Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Všechny výsledky

III. třída, sk. A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Sobota 29. 8. 2020 16:30
TJ Sokol Čechovice B - Sokol Brodek u Pv B 7:0 (3:0)

Rozhodčí: Dömisch Michal.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
Sokol Olšany - TJ Biskupice 4:0 (3:0)

Rozhodčí: Holinka Lukáš.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
FC Kostelec na Hané "B" - TJ Želeč 3:2 (1:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Sobota 29. 8. 2020 16:30
Sokol Otaslavice B - Sokol Bedihošť 8:0 (4:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

5. kolo

Sobota 5. 9. 2020 16:00
Sokol Brodek u Pv B - Sokol Olšany 1:4 (1:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
TJ Pavlovice u Koj. - TJ Sokol Čechovice B 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
TJ Želeč - Sokol Otaslavice B 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 6. 9. 2020 16:00
TJ Biskupice - FC Kostelec na Hané "B" 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

6. kolo

Sobota 12. 9. 2020 16:00
Sokol Olšany - TJ Pavlovice u Koj. 9:0 (2:0)
Sobota 12. 9. 2020 16:00
Sokol Bedihošť - TJ Želeč 2:3 (1:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
Sokol Brodek u Pv B - FC Kostelec na Hané "B" 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Neděle 13. 9. 2020 16:00
Sokol Otaslavice B - TJ Biskupice 4:3 (1:1)

Rozhodčí: Dömisch Michal.

7. kolo

Sobota 19. 9. 2020 15:30
Sokol Brodek u Pv B - Sokol Otaslavice B 5:4 (1:2) Pen: 3:0

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 19. 9. 2020 15:30
TJ Sokol Čechovice B - Sokol Olšany 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
TJ Pavlovice u Koj. - FC Kostelec na Hané "B" 0:1 (0:0) Pen: 4:5

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 20. 9. 2020 15:30
TJ Biskupice - Sokol Bedihošť 2:4 (1:1)

Rozhodčí: Minx Roman.

8. kolo

Sobota 26. 9. 2020 15:30
Sokol Bedihošť - Sokol Brodek u Pv B 6:2 (6:1)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
TJ Želeč - TJ Biskupice 3:2 (3:1)
Neděle 27. 9. 2020 15:30
FC Kostelec na Hané "B" - TJ Sokol Čechovice B 4:0 (0:0)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 27. 9. 2020 15:30
Sokol Otaslavice B - TJ Pavlovice u Koj. 3:2 (1:0)

9. kolo

Sobota 3. 10. 2020 15:00
TJ Sokol Čechovice B - Sokol Otaslavice B 3:5 (2:1)
Sobota 3. 10. 2020 15:00
Sokol Olšany - FC Kostelec na Hané "B" 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Sobota 3. 10. 2020 15:00
Sokol Brodek u Pv B - TJ Želeč 2:5 (0:3)
Neděle 4. 10. 2020 15:00
TJ Pavlovice u Koj. - Sokol Bedihošť 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Holinka Lukáš.

2. kolo

Sobota 10. 10. 2020 15:00
TJ Sokol Čechovice B - TJ Želeč
Sobota 10. 10. 2020 15:00
Sokol Olšany - Sokol Bedihošť 5:2 (2:1)

Rozhodčí: Dömisch Michal.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
FC Kostelec na Hané "B" - Sokol Otaslavice B 4:2 (2:1)

Rozhodčí: Mašek Marek.

Neděle 11. 10. 2020 15:00
TJ Pavlovice u Koj. - TJ Biskupice 4:3 (1:2) Pen: 3:1

Rozhodčí: Lasovský Petr.

3. kolo

Sobota 17. 10. 2020 14:30
Sokol Bedihošť - FC Kostelec na Hané "B"
Neděle 18. 10. 2020 14:30
TJ Želeč - Sokol Olšany
Neděle 18. 10. 2020 14:30
TJ Biskupice - TJ Sokol Čechovice B
Neděle 18. 10. 2020 14:30
Sokol Brodek u Pv B - TJ Pavlovice u Koj.

1. kolo

Sobota 24. 10. 2020 14:30
Sokol Bedihošť - TJ Sokol Čechovice B
Sobota 24. 10. 2020 14:30
TJ Želeč - TJ Pavlovice u Koj. Poznámka: / , Původní termín: 25.10.2020 14:30
Neděle 25. 10. 2020 14:30
TJ Biskupice - Sokol Brodek u Pv B
Neděle 25. 10. 2020 14:30
Sokol Otaslavice B - Sokol Olšany

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN