Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Všechny výsledky

III. třída, skupina B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola15678910114321213141516171819202122
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSokol ZdětínSokol PřemysloviceSK Protivanov BSokol KladkySokol Plumlov BSokol Čechy p./K.FC Kostelec n. H. BFC PteníTJ OtinovesJiskra Brodek u Konice BFC Hvozd
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

1. kolo

Sobota 25. 8. 2018 16:00
FC Kostelec n. H. B - Sokol Plumlov B 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
Sokol Kladky - Sokol Čechy p./K. 3:2 (0:0)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
Sokol Přemyslovice - Sokol Zdětín 1:2 (1:2)

Rozhodčí: Dömisch Michal.

Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
Jiskra Brodek u Konice B - FC Hvozd 1:5 (0:3)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Pátek 28. 9. 2018 17:00
FC Ptení - SK Protivanov B 1:0 (0:0) Pen: 3:1

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

5. kolo

Sobota 1. 9. 2018 16:00
Jiskra Brodek u Konice B - Sokol Kladky 1:6 (0:2)

Rozhodčí: Zika Ondřej.

Neděle 2. 9. 2018 10:15
FC Hvozd - Sokol Zdětín 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

Neděle 2. 9. 2018 16:00
Sokol Plumlov B - SK Protivanov B 3:4 (2:1)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 2. 9. 2018 16:00
FC Ptení - Sokol Čechy p./K. 1:4 (0:3)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 2. 9. 2018 16:00
Sokol Přemyslovice - TJ Otinoves 1:2 (0:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Holinka Lukáš.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 16:00
SK Protivanov B - FC Hvozd 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Zatloukal Milan.

Neděle 9. 9. 2018 16:00
Sokol Kladky - FC Kostelec n. H. B 3:0 (3:0)
Neděle 9. 9. 2018 16:00
TJ Otinoves - Jiskra Brodek u Konice B 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Grulich Milan.

Neděle 9. 9. 2018 16:00
FC Ptení - Sokol Přemyslovice 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 9. 9. 2018 16:00
Sokol Čechy p./K. - Sokol Zdětín 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Zatloukal Milan.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 15:30
FC Kostelec n. H. B - TJ Otinoves 4:1 (2:1)

Rozhodčí: Mlčoch Martin.

Sobota 15. 9. 2018 15:30
Sokol Zdětín - SK Protivanov B 2:0 (2:0)

Rozhodčí: Zika Ondřej.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Přemyslovice - Sokol Čechy p./K. 1:2 (0:2)

Rozhodčí: Zika Ondřej.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
Jiskra Brodek u Konice B - FC Ptení 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 16. 9. 2018 15:30
Sokol Plumlov B - Sokol Kladky 2:1 (0:1) Pen: 5:4

Rozhodčí: Svozil Petr.

8. kolo

Neděle 23. 9. 2018 15:30
Sokol Čechy p./K. - SK Protivanov B 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Heger Jiří.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
Sokol Kladky - FC Hvozd 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Zika Ondřej.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
TJ Otinoves - Sokol Plumlov B 0:6 (0:3)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
FC Ptení - FC Kostelec n. H. B 2:1 (0:1) Pen: 6:5

Rozhodčí: Machourek Dušan.

Neděle 23. 9. 2018 15:30
Sokol Přemyslovice - Jiskra Brodek u Konice B 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Grulich Milan.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 15:30
Jiskra Brodek u Konice B - Sokol Čechy p./K. 3:6 (1:2)
Sobota 29. 9. 2018 15:30
FC Kostelec n. H. B - Sokol Přemyslovice 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Sobota 29. 9. 2018 15:30
Sokol Zdětín - Sokol Kladky 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 30. 9. 2018 10:15
FC Hvozd - TJ Otinoves 0:1 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 30. 9. 2018 15:30
Sokol Plumlov B - FC Ptení 9:2 (7:2)

10. kolo

Neděle 7. 10. 2018 15:00
Sokol Kladky - SK Protivanov B 2:1 (1:1)

Rozhodčí: Heger Jiří.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
TJ Otinoves - Sokol Zdětín 4:0 (0:0)

Rozhodčí: Keluc Adam.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
FC Ptení - FC Hvozd 3:4 (3:2)

Rozhodčí: Štusák Antonín.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
Sokol Přemyslovice - Sokol Plumlov B 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Pokorný Josef.

Neděle 7. 10. 2018 15:00
Jiskra Brodek u Konice B - FC Kostelec n. H. B 4:5 (2:3)

Rozhodčí: Dvořáček Antonín.

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 15:00
Sokol Zdětín - FC Ptení 3:1 (2:0)

Rozhodčí: Dömisch Michal.

Sobota 13. 10. 2018 15:00
SK Protivanov B - TJ Otinoves 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 14. 10. 2018 10:15
FC Hvozd - Sokol Přemyslovice 2:6 (1:3)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
FC Kostelec n. H. B - Sokol Čechy p./K. 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Zika Ondřej.

Neděle 14. 10. 2018 15:00
Sokol Plumlov B - Jiskra Brodek u Konice B 7:2 (3:1)

Rozhodčí: Machourek Dušan.

4. kolo

Sobota 20. 10. 2018 14:30
Sokol Zdětín - Sokol Plumlov B 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
Sokol Kladky - Sokol Přemyslovice 2:3 (1:0) Pen: 2:4

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
TJ Otinoves - FC Ptení 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Motal Radek.

Neděle 21. 10. 2018 14:30
Sokol Čechy p./K. - FC Hvozd 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Antoníček Ivo.

Sobota 10. 11. 2018 14:00
SK Protivanov B - FC Kostelec n. H. B 4:5 (1:3) Pen: 1:4

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

3. kolo

Sobota 27. 10. 2018 14:30
Jiskra Brodek u Konice B - SK Protivanov B 0:3 (0:2)
Neděle 28. 10. 2018 14:30
FC Kostelec n. H. B - Sokol Zdětín 3:0 (2:0)

Rozhodčí: Němec Jiří.

Neděle 28. 10. 2018 14:30
Sokol Plumlov B - FC Hvozd 6:2 (3:0)
Neděle 28. 10. 2018 14:30
TJ Otinoves - Sokol Čechy p./K. 2:1 (2:0)
Neděle 28. 10. 2018 14:30
FC Ptení - Sokol Kladky 1:2 (0:1) Pen: 4:5

2. kolo

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Čechy p./K. - Sokol Plumlov B 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Zatloukal Milan.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
FC Hvozd - FC Kostelec n. H. B 0:6 (0:5)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
Sokol Zdětín - Jiskra Brodek u Konice B 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 3. 11. 2018 14:00
SK Protivanov B - Sokol Přemyslovice 2:3 (2:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Neděle 4. 11. 2018 14:00
Sokol Kladky - TJ Otinoves 2:1 (0:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

12. kolo

Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Čechy p./K. - Sokol Kladky
Neděle 7. 4. 2019 15:30
SK Protivanov B - FC Ptení
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Zdětín - Sokol Přemyslovice
Neděle 7. 4. 2019 15:30
FC Hvozd - Jiskra Brodek u Konice B
Neděle 7. 4. 2019 15:30
Sokol Plumlov B - FC Kostelec n. H. B

13. kolo

Neděle 14. 4. 2019 15:30
Sokol Plumlov B - Sokol Čechy p./K.
Neděle 14. 4. 2019 15:30
FC Kostelec n. H. B - FC Hvozd
Neděle 14. 4. 2019 15:30
Jiskra Brodek u Konice B - Sokol Zdětín
Neděle 14. 4. 2019 15:30
Sokol Přemyslovice - SK Protivanov B
Neděle 14. 4. 2019 15:30
TJ Otinoves - Sokol Kladky

14. kolo

Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Čechy p./K. - TJ Otinoves
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Kladky - FC Ptení
Neděle 21. 4. 2019 16:00
SK Protivanov B - Jiskra Brodek u Konice B
Neděle 21. 4. 2019 16:00
Sokol Zdětín - FC Kostelec n. H. B
Neděle 21. 4. 2019 16:00
FC Hvozd - Sokol Plumlov B

15. kolo

Neděle 28. 4. 2019 16:00
FC Hvozd - Sokol Čechy p./K.
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Sokol Plumlov B - Sokol Zdětín
Neděle 28. 4. 2019 16:00
FC Kostelec n. H. B - SK Protivanov B
Neděle 28. 4. 2019 16:00
Sokol Přemyslovice - Sokol Kladky
Neděle 28. 4. 2019 16:00
FC Ptení - TJ Otinoves

16. kolo

Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Čechy p./K. - FC Ptení
Neděle 5. 5. 2019 16:30
TJ Otinoves - Sokol Přemyslovice
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Kladky - Jiskra Brodek u Konice B
Neděle 5. 5. 2019 16:30
SK Protivanov B - Sokol Plumlov B
Neděle 5. 5. 2019 16:30
Sokol Zdětín - FC Hvozd

17. kolo

Neděle 12. 5. 2019 16:30
Sokol Zdětín - Sokol Čechy p./K.
Neděle 12. 5. 2019 16:30
FC Hvozd - SK Protivanov B
Neděle 12. 5. 2019 16:30
FC Kostelec n. H. B - Sokol Kladky
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Jiskra Brodek u Konice B - TJ Otinoves
Neděle 12. 5. 2019 16:30
Sokol Přemyslovice - FC Ptení

18. kolo

Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Čechy p./K. - Sokol Přemyslovice
Neděle 19. 5. 2019 17:00
FC Ptení - Jiskra Brodek u Konice B
Neděle 19. 5. 2019 17:00
TJ Otinoves - FC Kostelec n. H. B
Neděle 19. 5. 2019 17:00
Sokol Kladky - Sokol Plumlov B
Neděle 19. 5. 2019 17:00
SK Protivanov B - Sokol Zdětín

19. kolo

Neděle 26. 5. 2019 17:00
SK Protivanov B - Sokol Čechy p./K.
Neděle 26. 5. 2019 17:00
FC Hvozd - Sokol Kladky
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Sokol Plumlov B - TJ Otinoves
Neděle 26. 5. 2019 17:00
FC Kostelec n. H. B - FC Ptení
Neděle 26. 5. 2019 17:00
Jiskra Brodek u Konice B - Sokol Přemyslovice

20. kolo

Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Čechy p./K. - Jiskra Brodek u Konice B
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Přemyslovice - FC Kostelec n. H. B
Neděle 2. 6. 2019 17:00
FC Ptení - Sokol Plumlov B
Neděle 2. 6. 2019 17:00
TJ Otinoves - FC Hvozd
Neděle 2. 6. 2019 17:00
Sokol Kladky - Sokol Zdětín

21. kolo

Neděle 9. 6. 2019 17:00
SK Protivanov B - Sokol Kladky
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Sokol Zdětín - TJ Otinoves
Neděle 9. 6. 2019 17:00
FC Hvozd - FC Ptení
Neděle 9. 6. 2019 17:00
Sokol Plumlov B - Sokol Přemyslovice
Neděle 9. 6. 2019 17:00
FC Kostelec n. H. B - Jiskra Brodek u Konice B

22. kolo

Neděle 16. 6. 2019 17:30
Sokol Čechy p./K. - FC Kostelec n. H. B
Neděle 16. 6. 2019 17:30
Jiskra Brodek u Konice B - Sokol Plumlov B
Neděle 16. 6. 2019 17:30
Sokol Přemyslovice - FC Hvozd
Neděle 16. 6. 2019 17:30
FC Ptení - Sokol Zdětín
Neděle 16. 6. 2019 17:30
TJ Otinoves - SK Protivanov B

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN