Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Všechny výsledky

Přebor OFS starší žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

1. kolo

Pátek 21. 8. 2020 18:00
Smržice - Horní Štěpánov 4:3 (1:2)

Rozhodčí: Zatloukal Milan.

Úterý 8. 9. 2020 16:30
Sokol v Pivíně - Plumlov/Ptení 0:29 (0:12)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Úterý 8. 9. 2020 16:30
Sokol Brodek u Pv - Jiskra Brodek u Konice 4:3 (3:1)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Úterý 8. 9. 2020 17:00
SK Protivanov - Jesenec-Dzbel/Přemyslovice 2:3 (2:2)

Rozhodčí: Kubalák Karel.

Středa 9. 9. 2020 16:30
Sokol Určice - Sokol Mostkovice 9:2 (3:1)

Rozhodčí: Mašek Marek.

Středa 9. 9. 2020 16:30
Sokol Otaslavice - Sokol Klenovice na Hané 3:0 (1:0)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Středa 9. 9. 2020 16:30
FC Kostelec na Hané - Bedihošť/Držovice 2:3 (0:2) Pen: 3:4

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

4. kolo

Pátek 28. 8. 2020 17:00
Smržice - SK Protivanov 9:1 (7:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 29. 8. 2020 10:00
Sokol Klenovice na Hané - Jesenec-Dzbel/Přemyslovice 0:4 (0:1)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Sobota 29. 8. 2020 11:15
Sokol Mostkovice - Sokol Brodek u Pv 0:9 (0:3)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 30. 8. 2020 10:00
FC Kostelec na Hané - Horní Štěpánov 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 30. 8. 2020 10:00
Sokol v Pivíně - Sokol Určice 0:13 (0:8)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Neděle 30. 8. 2020 11:00
Bedihošť/Držovice - Jiskra Brodek u Konice 6:2 (2:1)

Rozhodčí: Mašek Marek.

Neděle 30. 8. 2020 13:30
Plumlov/Ptení - Sokol Otaslavice 2:5 (1:2)

Rozhodčí: Zatloukal Milan.

5. kolo

Pátek 4. 9. 2020 17:30
Jesenec-Dzbel/Přemyslovice - Smržice 0:1 (0:0)

Rozhodčí: Minx Roman.

Sobota 5. 9. 2020 09:30
SK Protivanov - Sokol Mostkovice 0:7 (0:3)

Rozhodčí: Minx Roman.

Sobota 5. 9. 2020 11:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Klenovice na Hané 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Vičar Adam.

Sobota 5. 9. 2020 13:30
Sokol Brodek u Pv - Plumlov/Ptení 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 6. 9. 2020 10:30
Horní Štěpánov - Sokol v Pivíně 14:0 (8:0)
Neděle 6. 9. 2020 10:30
Sokol Otaslavice - FC Kostelec na Hané 0:0 (-1:-1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 6. 9. 2020 13:00
Sokol Určice - Bedihošť/Držovice 0:0 (-1:-1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Pondělí 14. 9. 2020 16:30
Sokol Určice - Bedihošť/Držovice 7:0 (4:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Středa 23. 9. 2020 16:30
Sokol Otaslavice - FC Kostelec na Hané

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

6. kolo

Pátek 11. 9. 2020 16:30
Smržice - Jiskra Brodek u Konice 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Zatloukal Milan.

Sobota 12. 9. 2020 10:00
Sokol v Pivíně - Sokol Otaslavice 0:17 (0:10)

Rozhodčí: Weiser Luděk.

Sobota 12. 9. 2020 11:15
Sokol Mostkovice - Jesenec-Dzbel/Přemyslovice 4:3 (1:2)

Rozhodčí: Minx Roman.

Neděle 13. 9. 2020 10:00
Sokol Brodek u Pv - FC Kostelec na Hané

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Neděle 13. 9. 2020 10:30
Plumlov/Ptení - SK Protivanov 5:1 (4:0)

Rozhodčí: Minx Roman.

Neděle 13. 9. 2020 11:00
Bedihošť/Držovice - Sokol Klenovice na Hané 6:1 (2:1)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Pátek 25. 9. 2020 17:00
Sokol Určice - Horní Štěpánov Poznámka: , Původní termín: 12.09.2020 13:00, Původní termín: 12.09.2020 10:00

Rozhodčí: Mašek Marek.

2. kolo

Úterý 15. 9. 2020 17:00
Smržice - Sokol Otaslavice 3:4 (1:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Středa 16. 9. 2020 16:00
Plumlov/Ptení - Sokol Určice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Středa 16. 9. 2020 16:00
Jiskra Brodek u Konice - SK Protivanov 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Minx Roman.

Středa 16. 9. 2020 16:00
Sokol Klenovice na Hané - Sokol Brodek u Pv 0:13 (0:7)

Rozhodčí: Mlčoch Martin.

Středa 16. 9. 2020 17:00
Bedihošť/Držovice - Jesenec-Dzbel/Přemyslovice 4:1 (2:0)

Rozhodčí: Kopecký David.

Středa 16. 9. 2020 17:00
FC Kostelec na Hané - Sokol v Pivíně Poznámka: / , Původní termín: 16.09.2020 16:00
Pátek 18. 9. 2020 16:30
Sokol Mostkovice - Horní Štěpánov

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

7. kolo

Pátek 18. 9. 2020 16:30
Sokol Klenovice na Hané - Smržice Poznámka: , Původní termín: 19.09.2020 10:00

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Sobota 19. 9. 2020 10:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol v Pivíně

Rozhodčí: Mašek Marek.

Sobota 19. 9. 2020 11:00
SK Protivanov - FC Kostelec na Hané

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 20. 9. 2020 09:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Mostkovice

Rozhodčí: Minx Roman.

Neděle 20. 9. 2020 10:30
Sokol Otaslavice - Sokol Určice

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Neděle 20. 9. 2020 11:30
Horní Štěpánov - Bedihošť/Držovice Poznámka: , Původní termín: 20.09.2020 10:30
Neděle 20. 9. 2020 14:00
Jesenec-Dzbel/Přemyslovice - Plumlov/Ptení Poznámka: , Původní termín: 20.09.2020 12:30

Rozhodčí: Vičar Adam.

8. kolo

Pátek 25. 9. 2020 17:00
Bedihošť/Držovice - Smržice Poznámka: , Původní termín: 27.09.2020 11:00
Sobota 26. 9. 2020 11:15
Sokol Mostkovice - Sokol Klenovice na Hané
Neděle 27. 9. 2020 09:00
Plumlov/Ptení - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 27. 9. 2020 10:00
FC Kostelec na Hané - Jesenec-Dzbel/Přemyslovice
Neděle 27. 9. 2020 10:00
Sokol v Pivíně - SK Protivanov
Neděle 27. 9. 2020 10:30
Sokol Otaslavice - Horní Štěpánov
Neděle 27. 9. 2020 12:30
Sokol Určice - Sokol Brodek u Pv

3. kolo

Úterý 29. 9. 2020 17:00
Sokol Brodek u Pv - Smržice
Středa 30. 9. 2020 16:00
SK Protivanov - Sokol Klenovice na Hané
Středa 30. 9. 2020 16:00
Jesenec-Dzbel/Přemyslovice - Jiskra Brodek u Konice
Středa 30. 9. 2020 16:00
Sokol v Pivíně - Bedihošť/Držovice
Středa 30. 9. 2020 16:00
Sokol Určice - FC Kostelec na Hané
Čtvrtek 1. 10. 2020 16:30
Horní Štěpánov - Plumlov/Ptení
Středa 7. 10. 2020 16:00
Sokol Otaslavice - Sokol Mostkovice

9. kolo

Pátek 2. 10. 2020 17:00
Smržice - Sokol Mostkovice
Sobota 3. 10. 2020 09:30
SK Protivanov - Sokol Určice
Sobota 3. 10. 2020 10:00
Sokol Brodek u Pv - Horní Štěpánov
Sobota 3. 10. 2020 10:00
Sokol Klenovice na Hané - Plumlov/Ptení
Neděle 4. 10. 2020 09:00
Jiskra Brodek u Konice - FC Kostelec na Hané
Neděle 4. 10. 2020 10:30
Sokol Otaslavice - Bedihošť/Držovice
Neděle 4. 10. 2020 12:00
Jesenec-Dzbel/Přemyslovice - Sokol v Pivíně

10. kolo

Pátek 9. 10. 2020 17:00
Plumlov/Ptení - Smržice Poznámka: / , Původní termín: 11.10.2020 09:00
Neděle 11. 10. 2020 10:00
FC Kostelec na Hané - Sokol Klenovice na Hané
Neděle 11. 10. 2020 10:00
Sokol v Pivíně - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 11. 10. 2020 10:30
Horní Štěpánov - SK Protivanov
Neděle 11. 10. 2020 10:30
Sokol Otaslavice - Sokol Brodek u Pv
Neděle 11. 10. 2020 11:00
Bedihošť/Držovice - Sokol Mostkovice
Neděle 11. 10. 2020 12:00
Sokol Určice - Jesenec-Dzbel/Přemyslovice

11. kolo

Pátek 16. 10. 2020 16:30
Jesenec-Dzbel/Přemyslovice - Horní Štěpánov Poznámka: , Původní termín: 18.10.2020 11:30
Pátek 16. 10. 2020 17:00
Smržice - FC Kostelec na Hané
Sobota 17. 10. 2020 09:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Určice
Sobota 17. 10. 2020 10:00
Sokol Klenovice na Hané - Sokol v Pivíně
Sobota 17. 10. 2020 11:30
Sokol Mostkovice - Plumlov/Ptení
Sobota 17. 10. 2020 14:00
Sokol Brodek u Pv - Bedihošť/Držovice
Neděle 18. 10. 2020 10:00
SK Protivanov - Sokol Otaslavice

12. kolo

Sobota 24. 10. 2020 11:30
Sokol Určice - Sokol Klenovice na Hané
Neděle 25. 10. 2020 09:00
FC Kostelec na Hané - Sokol Mostkovice
Neděle 25. 10. 2020 10:00
Sokol v Pivíně - Smržice
Neděle 25. 10. 2020 10:00
Sokol Brodek u Pv - SK Protivanov
Neděle 25. 10. 2020 10:30
Horní Štěpánov - Jiskra Brodek u Konice
Neděle 25. 10. 2020 10:30
Sokol Otaslavice - Jesenec-Dzbel/Přemyslovice
Neděle 25. 10. 2020 11:00
Bedihošť/Držovice - Plumlov/Ptení

13. kolo

Sobota 31. 10. 2020 10:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Otaslavice
Sobota 31. 10. 2020 10:00
Sokol Klenovice na Hané - Horní Štěpánov
Sobota 31. 10. 2020 11:00
SK Protivanov - Bedihošť/Držovice
Sobota 31. 10. 2020 13:00
Sokol Mostkovice - Sokol v Pivíně
Neděle 1. 11. 2020 09:00
Plumlov/Ptení - FC Kostelec na Hané
Neděle 1. 11. 2020 10:00
Smržice - Sokol Určice
Neděle 1. 11. 2020 11:00
Jesenec-Dzbel/Přemyslovice - Sokol Brodek u Pv

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN