Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Všechny výsledky

III. třída, skupina A

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola567894321101112131415161718
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSokol OlšanySokol Brodek u Pv BTJ ŽelečTJ Pavlovice u Koj.Sokol Otaslavice BFK Němčice n./H. BHaná Nezamyslice BFC Kralice n. H. BTJ BiskupiceSokol Bedihošť
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Brodek u Pv B - Haná Nezamyslice B
Sobota 1. 9. 2018 16:00
Sokol Bedihošť - FK Němčice n./H. B
Neděle 2. 9. 2018 16:00
TJ Biskupice - TJ Pavlovice u Koj.
Neděle 2. 9. 2018 16:00
TJ Želeč - Sokol Olšany
Neděle 2. 9. 2018 16:00
Sokol Otaslavice B - FC Kralice n. H. B

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 16:00
FK Němčice n./H. B - FC Kralice n. H. B Poznámka: Němčice n./H.
Sobota 8. 9. 2018 16:00
Sokol Olšany - Sokol Brodek u Pv B
Sobota 8. 9. 2018 16:00
Sokol Bedihošť - TJ Biskupice
Neděle 9. 9. 2018 10:00
Haná Nezamyslice B - Sokol Otaslavice B
Neděle 9. 9. 2018 16:00
TJ Pavlovice u Koj. - TJ Želeč

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 15:30
Sokol Brodek u Pv B - TJ Pavlovice u Koj.
Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Otaslavice B - Sokol Olšany
Neděle 16. 9. 2018 15:30
FC Kralice n. H. B - Haná Nezamyslice B
Neděle 16. 9. 2018 15:30
TJ Biskupice - FK Němčice n./H. B
Neděle 16. 9. 2018 15:30
TJ Želeč - Sokol Bedihošť

8. kolo

Sobota 22. 9. 2018 15:30
Sokol Bedihošť - Sokol Brodek u Pv B
Sobota 22. 9. 2018 15:30
FK Němčice n./H. B - Haná Nezamyslice B Poznámka: Němčice n./H.
Sobota 22. 9. 2018 15:30
Sokol Olšany - FC Kralice n. H. B
Neděle 23. 9. 2018 15:30
TJ Pavlovice u Koj. - Sokol Otaslavice B
Neděle 23. 9. 2018 15:30
TJ Biskupice - TJ Želeč

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 15:30
Sokol Brodek u Pv B - TJ Biskupice
Neděle 30. 9. 2018 10:00
Haná Nezamyslice B - Sokol Olšany
Neděle 30. 9. 2018 15:30
TJ Želeč - FK Němčice n./H. B
Neděle 30. 9. 2018 15:30
Sokol Otaslavice B - Sokol Bedihošť
Neděle 30. 9. 2018 15:30
FC Kralice n. H. B - TJ Pavlovice u Koj.

4. kolo

Sobota 6. 10. 2018 10:00
Haná Nezamyslice B - TJ Želeč
Sobota 6. 10. 2018 15:00
Sokol Olšany - TJ Biskupice
Sobota 6. 10. 2018 15:00
FK Němčice n./H. B - Sokol Otaslavice B Poznámka: Němčice n./H.
Neděle 7. 10. 2018 15:00
FC Kralice n. H. B - Sokol Brodek u Pv B
Neděle 7. 10. 2018 15:00
TJ Pavlovice u Koj. - Sokol Bedihošť

3. kolo

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Sokol Bedihošť - Sokol Olšany
Sobota 13. 10. 2018 15:00
Sokol Brodek u Pv B - Sokol Otaslavice B
Neděle 14. 10. 2018 15:00
TJ Pavlovice u Koj. - FK Němčice n./H. B
Neděle 14. 10. 2018 15:00
TJ Biskupice - Haná Nezamyslice B
Neděle 14. 10. 2018 15:00
TJ Želeč - FC Kralice n. H. B

2. kolo

Sobota 20. 10. 2018 14:30
FK Němčice n./H. B - Sokol Brodek u Pv B Poznámka: Němčice n./H.
Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sokol Olšany - TJ Pavlovice u Koj.
Neděle 21. 10. 2018 10:00
Haná Nezamyslice B - Sokol Bedihošť
Neděle 21. 10. 2018 14:30
Sokol Otaslavice B - TJ Želeč
Neděle 21. 10. 2018 14:30
FC Kralice n. H. B - TJ Biskupice

1. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Sokol Bedihošť - FC Kralice n. H. B
Neděle 28. 10. 2018 14:30
TJ Biskupice - Sokol Otaslavice B
Neděle 28. 10. 2018 14:30
TJ Želeč - Sokol Brodek u Pv B
Neděle 28. 10. 2018 14:30
Sokol Olšany - FK Němčice n./H. B
Neděle 28. 10. 2018 14:30
TJ Pavlovice u Koj. - Haná Nezamyslice B

10. kolo

Neděle 21. 4. 2019 16:00
FK Němčice n./H. B - Sokol Olšany
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Haná Nezamyslice B - TJ Pavlovice u Koj.
Neděle 21. 4. 2019 16:00
FC Kralice n. H. B - Sokol Bedihošť
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Otaslavice B - TJ Biskupice
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Brodek u Pv B - TJ Želeč

11. kolo

Neděle 28. 4. 2019 16:00
Sokol Brodek u Pv B - FK Němčice n./H. B
Neděle 28. 4. 2019 16:00
TJ Želeč - Sokol Otaslavice B
Neděle 28. 4. 2019 16:00
TJ Biskupice - FC Kralice n. H. B
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Sokol Bedihošť - Haná Nezamyslice B
Neděle 28. 4. 2019 16:00
TJ Pavlovice u Koj. - Sokol Olšany

12. kolo

Neděle 5. 5. 2019 16:30
FK Němčice n./H. B - TJ Pavlovice u Koj.
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Olšany - Sokol Bedihošť
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Haná Nezamyslice B - TJ Biskupice
Neděle 5. 5. 2019 16:30
FC Kralice n. H. B - TJ Želeč
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Otaslavice B - Sokol Brodek u Pv B

13. kolo

Neděle 12. 5. 2019 16:30
Sokol Otaslavice B - FK Němčice n./H. B
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Sokol Brodek u Pv B - FC Kralice n. H. B
Neděle 12. 5. 2019 16:30
TJ Želeč - Haná Nezamyslice B
Neděle 12. 5. 2019 16:30
TJ Biskupice - Sokol Olšany
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Sokol Bedihošť - TJ Pavlovice u Koj.

14. kolo

Neděle 19. 5. 2019 17:00
FK Němčice n./H. B - Sokol Bedihošť
Neděle 19. 5. 2019 17:00
TJ Pavlovice u Koj. - TJ Biskupice
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Olšany - TJ Želeč
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Haná Nezamyslice B - Sokol Brodek u Pv B
Neděle 19. 5. 2019 17:00
FC Kralice n. H. B - Sokol Otaslavice B

15. kolo

Neděle 26. 5. 2019 17:00
FC Kralice n. H. B - FK Němčice n./H. B
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Sokol Otaslavice B - Haná Nezamyslice B
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Sokol Brodek u Pv B - Sokol Olšany
Neděle 26. 5. 2019 17:00
TJ Želeč - TJ Pavlovice u Koj.
Neděle 26. 5. 2019 17:00
TJ Biskupice - Sokol Bedihošť

16. kolo

Neděle 2. 6. 2019 17:00
FK Němčice n./H. B - TJ Biskupice
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Bedihošť - TJ Želeč
Neděle 2. 6. 2019 17:00
TJ Pavlovice u Koj. - Sokol Brodek u Pv B
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Olšany - Sokol Otaslavice B
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Haná Nezamyslice B - FC Kralice n. H. B

17. kolo

Neděle 9. 6. 2019 17:00
Haná Nezamyslice B - FK Němčice n./H. B
Neděle 9. 6. 2019 17:00
FC Kralice n. H. B - Sokol Olšany
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Sokol Otaslavice B - TJ Pavlovice u Koj.
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Sokol Brodek u Pv B - Sokol Bedihošť
Neděle 9. 6. 2019 17:00
TJ Želeč - TJ Biskupice

18. kolo

Neděle 16. 6. 2019 17:30
FK Němčice n./H. B - TJ Želeč
Neděle 16. 6. 2019 17:30
TJ Biskupice - Sokol Brodek u Pv B
Neděle 16. 6. 2019 17:30
Sokol Bedihošť - Sokol Otaslavice B
Neděle 16. 6. 2019 17:30
TJ Pavlovice u Koj. - FC Kralice n. H. B
Neděle 16. 6. 2019 17:30
Sokol Olšany - Haná Nezamyslice B

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN