Olomoucký krajMěsto ProstějovProstějovský VečerníkNadační fond Olomouckého krajského fotbalového svazu

Všechny výsledky

Přebor OFS mladší žáci

Rozpis a výsledky

Vyberte kolo
Vyberte družstvo
Vyberte místo

5. kolo

Sobota 31. 8. 2019 09:00
SK Protivanov, z.s. - TJ Sokol Vícov
Sobota 31. 8. 2019 10:00
TJ Sokol Otaslavice - TJ Horní Štěpánov
Sobota 31. 8. 2019 10:00
Sokol Mostkovice - Sokol Vrahovice
Sobota 31. 8. 2019 14:00
Sokol Bedihošť - Sokol Přemyslovice
Neděle 1. 9. 2019 10:30
FC Ptení - FK Němčice nad Hanou, z.s.
Neděle 1. 9. 2019 14:00
TJ Sokol Brodek u Pv - SK Lipová

6. kolo

Sobota 7. 9. 2019 10:00
TJ Sokol Otaslavice - Sokol Bedihošť
Sobota 7. 9. 2019 14:00
FK Němčice nad Hanou, z.s. - TJ Sokol Brodek u Pv
Neděle 8. 9. 2019 09:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Vrahovice
Neděle 8. 9. 2019 09:00
Sokol Přemyslovice - SK Protivanov, z.s.
Neděle 8. 9. 2019 10:00
SK Lipová - Sokol Mostkovice Poznámka: Lipová
Neděle 8. 9. 2019 10:00
TJ Sokol Vícov - FC Ptení

1. kolo

Středa 11. 9. 2019 09:00
Sokol Bedihošť - Sokol Vrahovice
Středa 11. 9. 2019 16:00
SK Protivanov, z.s. - Sokol Mostkovice
Středa 11. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Otaslavice - SK Lipová
Středa 11. 9. 2019 17:00
Sokol Přemyslovice - FK Němčice nad Hanou, z.s.
Čtvrtek 12. 9. 2019 16:00
TJ Sokol Vícov - TJ Horní Štěpánov Poznámka: , Původní termín: 10.11.2019 10:00
Pátek 13. 9. 2019 17:00
FC Ptení - TJ Sokol Brodek u Pv Poznámka: / , Původní termín: 11.09.2019 09:00

7. kolo

Sobota 14. 9. 2019 09:00
SK Protivanov, z.s. - TJ Sokol Otaslavice
Sobota 14. 9. 2019 10:00
Sokol Mostkovice - FK Němčice nad Hanou, z.s.
Sobota 14. 9. 2019 10:00
Sokol Vrahovice - SK Lipová
Sobota 14. 9. 2019 14:00
Sokol Bedihošť - TJ Horní Štěpánov
Neděle 15. 9. 2019 10:00
TJ Sokol Brodek u Pv - TJ Sokol Vícov
Neděle 15. 9. 2019 10:30
FC Ptení - Sokol Přemyslovice

8. kolo

Sobota 21. 9. 2019 09:00
TJ Horní Štěpánov - SK Lipová
Sobota 21. 9. 2019 10:00
FK Němčice nad Hanou, z.s. - Sokol Vrahovice
Sobota 21. 9. 2019 14:00
Sokol Bedihošť - SK Protivanov, z.s.
Neděle 22. 9. 2019 09:00
Sokol Přemyslovice - TJ Sokol Brodek u Pv
Neděle 22. 9. 2019 10:00
TJ Sokol Otaslavice - FC Ptení
Neděle 22. 9. 2019 10:00
TJ Sokol Vícov - Sokol Mostkovice

9. kolo

Sobota 28. 9. 2019 09:00
SK Protivanov, z.s. - TJ Horní Štěpánov
Sobota 28. 9. 2019 10:00
Sokol Mostkovice - Sokol Přemyslovice
Sobota 28. 9. 2019 10:00
Sokol Vrahovice - TJ Sokol Vícov
Neděle 29. 9. 2019 10:00
SK Lipová - FK Němčice nad Hanou, z.s. Poznámka: Lipová
Neděle 29. 9. 2019 10:00
TJ Sokol Brodek u Pv - TJ Sokol Otaslavice Poznámka: Hřiště: hřiště Otaslavice, Původní termín: 29.09.2019 10:00
Neděle 29. 9. 2019 10:30
FC Ptení - Sokol Bedihošť

10. kolo

Sobota 5. 10. 2019 09:00
SK Protivanov, z.s. - FC Ptení
Sobota 5. 10. 2019 14:00
Sokol Bedihošť - TJ Sokol Brodek u Pv
Neděle 6. 10. 2019 09:00
Sokol Přemyslovice - Sokol Vrahovice
Neděle 6. 10. 2019 09:00
TJ Horní Štěpánov - FK Němčice nad Hanou, z.s.
Neděle 6. 10. 2019 10:00
TJ Sokol Vícov - SK Lipová
Neděle 6. 10. 2019 10:00
TJ Sokol Otaslavice - Sokol Mostkovice

11. kolo

Sobota 12. 10. 2019 10:00
Sokol Mostkovice - Sokol Bedihošť
Sobota 12. 10. 2019 10:00
Sokol Vrahovice - TJ Sokol Otaslavice
Sobota 12. 10. 2019 10:00
FK Němčice nad Hanou, z.s. - TJ Sokol Vícov
Neděle 13. 10. 2019 10:00
SK Lipová - Sokol Přemyslovice Poznámka: Lipová
Neděle 13. 10. 2019 10:00
TJ Sokol Brodek u Pv - SK Protivanov, z.s.
Neděle 13. 10. 2019 10:30
FC Ptení - TJ Horní Štěpánov

2. kolo

Sobota 19. 10. 2019 09:00
TJ Horní Štěpánov - TJ Sokol Brodek u Pv
Sobota 19. 10. 2019 10:00
Sokol Mostkovice - FC Ptení
Sobota 19. 10. 2019 10:00
Sokol Vrahovice - SK Protivanov, z.s.
Sobota 19. 10. 2019 10:00
SK Lipová - Sokol Bedihošť
Neděle 20. 10. 2019 10:00
FK Němčice nad Hanou, z.s. - TJ Sokol Otaslavice
Neděle 20. 10. 2019 10:00
TJ Sokol Vícov - Sokol Přemyslovice

3. kolo

Sobota 26. 10. 2019 09:00
SK Protivanov, z.s. - SK Lipová
Sobota 26. 10. 2019 14:00
Sokol Bedihošť - FK Němčice nad Hanou, z.s.
Neděle 27. 10. 2019 09:00
Sokol Přemyslovice - TJ Horní Štěpánov
Neděle 27. 10. 2019 10:00
TJ Sokol Otaslavice - TJ Sokol Vícov
Neděle 27. 10. 2019 10:00
TJ Sokol Brodek u Pv - Sokol Mostkovice
Neděle 27. 10. 2019 10:30
FC Ptení - Sokol Vrahovice

4. kolo

Sobota 2. 11. 2019 09:00
SK Lipová - FC Ptení
Sobota 2. 11. 2019 10:00
FK Němčice nad Hanou, z.s. - SK Protivanov, z.s.
Sobota 2. 11. 2019 10:00
Sokol Vrahovice - TJ Sokol Brodek u Pv
Neděle 3. 11. 2019 09:00
Sokol Přemyslovice - TJ Sokol Otaslavice
Neděle 3. 11. 2019 09:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Mostkovice
Neděle 3. 11. 2019 10:00
TJ Sokol Vícov - Sokol Bedihošť

19. kolo

Sobota 4. 4. 2020 09:00
SK Lipová - TJ Horní Štěpánov
Sobota 4. 4. 2020 09:00
Sokol Vrahovice - FK Němčice nad Hanou, z.s.
Sobota 4. 4. 2020 09:00
Sokol Mostkovice - TJ Sokol Vícov
Sobota 4. 4. 2020 09:00
TJ Sokol Brodek u Pv - Sokol Přemyslovice
Sobota 4. 4. 2020 09:00
FC Ptení - TJ Sokol Otaslavice
Sobota 4. 4. 2020 09:00
SK Protivanov, z.s. - Sokol Bedihošť

20. kolo

Sobota 11. 4. 2020 09:00
TJ Horní Štěpánov - SK Protivanov, z.s.
Sobota 11. 4. 2020 09:00
Sokol Bedihošť - FC Ptení
Sobota 11. 4. 2020 09:00
TJ Sokol Otaslavice - TJ Sokol Brodek u Pv
Sobota 11. 4. 2020 09:00
Sokol Přemyslovice - Sokol Mostkovice
Sobota 11. 4. 2020 09:00
TJ Sokol Vícov - Sokol Vrahovice
Sobota 11. 4. 2020 09:00
FK Němčice nad Hanou, z.s. - SK Lipová

21. kolo

Sobota 18. 4. 2020 09:00
FK Němčice nad Hanou, z.s. - TJ Horní Štěpánov
Sobota 18. 4. 2020 09:00
SK Lipová - TJ Sokol Vícov
Sobota 18. 4. 2020 09:00
Sokol Vrahovice - Sokol Přemyslovice
Sobota 18. 4. 2020 09:00
Sokol Mostkovice - TJ Sokol Otaslavice
Sobota 18. 4. 2020 09:00
TJ Sokol Brodek u Pv - Sokol Bedihošť
Sobota 18. 4. 2020 09:00
FC Ptení - SK Protivanov, z.s.

22. kolo

Sobota 25. 4. 2020 09:00
TJ Horní Štěpánov - FC Ptení
Sobota 25. 4. 2020 09:00
SK Protivanov, z.s. - TJ Sokol Brodek u Pv
Sobota 25. 4. 2020 09:00
Sokol Bedihošť - Sokol Mostkovice
Sobota 25. 4. 2020 09:00
TJ Sokol Otaslavice - Sokol Vrahovice
Sobota 25. 4. 2020 09:00
Sokol Přemyslovice - SK Lipová
Sobota 25. 4. 2020 09:00
TJ Sokol Vícov - FK Němčice nad Hanou, z.s.

18. kolo

Sobota 2. 5. 2020 09:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Bedihošť
Sobota 2. 5. 2020 09:00
TJ Sokol Otaslavice - SK Protivanov, z.s.
Sobota 2. 5. 2020 09:00
Sokol Přemyslovice - FC Ptení
Sobota 2. 5. 2020 09:00
TJ Sokol Vícov - TJ Sokol Brodek u Pv
Sobota 2. 5. 2020 09:00
FK Němčice nad Hanou, z.s. - Sokol Mostkovice
Sobota 2. 5. 2020 09:00
SK Lipová - Sokol Vrahovice

12. kolo

Sobota 9. 5. 2020 09:00
TJ Horní Štěpánov - TJ Sokol Vícov
Sobota 9. 5. 2020 09:00
FK Němčice nad Hanou, z.s. - Sokol Přemyslovice
Sobota 9. 5. 2020 09:00
SK Lipová - TJ Sokol Otaslavice
Sobota 9. 5. 2020 09:00
Sokol Vrahovice - Sokol Bedihošť
Sobota 9. 5. 2020 09:00
Sokol Mostkovice - SK Protivanov, z.s.
Sobota 9. 5. 2020 09:00
TJ Sokol Brodek u Pv - FC Ptení

13. kolo

Sobota 16. 5. 2020 09:00
TJ Sokol Brodek u Pv - TJ Horní Štěpánov
Sobota 16. 5. 2020 09:00
FC Ptení - Sokol Mostkovice
Sobota 16. 5. 2020 09:00
SK Protivanov, z.s. - Sokol Vrahovice
Sobota 16. 5. 2020 09:00
Sokol Bedihošť - SK Lipová
Sobota 16. 5. 2020 09:00
TJ Sokol Otaslavice - FK Němčice nad Hanou, z.s.
Sobota 16. 5. 2020 09:00
Sokol Přemyslovice - TJ Sokol Vícov

14. kolo

Sobota 23. 5. 2020 09:00
TJ Horní Štěpánov - Sokol Přemyslovice
Sobota 23. 5. 2020 09:00
TJ Sokol Vícov - TJ Sokol Otaslavice
Sobota 23. 5. 2020 09:00
FK Němčice nad Hanou, z.s. - Sokol Bedihošť
Sobota 23. 5. 2020 09:00
SK Lipová - SK Protivanov, z.s.
Sobota 23. 5. 2020 09:00
Sokol Vrahovice - FC Ptení
Sobota 23. 5. 2020 09:00
Sokol Mostkovice - TJ Sokol Brodek u Pv

15. kolo

Sobota 30. 5. 2020 09:00
Sokol Mostkovice - TJ Horní Štěpánov
Sobota 30. 5. 2020 09:00
TJ Sokol Brodek u Pv - Sokol Vrahovice
Sobota 30. 5. 2020 09:00
FC Ptení - SK Lipová
Sobota 30. 5. 2020 09:00
SK Protivanov, z.s. - FK Němčice nad Hanou, z.s.
Sobota 30. 5. 2020 09:00
Sokol Bedihošť - TJ Sokol Vícov
Sobota 30. 5. 2020 09:00
TJ Sokol Otaslavice - Sokol Přemyslovice

16. kolo

Sobota 6. 6. 2020 09:00
TJ Horní Štěpánov - TJ Sokol Otaslavice
Sobota 6. 6. 2020 09:00
Sokol Přemyslovice - Sokol Bedihošť
Sobota 6. 6. 2020 09:00
TJ Sokol Vícov - SK Protivanov, z.s.
Sobota 6. 6. 2020 09:00
FK Němčice nad Hanou, z.s. - FC Ptení
Sobota 6. 6. 2020 09:00
SK Lipová - TJ Sokol Brodek u Pv
Sobota 6. 6. 2020 09:00
Sokol Vrahovice - Sokol Mostkovice

17. kolo

Sobota 13. 6. 2020 09:00
Sokol Vrahovice - TJ Horní Štěpánov
Sobota 13. 6. 2020 09:00
Sokol Mostkovice - SK Lipová
Sobota 13. 6. 2020 09:00
TJ Sokol Brodek u Pv - FK Němčice nad Hanou, z.s.
Sobota 13. 6. 2020 09:00
FC Ptení - TJ Sokol Vícov
Sobota 13. 6. 2020 09:00
SK Protivanov, z.s. - Sokol Přemyslovice
Sobota 13. 6. 2020 09:00
Sokol Bedihošť - TJ Sokol Otaslavice

Export do kalendáře

Webdesign Ladislav Streck, 123 DESIGN