Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Všechny výsledky

Přebor OFS mladší žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

5. kolo

Sobota 28. 8. 2021 10:00
Bedihošť - Horní Štěpánov/Konice
Sobota 28. 8. 2021 12:15
Určice - FC Hvozd
Neděle 29. 8. 2021 09:00
Držovice - Otaslavice
Neděle 29. 8. 2021 09:00
Vícov - Pivín
Neděle 29. 8. 2021 09:00
Haná Prostějov - Lipová/Brodek u Konice
Neděle 29. 8. 2021 10:00
SK Protivanov - FC Kralice na Hané

6. kolo

Sobota 4. 9. 2021 09:00
Lipová/Brodek u Konice - SK Protivanov
Neděle 5. 9. 2021 09:00
Vícov - Haná Prostějov
Neděle 5. 9. 2021 10:00
Horní Štěpánov/Konice - Určice
Neděle 5. 9. 2021 10:00
FC Kralice na Hané - Bedihošť
Neděle 5. 9. 2021 10:00
Pivín - Otaslavice
Neděle 5. 9. 2021 12:45
FC Hvozd - Držovice

7. kolo

Sobota 11. 9. 2021 14:00
Určice - FC Kralice na Hané
Sobota 11. 9. 2021 16:00
SK Protivanov - Vícov
Neděle 12. 9. 2021 09:00
Držovice - Horní Štěpánov/Konice
Neděle 12. 9. 2021 09:00
Haná Prostějov - Pivín
Neděle 12. 9. 2021 10:00
Bedihošť - Lipová/Brodek u Konice
Neděle 12. 9. 2021 10:30
Otaslavice - FC Hvozd

8. kolo

Neděle 19. 9. 2021 09:00
Lipová/Brodek u Konice - Určice
Neděle 19. 9. 2021 09:00
Vícov - Bedihošť
Neděle 19. 9. 2021 09:00
Haná Prostějov - SK Protivanov
Neděle 19. 9. 2021 10:00
Pivín - FC Hvozd
Neděle 19. 9. 2021 10:00
Horní Štěpánov/Konice - Otaslavice
Neděle 19. 9. 2021 10:00
FC Kralice na Hané - Držovice

9. kolo

Neděle 26. 9. 2021 09:00
Držovice - Lipová/Brodek u Konice
Neděle 26. 9. 2021 10:00
FC Hvozd - Horní Štěpánov/Konice
Neděle 26. 9. 2021 10:00
Bedihošť - Haná Prostějov
Neděle 26. 9. 2021 10:30
Otaslavice - FC Kralice na Hané
Neděle 26. 9. 2021 13:00
SK Protivanov - Pivín
Neděle 26. 9. 2021 13:30
Určice - Vícov

2. kolo

Úterý 28. 9. 2021 09:00
Pivín - Určice
Úterý 28. 9. 2021 09:00
Držovice - Bedihošť
Úterý 28. 9. 2021 10:00
FC Hvozd - Haná Prostějov
Úterý 28. 9. 2021 10:00
Horní Štěpánov/Konice - Vícov
Úterý 28. 9. 2021 10:00
FC Kralice na Hané - Lipová/Brodek u Konice
Úterý 28. 9. 2021 13:15
Otaslavice - SK Protivanov

10. kolo

Neděle 3. 10. 2021 09:00
Lipová/Brodek u Konice - Otaslavice
Neděle 3. 10. 2021 09:00
Vícov - Držovice
Neděle 3. 10. 2021 09:00
Haná Prostějov - Určice
Neděle 3. 10. 2021 10:00
Pivín - Horní Štěpánov/Konice
Neděle 3. 10. 2021 10:00
FC Kralice na Hané - FC Hvozd
Neděle 3. 10. 2021 15:00
SK Protivanov - Bedihošť

11. kolo

Sobota 9. 10. 2021 10:00
FC Hvozd - Lipová/Brodek u Konice
Sobota 9. 10. 2021 13:00
Určice - SK Protivanov
Neděle 10. 10. 2021 09:00
Držovice - Haná Prostějov
Neděle 10. 10. 2021 10:00
Horní Štěpánov/Konice - FC Kralice na Hané
Neděle 10. 10. 2021 10:00
Bedihošť - Pivín
Neděle 10. 10. 2021 10:30
Otaslavice - Vícov

4. kolo

Sobota 16. 10. 2021 09:00
Lipová/Brodek u Konice - Vícov
Sobota 16. 10. 2021 12:15
FC Hvozd - Bedihošť
Neděle 17. 10. 2021 10:00
Horní Štěpánov/Konice - SK Protivanov
Neděle 17. 10. 2021 10:00
FC Kralice na Hané - Haná Prostějov
Neděle 17. 10. 2021 10:00
Pivín - Držovice
Neděle 17. 10. 2021 10:30
Otaslavice - Určice

3. kolo

Sobota 23. 10. 2021 09:00
Lipová/Brodek u Konice - Pivín
Sobota 23. 10. 2021 10:00
SK Protivanov - FC Hvozd
Sobota 23. 10. 2021 10:15
Určice - Držovice
Neděle 24. 10. 2021 09:00
Vícov - FC Kralice na Hané
Neděle 24. 10. 2021 09:00
Haná Prostějov - Horní Štěpánov/Konice
Neděle 24. 10. 2021 10:00
Bedihošť - Otaslavice

1. kolo

Sobota 30. 10. 2021 09:00
Lipová/Brodek u Konice - Horní Štěpánov/Konice
Neděle 31. 10. 2021 09:00
Vícov - FC Hvozd
Neděle 31. 10. 2021 09:00
Haná Prostějov - Otaslavice
Neděle 31. 10. 2021 10:00
SK Protivanov - Držovice
Neděle 31. 10. 2021 10:00
Bedihošť - Určice
Neděle 31. 10. 2021 10:00
FC Kralice na Hané - Pivín

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN