Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Všechny výsledky

Přebor OFS mladší žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

4. kolo

Pátek 24. 8. 2018 18:00
TJ Sokol Otaslavice - TJ Horní Štěpánov 4:3 (1:3)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 25. 8. 2018 10:00
Haná Nezamyslice B - SK Lipová 3:2 (1:2)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 26. 8. 2018 10:00
Sokol Mostkovice - FC Ptení 7:1 (3:0)

Rozhodčí: Weiser Luděk.

Středa 29. 8. 2018 17:00
Sokol Přemyslovice - Sokol Určice 0:3 (0:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Čtvrtek 30. 8. 2018 17:00
FK Výšovice - TJ Smržice B 4:8 (2:3)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Středa 5. 9. 2018 17:00
Sokol Vrahovice - FC Kostelec na Hané 0:16 (0:6)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

5. kolo

Pátek 31. 8. 2018 17:30
SK Lipová - Sokol Mostkovice 1:4 (0:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 1. 9. 2018 10:00
TJ Horní Štěpánov - Haná Nezamyslice B 4:0 (4:0)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Sobota 1. 9. 2018 10:00
FC Kostelec na Hané - Sokol Přemyslovice 13:0 (6:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 1. 9. 2018 14:00
Sokol Určice - TJ Sokol Otaslavice 2:4 (0:2)

Rozhodčí: Mašek Marek.

Neděle 2. 9. 2018 09:00
TJ Smržice B - Sokol Vrahovice 9:0 (6:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 2. 9. 2018 10:30
FC Ptení - FK Výšovice 3:1 (1:0)

Rozhodčí: Weiser Luděk.

6. kolo

Sobota 8. 9. 2018 10:00
TJ Sokol Otaslavice - FC Kostelec na Hané 4:7 (1:4)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 9. 9. 2018 09:00
Sokol Přemyslovice - TJ Smržice B 1:3 (1:2)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
Haná Nezamyslice B - Sokol Určice 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Neděle 9. 9. 2018 10:00
Sokol Mostkovice - TJ Horní Štěpánov 4:0 (1:0)

Rozhodčí: Mašek Marek.

Neděle 9. 9. 2018 10:30
FC Ptení - SK Lipová 6:2 (3:0)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Neděle 9. 9. 2018 13:30
FK Výšovice - Sokol Vrahovice 3:2 (0:1) Pen: 4:2

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

7. kolo

Sobota 15. 9. 2018 09:00
Sokol Vrahovice - Sokol Přemyslovice 4:5 (1:1)

Rozhodčí: Mlčoch Martin.

Sobota 15. 9. 2018 09:00
SK Lipová - FK Výšovice 2:3 (1:1) Pen: 2:3

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

Sobota 15. 9. 2018 12:30
TJ Smržice B - TJ Sokol Otaslavice 5:0 (3:0)

Rozhodčí: Zatloukal Milan.

Neděle 16. 9. 2018 11:30
TJ Horní Štěpánov - FC Ptení 4:5 (1:0)

Rozhodčí: Zika Ondřej.

Neděle 16. 9. 2018 11:30
Sokol Určice - Sokol Mostkovice 3:2 (1:2) Pen: 4:3

Rozhodčí: Mašek Marek.

Středa 19. 9. 2018 17:00
FC Kostelec na Hané - Haná Nezamyslice B 8:2 (5:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

8. kolo

Pátek 21. 9. 2018 17:30
SK Lipová - TJ Horní Štěpánov 0:4 (0:2)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 23. 9. 2018 10:00
TJ Sokol Otaslavice - Sokol Vrahovice 11:6 (6:2)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 23. 9. 2018 10:00
Haná Nezamyslice B - TJ Smržice B 2:1 (0:0)

Rozhodčí: Klusal Štěpán.

Neděle 23. 9. 2018 10:00
Sokol Mostkovice - FC Kostelec na Hané 2:5 (0:2)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 23. 9. 2018 13:00
FK Výšovice - Sokol Přemyslovice 9:0 (3:0)

Rozhodčí: Klusal Štěpán.

Středa 24. 10. 2018 16:30
FC Ptení - Sokol Určice 1:2 (0:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

1. kolo

Středa 26. 9. 2018 17:00
TJ Horní Štěpánov - TJ Smržice B 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Čtvrtek 27. 9. 2018 16:00
Haná Nezamyslice B - FK Výšovice 4:2 (1:2)
Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
Sokol Mostkovice - TJ Sokol Otaslavice 5:1 (0:1)
Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
FC Ptení - Sokol Přemyslovice 2:1 (1:1)
Čtvrtek 27. 9. 2018 17:00
Sokol Určice - FC Kostelec na Hané 0:8 (0:4)
Středa 3. 10. 2018 17:00
SK Lipová - Sokol Vrahovice 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

9. kolo

Sobota 29. 9. 2018 10:00
FC Kostelec na Hané - FC Ptení 5:0 (2:0)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Sobota 29. 9. 2018 14:00
TJ Smržice B - Sokol Mostkovice 2:5 (0:2)
Neděle 30. 9. 2018 09:00
Sokol Přemyslovice - TJ Sokol Otaslavice 4:10 (1:6)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

Neděle 30. 9. 2018 10:00
TJ Horní Štěpánov - FK Výšovice 1:2 (1:1)
Neděle 30. 9. 2018 11:00
Sokol Určice - SK Lipová 3:1 (2:1)

Rozhodčí: Klusal Štěpán.

Úterý 2. 10. 2018 17:00
Sokol Vrahovice - Haná Nezamyslice B 2:16 (1:8)

Rozhodčí: Mašek Marek.

10. kolo

Pátek 5. 10. 2018 16:30
Haná Nezamyslice B - Sokol Přemyslovice 7:1 (3:1)

Rozhodčí: Lasovský Petr.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
Sokol Mostkovice - Sokol Vrahovice 4:2 (3:2)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 7. 10. 2018 10:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Určice 6:1 (4:0)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 7. 10. 2018 12:30
FC Ptení - TJ Smržice B 2:3 (1:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 7. 10. 2018 12:30
FK Výšovice - TJ Sokol Otaslavice 1:4 (1:2)

Rozhodčí: Dömisch Michal.

Středa 10. 10. 2018 16:30
SK Lipová - FC Kostelec na Hané 2:9 (0:3)

Rozhodčí: Zika Ondřej.

11. kolo

Sobota 13. 10. 2018 09:00
Sokol Vrahovice - FC Ptení 0:4 (0:0)

Rozhodčí: Bašný Petr.

Sobota 13. 10. 2018 10:00
FC Kostelec na Hané - TJ Horní Štěpánov 5:1 (2:0)

Rozhodčí: Keluc Adam.

Sobota 13. 10. 2018 11:00
Sokol Určice - FK Výšovice 7:0 (3:0)

Rozhodčí: Mašek Marek.

Neděle 14. 10. 2018 09:00
Sokol Přemyslovice - Sokol Mostkovice 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 14. 10. 2018 10:00
TJ Sokol Otaslavice - Haná Nezamyslice B 8:1 (2:0)

Rozhodčí: Mlčoch Martin.

Neděle 14. 10. 2018 11:00
TJ Smržice B - SK Lipová 6:0 (2:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

2. kolo

Sobota 20. 10. 2018 10:00
TJ Smržice B - Sokol Určice 0:1 (0:0) Pen: 3:4

Rozhodčí: Zatloukal Milan.

Sobota 20. 10. 2018 10:00
TJ Sokol Otaslavice - FC Ptení 0:3 (K)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Sobota 20. 10. 2018 10:00
Haná Nezamyslice B - Sokol Mostkovice 0:5 (0:1)

Rozhodčí: Klusal Štěpán.

Neděle 21. 10. 2018 09:00
Sokol Přemyslovice - SK Lipová 2:1 (1:0)

Rozhodčí: Procházka Jaroslav.

Neděle 21. 10. 2018 12:00
FK Výšovice - FC Kostelec na Hané 1:11 (0:6)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Čtvrtek 25. 10. 2018 16:30
Sokol Vrahovice - TJ Horní Štěpánov 2:6 (1:3)

Rozhodčí: Mlčoch Martin.

3. kolo

Sobota 27. 10. 2018 10:00
FC Kostelec na Hané - TJ Smržice B 6:2 (2:1)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 27. 10. 2018 10:00
SK Lipová - TJ Sokol Otaslavice 1:4 (0:2)

Rozhodčí: Lizna Oldřich.

Sobota 27. 10. 2018 10:00
Sokol Mostkovice - FK Výšovice 13:0 (4:0)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

Neděle 28. 10. 2018 09:30
TJ Horní Štěpánov - Sokol Přemyslovice 6:1 (3:1)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Neděle 28. 10. 2018 10:30
FC Ptení - Haná Nezamyslice B 3:6 (1:3)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Neděle 28. 10. 2018 12:30
Sokol Určice - Sokol Vrahovice 9:0 (4:0)

Rozhodčí: Milar Jaroslav.

12. kolo

Sobota 6. 4. 2019 09:00
Sokol Vrahovice - SK Lipová 3:6 (3:3)

Rozhodčí: Horák Aleš.

Sobota 6. 4. 2019 10:00
TJ Sokol Otaslavice - Sokol Mostkovice 5:4 (2:2)

Rozhodčí: Jelínek Michal.

Sobota 6. 4. 2019 11:00
TJ Smržice B - TJ Horní Štěpánov 3:2 (2:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 6. 4. 2019 13:00
FC Kostelec na Hané - Sokol Určice 5:2 (2:0)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Neděle 7. 4. 2019 09:00
Sokol Přemyslovice - FC Ptení 4:0 (2:0)

Rozhodčí: Weiser Luděk.

Neděle 7. 4. 2019 13:00
FK Výšovice - Haná Nezamyslice B 0:5 (0:2)

Rozhodčí: Keluc Adam.

13. kolo

Sobota 13. 4. 2019 10:00
FC Kostelec na Hané - FK Výšovice 13:0 (4:0)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Sobota 13. 4. 2019 10:00
SK Lipová - Sokol Přemyslovice 1:0 (1:0)

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Sobota 13. 4. 2019 10:00
Sokol Mostkovice - Haná Nezamyslice B 6:0 (4:0)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 13. 4. 2019 12:30
Sokol Určice - TJ Smržice B 2:1 (0:1)

Rozhodčí: Majer Pavel.

Sobota 13. 4. 2019 13:00
FC Ptení - TJ Sokol Otaslavice 1:5 (1:2)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 14. 4. 2019 10:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Vrahovice 12:1 (7:0)

Rozhodčí: Vachutka Dušan.

14. kolo

Středa 17. 4. 2019 17:30
TJ Sokol Otaslavice - SK Lipová 3:2 (2:1)

Rozhodčí: Krátký Jaroslav.

Pátek 19. 4. 2019 17:00
Sokol Přemyslovice - TJ Horní Štěpánov 1:2 (1:1)

Rozhodčí: Horák Jiří.

Sobota 20. 4. 2019 09:00
Sokol Vrahovice - Sokol Určice 3:19 (3:8)

Rozhodčí: Mlčoch Martin.

Sobota 20. 4. 2019 13:00
TJ Smržice B - FC Kostelec na Hané 9:3 (4:3)

Rozhodčí: Horák Aleš.

Neděle 21. 4. 2019 13:30
FK Výšovice - Sokol Mostkovice 1:10 (0:5)

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 21. 4. 2019 14:00
Haná Nezamyslice B - FC Ptení 4:3 (2:1) Pen: 4:3

Rozhodčí: Mašek Marek.

15. kolo

Pátek 26. 4. 2019 17:00
TJ Horní Štěpánov - TJ Sokol Otaslavice
Sobota 27. 4. 2019 10:00
FC Kostelec na Hané - Sokol Vrahovice

Rozhodčí: Horák Aleš.

Sobota 27. 4. 2019 11:00
TJ Smržice B - FK Výšovice

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Neděle 28. 4. 2019 10:00
SK Lipová - Haná Nezamyslice B Poznámka: Lipová

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Neděle 28. 4. 2019 10:30
FC Ptení - Sokol Mostkovice

Rozhodčí: Weiser Luděk.

Neděle 28. 4. 2019 12:30
Sokol Určice - Sokol Přemyslovice

Rozhodčí: Dömisch Michal.

22. kolo

Středa 1. 5. 2019 10:00
SK Lipová - TJ Smržice B

Rozhodčí: Hubený Ondřej.

Pátek 14. 6. 2019 17:30
TJ Horní Štěpánov - FC Kostelec na Hané
Sobota 15. 6. 2019 10:00
Sokol Mostkovice - Sokol Přemyslovice
Neděle 16. 6. 2019 10:30
FC Ptení - Sokol Vrahovice
Neděle 16. 6. 2019 14:00
Haná Nezamyslice B - TJ Sokol Otaslavice Poznámka: Nezamyslice
Neděle 16. 6. 2019 14:30
FK Výšovice - Sokol Určice

16. kolo

Pátek 3. 5. 2019 17:00
Haná Nezamyslice B - TJ Horní Štěpánov Poznámka: Nezamyslice, Původní termín: 05.05.2019 14:00

Rozhodčí: Protivánek Zdeněk.

Sobota 4. 5. 2019 09:00
Sokol Vrahovice - TJ Smržice B
Sobota 4. 5. 2019 10:00
TJ Sokol Otaslavice - Sokol Určice
Sobota 4. 5. 2019 13:30
Sokol Mostkovice - SK Lipová
Neděle 5. 5. 2019 09:00
Sokol Přemyslovice - FC Kostelec na Hané
Neděle 5. 5. 2019 14:00
FK Výšovice - FC Ptení

17. kolo

Sobota 11. 5. 2019 09:00
Sokol Vrahovice - FK Výšovice
Sobota 11. 5. 2019 09:00
SK Lipová - FC Ptení
Sobota 11. 5. 2019 10:00
FC Kostelec na Hané - TJ Sokol Otaslavice
Sobota 11. 5. 2019 12:00
Sokol Určice - Haná Nezamyslice B
Sobota 11. 5. 2019 13:00
TJ Smržice B - Sokol Přemyslovice
Neděle 12. 5. 2019 10:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Mostkovice

18. kolo

Sobota 18. 5. 2019 10:00
TJ Sokol Otaslavice - TJ Smržice B
Neděle 19. 5. 2019 09:00
Sokol Přemyslovice - Sokol Vrahovice
Neděle 19. 5. 2019 10:00
Sokol Mostkovice - Sokol Určice
Neděle 19. 5. 2019 10:30
FC Ptení - TJ Horní Štěpánov
Neděle 19. 5. 2019 14:00
Haná Nezamyslice B - FC Kostelec na Hané Poznámka: Nezamyslice
Neděle 19. 5. 2019 14:30
FK Výšovice - SK Lipová

19. kolo

Pátek 24. 5. 2019 17:30
TJ Horní Štěpánov - SK Lipová
Sobota 25. 5. 2019 09:00
Sokol Vrahovice - TJ Sokol Otaslavice
Sobota 25. 5. 2019 10:00
FC Kostelec na Hané - Sokol Mostkovice
Sobota 25. 5. 2019 13:00
TJ Smržice B - Haná Nezamyslice B
Neděle 26. 5. 2019 09:00
Sokol Přemyslovice - FK Výšovice
Neděle 26. 5. 2019 09:00
Sokol Určice - FC Ptení Poznámka: Výšovice

20. kolo

Sobota 1. 6. 2019 09:00
SK Lipová - Sokol Určice
Sobota 1. 6. 2019 10:00
Sokol Mostkovice - TJ Smržice B
Neděle 2. 6. 2019 09:00
TJ Sokol Otaslavice - Sokol Přemyslovice Poznámka: Změna hřiště, na podzim hráno v Otaslavicích
Neděle 2. 6. 2019 10:00
FK Výšovice - TJ Horní Štěpánov Poznámka: , Původní termín: 02.06.2019 14:30
Neděle 2. 6. 2019 10:30
FC Ptení - FC Kostelec na Hané
Neděle 2. 6. 2019 14:00
Haná Nezamyslice B - Sokol Vrahovice Poznámka: Nezamyslice

21. kolo

Sobota 8. 6. 2019 09:00
Sokol Vrahovice - Sokol Mostkovice
Sobota 8. 6. 2019 10:00
TJ Sokol Otaslavice - FK Výšovice
Sobota 8. 6. 2019 10:00
FC Kostelec na Hané - SK Lipová
Neděle 9. 6. 2019 09:00
Sokol Určice - TJ Horní Štěpánov Poznámka: Výšovice
Neděle 9. 6. 2019 09:00
Sokol Přemyslovice - Haná Nezamyslice B
Neděle 9. 6. 2019 14:00
TJ Smržice B - FC Ptení

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN