Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Všechny výsledky

Přebor OFS starší žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
všechna kola všechna kola567894321101112131415161718
Vyberte družstvo
všechna družstva všechna družstvaJiskra Brodek u KoniceSokol Klenovice na HanéSokol Brodek u PvSK ProtivanovSokol PlumlovSokol v PivíněTJ Sokol MostkoviceFC HVOZD, z.s.TJ Sokol Určice, z.s.TJ Sokol Držovice
Vyberte místo
doma i venku doma i venkuDomaVenku

5. kolo

Sobota 2. 9. 2017 09:00
SK Protivanov - Jiskra Brodek u Konice 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Kopecký David.

Sobota 2. 9. 2017 09:00
TJ Sokol Určice, z.s. - TJ Sokol Držovice 17:0 (7:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 2. 9. 2017 10:00
Sokol Klenovice na Hané - Sokol Brodek u Pv 0:9 (0:4)

Rozhodčí: Přecechtěl Oldřich.

Sobota 2. 9. 2017 13:45
FC HVOZD, z.s. - TJ Sokol Mostkovice 0:7 (0:5)

Rozhodčí: Weiser Luděk.

Úterý 19. 9. 2017 17:00
Sokol Plumlov - Sokol v Pivíně 11:2 (2:0)

Rozhodčí: Motal Radek.

6. kolo

Sobota 9. 9. 2017 10:00
TJ Sokol Mostkovice - SK Protivanov 6:2 (4:1)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 10. 9. 2017 09:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Klenovice na Hané 13:1 (4:0)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Neděle 10. 9. 2017 10:30
Sokol Plumlov - FC HVOZD, z.s. 3:2 (1:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 10. 9. 2017 13:30
Sokol v Pivíně - TJ Sokol Držovice 2:1 (2:1)

Rozhodčí: Mlčoch Martin.

Neděle 10. 9. 2017 14:00
Sokol Brodek u Pv - TJ Sokol Určice, z.s. 3:3 (1:1)

Rozhodčí: Přecechtěl Oldřich.

7. kolo

Sobota 16. 9. 2017 09:00
SK Protivanov - Sokol Plumlov 2:4 (1:0)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Sobota 16. 9. 2017 10:00
Sokol Klenovice na Hané - TJ Sokol Mostkovice 2:13 (0:7)

Rozhodčí: Klusal Štěpán.

Sobota 16. 9. 2017 13:15
FC HVOZD, z.s. - Sokol v Pivíně 2:4 (1:2)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Neděle 17. 9. 2017 09:00
TJ Sokol Určice, z.s. - Jiskra Brodek u Konice 9:3 (2:0)

Rozhodčí: Spurný Dominik.

Neděle 17. 9. 2017 10:30
TJ Sokol Držovice - Sokol Brodek u Pv 1:10 (0:5)

Rozhodčí: Bašný Petr.

8. kolo

Sobota 23. 9. 2017 10:00
TJ Sokol Mostkovice - TJ Sokol Určice, z.s. 10:0 (6:0)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 24. 9. 2017 10:30
Sokol Plumlov - Sokol Klenovice na Hané 6:1 (3:0)

Rozhodčí: Keluc Adam.

Neděle 24. 9. 2017 13:00
Sokol v Pivíně - Sokol Brodek u Pv 0:18 (0:4)

Rozhodčí: Svozil Petr.

Neděle 24. 9. 2017 13:15
FC HVOZD, z.s. - SK Protivanov 2:4 (1:3)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Středa 27. 9. 2017 16:30
Jiskra Brodek u Konice - TJ Sokol Držovice 12:1 (6:0)
Středa 27. 9. 2017 16:30
Jiskra Brodek u Konice - TJ Sokol Držovice 0:0 (-1:-1)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

9. kolo

Pátek 29. 9. 2017 16:00
Sokol Brodek u Pv - Jiskra Brodek u Konice 5:2 (1:0)
Sobota 30. 9. 2017 09:00
SK Protivanov - Sokol v Pivíně 5:2 (1:0)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Sobota 30. 9. 2017 10:00
Sokol Klenovice na Hané - FC HVOZD, z.s. 6:3 (2:1)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Neděle 1. 10. 2017 09:00
TJ Sokol Určice, z.s. - Sokol Plumlov 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Mlčoch Martin.

Neděle 1. 10. 2017 10:30
TJ Sokol Držovice - TJ Sokol Mostkovice 1:13 (1:7)

Rozhodčí: Klusal Štěpán.

4. kolo

Sobota 7. 10. 2017 10:00
TJ Sokol Mostkovice - Sokol Plumlov 9:0 (3:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 8. 10. 2017 10:00
Sokol Brodek u Pv - SK Protivanov 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Pitner Jaroslav.

Neděle 8. 10. 2017 10:30
TJ Sokol Držovice - Sokol Klenovice na Hané 5:3 (4:2)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 8. 10. 2017 12:30
Sokol v Pivíně - TJ Sokol Určice, z.s. 3:4 (1:0) Pen: 1:3

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Úterý 10. 10. 2017 17:00
Jiskra Brodek u Konice - FC HVOZD, z.s. 4:1 (4:0)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

3. kolo

Sobota 14. 10. 2017 09:00
SK Protivanov - TJ Sokol Držovice 5:1 (3:1)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Sobota 14. 10. 2017 10:00
Sokol Klenovice na Hané - TJ Sokol Určice, z.s. 1:6 (0:2)

Rozhodčí: Mlčoch Martin.

Sobota 14. 10. 2017 12:30
FC HVOZD, z.s. - Sokol Brodek u Pv 1:6 (0:2)
Neděle 15. 10. 2017 09:00
Sokol Plumlov - Jiskra Brodek u Konice 5:7 (1:3)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 15. 10. 2017 10:00
TJ Sokol Mostkovice - Sokol v Pivíně 11:1 (8:1)

Rozhodčí: Klusal Štěpán.

2. kolo

Sobota 21. 10. 2017 09:00
TJ Sokol Určice, z.s. - SK Protivanov 2:0 (1:0)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Sobota 21. 10. 2017 10:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol Plumlov 3:1 (1:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 22. 10. 2017 10:30
TJ Sokol Držovice - FC HVOZD, z.s. 2:5 (1:4)

Rozhodčí: Mlčoch Martin.

Neděle 22. 10. 2017 12:00
Sokol v Pivíně - Sokol Klenovice na Hané 5:2 (2:0)

Rozhodčí: Zatloukal Milan.

Neděle 5. 11. 2017 10:00
Jiskra Brodek u Konice - TJ Sokol Mostkovice 2:3 (2:1) Pen: 1:3

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

1. kolo

Sobota 28. 10. 2017 09:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol v Pivíně 11:2 (5:0)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Sobota 28. 10. 2017 09:00
SK Protivanov - Sokol Klenovice na Hané 7:1 (4:0)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Sobota 28. 10. 2017 10:00
TJ Sokol Mostkovice - Sokol Brodek u Pv 6:1 (2:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 29. 10. 2017 10:00
FC HVOZD, z.s. - TJ Sokol Určice, z.s. 7:4 (5:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 29. 10. 2017 11:30
Sokol Plumlov - TJ Sokol Držovice 4:2 (1:1)

Rozhodčí: Mašek Marek.

10. kolo

Sobota 21. 4. 2018 09:00
Sokol v Pivíně - Jiskra Brodek u Konice
Sobota 21. 4. 2018 09:00
Sokol Brodek u Pv - TJ Sokol Mostkovice
Sobota 21. 4. 2018 09:00
TJ Sokol Držovice - Sokol Plumlov
Sobota 21. 4. 2018 09:00
TJ Sokol Určice, z.s. - FC HVOZD, z.s.
Sobota 21. 4. 2018 09:00
Sokol Klenovice na Hané - SK Protivanov

11. kolo

Sobota 28. 4. 2018 09:00
Sokol Klenovice na Hané - Sokol v Pivíně
Sobota 28. 4. 2018 09:00
SK Protivanov - TJ Sokol Určice, z.s.
Sobota 28. 4. 2018 09:00
FC HVOZD, z.s. - TJ Sokol Držovice
Sobota 28. 4. 2018 09:00
Sokol Plumlov - Sokol Brodek u Pv
Sobota 28. 4. 2018 09:00
TJ Sokol Mostkovice - Jiskra Brodek u Konice

12. kolo

Sobota 5. 5. 2018 09:00
Sokol v Pivíně - TJ Sokol Mostkovice
Sobota 5. 5. 2018 09:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Plumlov
Sobota 5. 5. 2018 09:00
Sokol Brodek u Pv - FC HVOZD, z.s.
Sobota 5. 5. 2018 09:00
TJ Sokol Držovice - SK Protivanov
Sobota 5. 5. 2018 09:00
TJ Sokol Určice, z.s. - Sokol Klenovice na Hané

13. kolo

Sobota 12. 5. 2018 09:00
TJ Sokol Určice, z.s. - Sokol v Pivíně
Sobota 12. 5. 2018 09:00
Sokol Klenovice na Hané - TJ Sokol Držovice
Sobota 12. 5. 2018 09:00
SK Protivanov - Sokol Brodek u Pv
Sobota 12. 5. 2018 09:00
FC HVOZD, z.s. - Jiskra Brodek u Konice
Sobota 12. 5. 2018 09:00
Sokol Plumlov - TJ Sokol Mostkovice

14. kolo

Sobota 19. 5. 2018 09:00
Sokol v Pivíně - Sokol Plumlov
Sobota 19. 5. 2018 09:00
TJ Sokol Mostkovice - FC HVOZD, z.s.
Sobota 19. 5. 2018 09:00
Jiskra Brodek u Konice - SK Protivanov
Sobota 19. 5. 2018 09:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol Klenovice na Hané
Sobota 19. 5. 2018 09:00
TJ Sokol Držovice - TJ Sokol Určice, z.s.

15. kolo

Sobota 26. 5. 2018 09:00
TJ Sokol Držovice - Sokol v Pivíně
Sobota 26. 5. 2018 09:00
TJ Sokol Určice, z.s. - Sokol Brodek u Pv
Sobota 26. 5. 2018 09:00
Sokol Klenovice na Hané - Jiskra Brodek u Konice
Sobota 26. 5. 2018 09:00
SK Protivanov - TJ Sokol Mostkovice
Sobota 26. 5. 2018 09:00
FC HVOZD, z.s. - Sokol Plumlov

16. kolo

Sobota 2. 6. 2018 09:00
Sokol v Pivíně - FC HVOZD, z.s.
Sobota 2. 6. 2018 09:00
Sokol Plumlov - SK Protivanov
Sobota 2. 6. 2018 09:00
TJ Sokol Mostkovice - Sokol Klenovice na Hané
Sobota 2. 6. 2018 09:00
Jiskra Brodek u Konice - TJ Sokol Určice, z.s.
Sobota 2. 6. 2018 09:00
Sokol Brodek u Pv - TJ Sokol Držovice

17. kolo

Sobota 9. 6. 2018 09:00
Sokol Brodek u Pv - Sokol v Pivíně
Sobota 9. 6. 2018 09:00
TJ Sokol Držovice - Jiskra Brodek u Konice
Sobota 9. 6. 2018 09:00
TJ Sokol Určice, z.s. - TJ Sokol Mostkovice
Sobota 9. 6. 2018 09:00
Sokol Klenovice na Hané - Sokol Plumlov
Sobota 9. 6. 2018 09:00
SK Protivanov - FC HVOZD, z.s.

18. kolo

Sobota 16. 6. 2018 09:00
Sokol v Pivíně - SK Protivanov
Sobota 16. 6. 2018 09:00
FC HVOZD, z.s. - Sokol Klenovice na Hané
Sobota 16. 6. 2018 09:00
Sokol Plumlov - TJ Sokol Určice, z.s.
Sobota 16. 6. 2018 09:00
TJ Sokol Mostkovice - TJ Sokol Držovice
Sobota 16. 6. 2018 09:00
Jiskra Brodek u Konice - Sokol Brodek u Pv

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN