Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Všechny výsledky

III.třída OFS, sk. B

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola567894321101112131415161718
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaSokol ZdětínSokol OlšanySokol PřemysloviceSK Protivanov BSokol KladkySokol Plumlov BSokol Čechy p./K.TJ Sokol Mostkovice BTJ Sokol DržoviceFC Kostelec n. H. B
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

5. kolo

Sobota 2. 9. 2017 16:00
Sokol Olšany - Sokol Kladky 7:0 (2:0)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Sobota 2. 9. 2017 16:00
TJ Sokol Mostkovice B - Sokol Zdětín 4:2 (1:2)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 3. 9. 2017 16:00
Sokol Přemyslovice - FC Kostelec n. H. B 2:4 (2:2)
Neděle 3. 9. 2017 16:00
Sokol Čechy p./K. - TJ Sokol Držovice 1:2 (1:2)
Neděle 3. 9. 2017 16:00
Sokol Plumlov B - SK Protivanov B 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Dömisch Michal.

6. kolo

Sobota 9. 9. 2017 16:00
SK Protivanov B - TJ Sokol Držovice 0:4 (0:1)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 10. 9. 2017 13:00
FC Kostelec n. H. B - Sokol Čechy p./K. 6:3 (3:1)

Rozhodčí: Němec Jiří.

Neděle 10. 9. 2017 16:00
Sokol Zdětín - Sokol Přemyslovice 2:3 (0:1)

Rozhodčí: Sommer Jakub.

Neděle 10. 9. 2017 16:00
Sokol Kladky - TJ Sokol Mostkovice B 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 10. 9. 2017 16:00
Sokol Plumlov B - Sokol Olšany 0:2 (0:2)

Rozhodčí: Petrásek Jan.

7. kolo

Sobota 16. 9. 2017 15:30
Sokol Olšany - SK Protivanov B 2:3 (1:3)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Sobota 16. 9. 2017 15:30
TJ Sokol Mostkovice B - Sokol Plumlov B 2:1 (1:1)
Sobota 16. 9. 2017 15:30
TJ Sokol Držovice - FC Kostelec n. H. B 4:1 (4:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
Sokol Přemyslovice - Sokol Kladky 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Pokorný Josef.

Neděle 17. 9. 2017 15:30
Sokol Čechy p./K. - Sokol Zdětín 3:2 (1:0) Pen: 3:1

Rozhodčí: Horák Jiří.

8. kolo

Sobota 23. 9. 2017 15:30
SK Protivanov B - FC Kostelec n. H. B 3:2 (2:0) Pen: 7:6

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Sobota 23. 9. 2017 15:30
Sokol Olšany - TJ Sokol Mostkovice B 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Svozil Petr.

Neděle 24. 9. 2017 15:30
Sokol Zdětín - TJ Sokol Držovice 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Němec Jiří.

Neděle 24. 9. 2017 15:30
Sokol Kladky - Sokol Čechy p./K. 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Grulich Milan.

Neděle 24. 9. 2017 15:30
Sokol Plumlov B - Sokol Přemyslovice 1:0 (0:0)

Rozhodčí: Sommer Jakub.

9. kolo

Sobota 30. 9. 2017 15:00
TJ Sokol Mostkovice B - SK Protivanov B 0:2 (0:0)

Rozhodčí: Novák Libor.

Sobota 30. 9. 2017 15:00
TJ Sokol Držovice - Sokol Kladky 5:0 (5:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 1. 10. 2017 15:00
FC Kostelec n. H. B - Sokol Zdětín 10:0 (K)

Rozhodčí: Řezníček Tomáš.

Neděle 1. 10. 2017 15:00
Sokol Přemyslovice - Sokol Olšany 1:2 (1:1) Pen: 4:5

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 1. 10. 2017 15:00
Sokol Čechy p./K. - Sokol Plumlov B 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Antoníček Ivo.

4. kolo

Sobota 7. 10. 2017 10:00
FC Kostelec n. H. B - TJ Sokol Mostkovice B 6:1 (3:0)

Rozhodčí: Motal Radek.

Sobota 7. 10. 2017 15:00
SK Protivanov B - Sokol Čechy p./K. 8:1 (4:0)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Sobota 7. 10. 2017 15:00
TJ Sokol Držovice - Sokol Přemyslovice 8:0 (4:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 8. 10. 2017 15:00
Sokol Zdětín - Sokol Olšany 2:7 (1:1)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 8. 10. 2017 15:00
Sokol Kladky - Sokol Plumlov B 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Heger Jiří.

3. kolo

Sobota 14. 10. 2017 15:00
Sokol Olšany - FC Kostelec n. H. B 3:4 (2:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Januš Václav.

Sobota 14. 10. 2017 15:00
TJ Sokol Mostkovice B - TJ Sokol Držovice 1:3 (1:1)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 15. 10. 2017 15:00
Sokol Přemyslovice - Sokol Čechy p./K. 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Grulich Milan.

Neděle 15. 10. 2017 15:00
Sokol Kladky - SK Protivanov B 2:3 (1:1) Pen: 3:4

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 11. 11. 2017 14:00
Sokol Plumlov B - Sokol Zdětín 2:0 (0:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

2. kolo

Sobota 21. 10. 2017 14:30
TJ Sokol Držovice - Sokol Olšany 6:2 (2:0)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Sobota 21. 10. 2017 14:30
FC Kostelec n. H. B - Sokol Plumlov B 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Dömisch Michal.

Neděle 22. 10. 2017 14:30
Sokol Zdětín - Sokol Kladky 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 22. 10. 2017 14:30
SK Protivanov B - Sokol Přemyslovice 8:0 (4:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 22. 10. 2017 14:30
Sokol Čechy p./K. - TJ Sokol Mostkovice B 0:5 (0:3)

Rozhodčí: Mlčoch Martin.

1. kolo

Neděle 5. 11. 2017 14:00
Sokol Zdětín - SK Protivanov B 2:1 (2:0)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 5. 11. 2017 14:00
Sokol Kladky - FC Kostelec n. H. B 0:5 (0:3)

Rozhodčí: Šenkýř Jiří.

Neděle 5. 11. 2017 14:00
Sokol Plumlov B - TJ Sokol Držovice 3:10 (3:2)

Rozhodčí: Antoníček Ivo.

Neděle 5. 11. 2017 14:00
Sokol Olšany - Sokol Čechy p./K. 0:0 (0:0)

Rozhodčí: Přikryl Roman.

Sobota 14. 4. 2018 15:30
TJ Sokol Mostkovice B - Sokol Přemyslovice

10. kolo

Neděle 22. 4. 2018 16:00
SK Protivanov B - Sokol Zdětín
Neděle 22. 4. 2018 16:00
FC Kostelec n. H. B - Sokol Kladky
Neděle 22. 4. 2018 16:00
TJ Sokol Držovice - Sokol Plumlov B
Neděle 22. 4. 2018 16:00
Sokol Čechy p./K. - Sokol Olšany
Neděle 22. 4. 2018 16:00
Sokol Přemyslovice - TJ Sokol Mostkovice B

11. kolo

Neděle 29. 4. 2018 16:00
Sokol Přemyslovice - SK Protivanov B
Neděle 29. 4. 2018 16:00
TJ Sokol Mostkovice B - Sokol Čechy p./K.
Neděle 29. 4. 2018 16:00
Sokol Olšany - TJ Sokol Držovice
Neděle 29. 4. 2018 16:00
Sokol Plumlov B - FC Kostelec n. H. B
Neděle 29. 4. 2018 16:00
Sokol Kladky - Sokol Zdětín

12. kolo

Neděle 6. 5. 2018 16:30
SK Protivanov B - Sokol Kladky
Neděle 6. 5. 2018 16:30
Sokol Zdětín - Sokol Plumlov B
Neděle 6. 5. 2018 16:30
FC Kostelec n. H. B - Sokol Olšany
Neděle 6. 5. 2018 16:30
TJ Sokol Držovice - TJ Sokol Mostkovice B
Neděle 6. 5. 2018 16:30
Sokol Čechy p./K. - Sokol Přemyslovice

13. kolo

Neděle 13. 5. 2018 16:30
Sokol Čechy p./K. - SK Protivanov B
Neděle 13. 5. 2018 16:30
Sokol Přemyslovice - TJ Sokol Držovice
Neděle 13. 5. 2018 16:30
TJ Sokol Mostkovice B - FC Kostelec n. H. B
Neděle 13. 5. 2018 16:30
Sokol Olšany - Sokol Zdětín
Neděle 13. 5. 2018 16:30
Sokol Plumlov B - Sokol Kladky

14. kolo

Neděle 20. 5. 2018 17:00
SK Protivanov B - Sokol Plumlov B
Neděle 20. 5. 2018 17:00
Sokol Kladky - Sokol Olšany
Neděle 20. 5. 2018 17:00
Sokol Zdětín - TJ Sokol Mostkovice B
Neděle 20. 5. 2018 17:00
FC Kostelec n. H. B - Sokol Přemyslovice
Neděle 20. 5. 2018 17:00
TJ Sokol Držovice - Sokol Čechy p./K.

15. kolo

Neděle 27. 5. 2018 17:00
TJ Sokol Držovice - SK Protivanov B
Neděle 27. 5. 2018 17:00
Sokol Čechy p./K. - FC Kostelec n. H. B
Neděle 27. 5. 2018 17:00
Sokol Přemyslovice - Sokol Zdětín
Neděle 27. 5. 2018 17:00
TJ Sokol Mostkovice B - Sokol Kladky
Neděle 27. 5. 2018 17:00
Sokol Olšany - Sokol Plumlov B

16. kolo

Neděle 3. 6. 2018 17:00
SK Protivanov B - Sokol Olšany
Neděle 3. 6. 2018 17:00
Sokol Plumlov B - TJ Sokol Mostkovice B
Neděle 3. 6. 2018 17:00
Sokol Kladky - Sokol Přemyslovice
Neděle 3. 6. 2018 17:00
Sokol Zdětín - Sokol Čechy p./K.
Neděle 3. 6. 2018 17:00
FC Kostelec n. H. B - TJ Sokol Držovice

17. kolo

Neděle 10. 6. 2018 17:00
FC Kostelec n. H. B - SK Protivanov B
Neděle 10. 6. 2018 17:00
TJ Sokol Držovice - Sokol Zdětín
Neděle 10. 6. 2018 17:00
Sokol Čechy p./K. - Sokol Kladky
Neděle 10. 6. 2018 17:00
Sokol Přemyslovice - Sokol Plumlov B
Neděle 10. 6. 2018 17:00
TJ Sokol Mostkovice B - Sokol Olšany

18. kolo

Neděle 17. 6. 2018 17:30
SK Protivanov B - TJ Sokol Mostkovice B
Neděle 17. 6. 2018 17:30
Sokol Olšany - Sokol Přemyslovice
Neděle 17. 6. 2018 17:30
Sokol Plumlov B - Sokol Čechy p./K.
Neděle 17. 6. 2018 17:30
Sokol Kladky - TJ Sokol Držovice
Neděle 17. 6. 2018 17:30
Sokol Zdětín - FC Kostelec n. H. B

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN