020 17:00
Jiskra Brodek u Konice - TJ SOKOL Plumlov B
Neděle 14. 6. 2020 17:00
FC Kralice na Hané B - Sokol Určice B
Neděle 14. 6. 2020 17:00
Sokol Vícov - Sokol Vrahovice
Neděle 14. 6. 2020 17:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Brodek u Pv
Neděle 14. 6. 2020 17:00
FK Skalka 2011 - FK Němčice nad Hanou

14. kolo

Neděle 21. 6. 2020 17:30
FK Výšovice - FK Němčice nad Hanou
Neděle 21. 6. 2020 17:30
Sokol Brodek u Pv - FK Skalka 2011
Neděle 21. 6. 2020 17:30
Sokol Vrahovice - TJ Horní Štěpánov
Neděle 21. 6. 2020 17:30
Sokol Určice B - Sokol Vícov
Neděle 21. 6. 2020 17:30
TJ SOKOL Plumlov B - FC Kralice na Hané B
Neděle 21. 6. 2020 17:30
TJ Sokol Držovice - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 21. 6. 2020 17:30
FC Dobromilice - TJ Tištín

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN